Genieten van een haardvuur blijft bijzonder gezellig DeFaam SEIZOENEN kachels haarden schouwen Baderie middelburg - Grenadieruieg 17B 4338 PG middelburg -Tel. 0118-641386 HERST 2009 Woensdag 30 september 2009 - Pagina 31 BASIC LIOE BERGER UUd Open haarden en kachels zijn geliefd door hun aange name warmte en gezellige sfeer. De haard aansteken na een flinke strandwande ling en genieten van het ge luid van knappend hout blijft keer op keer bijzon der. En wie wil niet dineren bij het romantische licht van een zacht flakkerend haardvuur? Voor de haard kun je na een drukke dag lekker ontspannen. Er zijn zowel hout- als gasge stookte haarden en kachels. Naast sfeervolle, nostalgische haarden zijn er nu ook framelo ze haarden. De Faber Duet en Triple zijn er met een breedte van 100 en 130 centimeter. Zo komen de realistische en rustige vuurbeelden optimaal tot hun recht. Het heldere glas geeft een perfect beeld op het vlammen spel, terwijl door het ontbreken van een frame de aandacht hiervan niet wordt afgeleid. De haarden van Faber hebben een gesloten verbrandingssysteem waardoor een schoorsteen niet nodig is. Een gasleiding en een verbinding naar een buiten muur zijn voldoende. Nieuw in het assortiment is ook de Faber Aspect doorkijkhaard, die bijvoorbeeld op de hoek van een scheidingsmuur inge bouwd kan worden. Langs het vuurbeeld is dwars door de twee frameloze haarden de an dere kant van de kamer te zien. Ook voor dit model is geen schoorsteen nodig. Schiucrhndc showroom mot enorme keu/e natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels Nieuwe collectie houtkachels van eigen import Ook uw adres voor accessoires en omlerbrmdsprodticten Baderie maakt jouw droombadkamer waar Strakke vormen Moderne badkamer met warme uitstraling. foto: p.r. MIDDELBURG - De nieuwste aanwinst van Baderie is de Quadro Line badkamer. Deze moderne badkamer is opge bouwd uit strakke vormen maar heeft een warme uitstraling. Niet in de laatste plaats door de crèmekleurige wandtegels die, doordat zij verticaal geplaatst zijn, de hoogte van de ruimte accentueren. Bijzondere details zijn de tegelpatronen achter het vloertegels geven de badkamer een luxueus en ruimtelijk karak ter. Ondanks dat kleuren de hoofdrol spelen, maken juist de designradiator met het stoere reliëf van Thermic en de kranen van de Italiaanse ontwerper An tonio Citterio deze badkamer helemaal af. Alles kan in deze badkamer: heerlijk ontspannen in bad maar ook een verkwik kende douche. meubel en in de doucheruimte. Extra grote chocoladekleurige

de Faam | 2009 | | pagina 31