Dier in het vizier Politieberichten Walcheren P< *L I TIE HEERLIJK ZACHT WATER IN ZEELAND Dé Nationale Open Huizen route Stippel uw route uit op www.huisliin.nl Makelaars kunnen zich inschrijven 10 oktober 2009 €12,50 ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Evelien (4) is een dametje met karakter de-faam.nl Dakvensters en raamdecoratie van VELUX zijn voor elkaar gemaakt Hubo Westkapelle Meedoen? Vraag het uw makelaar! huislijnenl EümmsL De Faam Woensdag 30 september 2009 - Pagina 44 MIDDELBURG - "Dag beste mensen. Ziet u die prachti ge zalmkleurige ex-poes op de foto? Dat ben ik, Evelien. Ik lig daar heerlijk te soe zen, genietend van mijn schutkleur in mijn mand. Ik ben vier jaar oud en verblijf momenteel in dit hok in het dierenasiel in Middelburg. Ik zeg momenteel, omdat ik er van uit ga, dat ik snel een nieuw baasje krijg. Ik ben een beetje een rare kat. Dat wil zeggen; ik heb nogal last van kuren. Voor op gesteld staat, dat ik grappig ben. Ik kan heel lief zijn en veel kopjes geven, maar ook heel chagrijnig zijn. Er zijn van die dagen dat ik niks leuk vind en dagen dat ik volop geniet van de gebeurtenissen om me heen. Pincer Boy Neem nu Boy, de Pincer die nu in het kader van dit artikel staat. Hij was onlangs op vakantie, herinnert u zich dat nog? Nou, die honden uit het vakantieland hebben nog altijd contact met hem. Hoe? Dat weet ik niet. Maar ik hoorde dus, dat die honden ook wel in Dier in 't vi zier willen. Helaas is dat onmo gelijk, want De Faam is geen Eu ropese krant. Bovendien zou het niet echt handig zijn voor potentiële baasjes om even ken nis met ze te gaan maken. Maar goed. Terug naar mezelf. Ik wil graag een baasje, die geen andere huisdieren heeft. En ik kan ook niet met kinderen over weg. Mijn toekomstige baasje moet verder kijken dan mijn Evelien is zalmkleurig en wil graag een leuk baasje, foto: karin ocké mooie uiterlijk. Mijn karakter is het belangrijkste. En zo denk ik ook over baasjes. Ze moeten lief zijn en mooi van binnen. Een baasje moet goed voor zijn huisdier kunnen en willen zor gen. Wij willen graag een thuis en geen proefkonijn zijn om een tijdje later weer in het asiel te komen, of erger nog: op straat. Wie durft? Ik woon in het Die renasiel in Middelburg aan de Oostperkweg 9U kunt ook bel len: 0118-613579." je eigen wereld op "Hallo! Ik ben al aangekon digd door Evelien zie ik. En ik ga niet verklappen op wel ke manier ik contact met mijn buitenlandse vriendjes onderhoud. Even wat an ders: ik ben geadopteerd! Ik ben zó blij! Mijn nieuwe baasje ken ik nog van vroe ger, want ik heb wel eens bij haar gelogeerd. Eindelijk mag ik weg uit het asiel, een écht leven tegemoet. Ik was erg opgewonden op de dag van mijn vertrek, lekker druk en blaffend nam ik van ie dereen afscheid. Nu ga ik de hele wereld weer tegemoet en wie weet mag ik ooit nog eens mee op vakantie. Ik ken een leuk plekje...." den, bemoeide de 17-jarige zich ermee, waarop hij ook werd aangehouden. Vechtpartij VLISSINGEN - In een horeca bedrijf op de Nieuwendijk in Vlissingen brak zondag rond 3.30 uur een vechtpartij uit. Er waren ongeveer dertig perso nen bij betrokken. Na en poosje werd buiten verder gevochten en de groep viel uiteen in klei nere groepjes, die bleven door vechten. De politie werd inge schakeld, waarop alle vechten de, op één na, vertrokken. Deze onbekend gebleven persoon kwam enkele keren de kant op van een agent met diensthond en liep, na een paar waarschu wingen van de agent, een hon denbeet op in zijn onderarm. Daarna verdween hij in de rich ting van het Bellamypark. Rijbewijs kwijt RITTHEM - Op de Sloeweg- noord bij Ritthem moest een 29-jarige automobilist uit Oos tende zondagmiddag zijn rijbe wijs inleveren omdat hij veel te hard reed. Er geldt daar een maximumsnelheid van 100 ki lometer per uur. De Belg reed met een snelheid van 161 kilo meter per uur en dat kostte hem zijn rijbewijs. Diefstal scooters MIDDELBURG - Op Walcheren werden zaterdagavond ver schillende scooters gestolen. Zij stonden allen op slot. Ze verd wenen van de Blauwedijk in Middelburg: een zilverkleurige Keeway Hurricane, kenteken 04FRJ7. Granaat in Middelburg: een blauwe Aprilia SR, kenteken 91DXZ9 en de Kanariesprenk in Vlissingen: een witte Sym Jet X5, kenteken FL721Z. Aanhouding graffiti spuiten MIDDELBURG - Op de Lange- vielebuitenbrug in Middelburg werd zaterdagavond een 15-ja- rige Middelburgse jongen aan gehouden. Een getuige had ge zien dat de jongen graffiti aan het spuiten was op een winkel ruit in de Oosterscheldestraat. Later bleek dat hij ook nog een ruit van een andere winkel en een infobord van een vervoers maatschappij onder handen had genomen. De jongen heeft een verklaring afgelegd en is doorverwezen naar bureau Halt. Aanhoudingen Bossenburg VLISSINGEN - De Politie Zee land heeft donderdag rond 20.40 uur aan Bonenburg in Vlissingen een 17-jarige jongen en een 21-jarige man, beiden uit Vlissingen, aangehouden. Poli tieagenten, die zich in verband met overiastklachten in de wijk Bossenburg bevonden, zagen rond 20.30 uur dat er enkele lantaarnpalen aan Sterkenburg werden uitgezet. Al snel bleek dat dit gedaan werd door de 21- jarige Vlissinger. Hij had eerder die dag een sleutel, die gebruikt wordt om het onderhoudsdeur- tje van lantaarnpalen open te maken, gestolen van een mon teur die in de wijk aan hét werk was. Toen hij werd aangehou- Zakkenroller slaat toe MIDDELBURG - Een 85-jarige vrouw uit Middelbeurg is don derdag rond 11.15 uur in haar woonplaats door een zakken roller van haar pinpas bestolen. De vrouw nam geld op bij een pinautomaat aan de Lange Delft. Hierbij is vermoedelijk door een onbekende of door onbekenden de pincode afge keken, waarna even later de pinpas uit de vrouw haai- jaszak is gestolen. Een kwartier later werd met de pinpas al geld op genomen bij een pinautomaat in het centrum. Hierna is er nog enkele malen gepind en betaald in winkels. Toen de vrouw vrij dag ontdekte dat haar pas weg was, bleek dat er al duizenden euro's van haar rekening waren opgenomen. Slapende automobilist MIDDELBURG - Op de Bos- schaartweg in Middelburg heeft de politie zaterdag rond 0.25 uur een slapende man aange troffen in zijn auto, vlakbij de McDonalds. Daar troffen zij een geparkeerde auto aan met draaiende motor. In de auto lag een man te slapen met zijn hoofd op het stuur. Hij reageer de in eerste instantie niet op kloppen op raam. Het was een 40-jarige Oost-Souburger. Uit een blaastest bleek, dat hij on der invloed van alcohol was. De man ging vrijwillig mee naar het politiebureau. Daar onderging hij een ademanalyse, hij had bijna twee en een half keer de toegestane hoeveelheid alcohol gedronken. Zijn rijbewijs is in gevorderd. Kalkrijkwater in Zeeland? Kalkaanslag veroorzaakt heel wat schade en extra kosten in Zeeland. De energie- en waternota neemt toe. De levensduur van boiler, geiser, (stoom)douchecabine, stoom- oven, vaatwasser, wasmachine, (thermo- staatjkraan, combiketel wordt drastisch verkort. Reparaties en vervanging zijn duur. U bent het wekelijkse poetsen en schuren in badkamer en keuken met aggresieve poets middelen, kalkoplossers, zouten spuugzat. Door de 1-malige aanschaf van de ISO 9002 en ISO 9001-2000 en QA gecertificeerde onderhoudsvrije Alpine Water Descaler No.1 bent u van al deze wekelijkse kalk-"ellende" af. Direct na montage zijn de voordelen te "de wekelijkse poetsellende" zien, voelen en proeven. Na het wassen voe len uw huid en haar lekker zachter en veel minder droog aan. Geen huidirritaties meer na het douchen. Het drinkwater is helderder en smaakt beter. Geen moeizaam poets- en schuurwerk meer in keuken en badkamer. Douchecabine blijft stralend schoon. Ontkalken van (keukenjap- paratuur wordt overbodig. U gebruikt tot 50% minder zepen en waspoeders. Geen strepen en vlekken meer op uw ramen en auto. 2 maanden op proef De Alpine Water Descaler No.1 verwijdert alle oude kalkaanslag en voorkomt nieuwe kalkvorming. De module wordt 2 maanden OP PROEF (niet goed geld terug) geleverd en gratis gemonteerd zonder voorrijkosten indien u ons binnen 1 week belt. "het tandenpoets-nachtkastjeglas" FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475 - 527 516 info: www.kalkaanslag.nl Alle VELUX raamdecoratie, zonwering en insecten horren passen gegarandeerd op alle VELUX dak vensters. Zelfs van 25 jaar en ouder. Ga ook voor de perfecte klik en kom langs! fPick&ciickfj Zuidstraat 118, WESTKAPELLE T. 0118572612 I www.hubo.nl' menfage en nó montage van de WATER BESCAitS'NÖ. '1 korting per raamdecoratie product

de Faam | 2009 | | pagina 44