Vermiste dieren Zaterdag 10 oktober Wilt u ook een glimlach zonder zorgen? De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKK'RANT.NL Dag van de Ouderen in Vlissingen Remco Hakkert in welkomdienst Molukse maaltijd eeltuin aan de Kruitmolenlaan 9.30 - 12.00 uur Van der Valk Hotel Goes A. Fokkerstraat 100 te Goes 14.00 - 16.30 uur Grand Hotel Arion Vlissingen Boulevard Bankert 266 te Vlissingen MWCZ is gespecialiseerd in het verfraaien van uw glimlach met de modernste technieken, waaronder implantologie. Laat u informeren, u kunt vrijblijvend binnenlopen. Koffie en thee met iets lekkers staan klaar! Met een team van specialisten in de beste zorg voor uw tanden, staan wij tijdens de voorlichtingsmarkt klaar om vrijblijvend uw vragen te beantwoorden want: Heeft u last van een loszittend kunstgebit? Of mist u één of enkele tanden/kiezen? LUlJ, Woemsdag 30 september 2009 - Pagina 16 VLISSINGEN - Na jarenlang naast elkaar te hebben ge werkt, gaan de Dierenbe scherming Zeeland en Ami- vedi Nederland nu intensie ver samenwerken. Doel is meer vermiste dieren her enigen met hun eigenaren. "Omdat in Zeeland in het verle den meldingen van vermiste en gevonden huisdieren bij beide instanties werden geregistreerd, gebeurde het nogal eens dat een vermist huisdier werd aange meld bij Amivedi en een gevon den huisdier bij de Dierenbe scherming. Dit zorgde bij beide organisaties voor veel extra werk omdat alle meldingen 'ge- matched' moesten worden. Bo vendien verbleven daardoor ge vonden huisdieren soms onno dig lang in de asiels of bij een dierenarts. In het onlangs gete kende samenwerkingsconve- nant is afgesproken dat Amivedi het eerste aanspreekpunt in Zeeland is voor gevonden en vermiste huisdieren. De Die renbescherming verwijst alle ei genaren die hun huisdier als vermist opgeven door naar Amivedi, die deze meldingen per regio in een centrale data base registreert en op de websi te www.amivedi.nl plaatst", legt Mieke van Os van Amivedi Ne derland uit. "Amivedi bestaat al 75 jaar en jaarlijks worden in Zeeland 28.000 vermiste katten, 24.000 gevonden katten en 5.000 vermiste en gevonden honden geregistreerd." Een aantal bewoners van de kruitmolenlaan in Middelburg heeft een speeltuintje opgezet. Dat is 16 september geopend. Sponsors van de speelgelegenheid zijn: garagebedrijf van Liere, 't Frietuus, Piet Voskamp, de Rabobank, de wijktafel, Woon- goed, gemeente Middelburg en de SWM. foto: p.r. VLISSINGEN - De Stichting Dag van de Ouderen Vlissin gen houdt op 1 oktober een dag in het Atrium van Ter Reede in Vlissingen met als thema Herinneringen aan De Schelde. Doeke Roos jr. verzorgt een presentatie hierover en de toneelvereni ging van Ter Reede speelt een eenakter. Roos haalt ook verhalen op met oud Schel de medewerkers. De hele dag is er muziek van Martin Dronkers (keyboard) en De Dekzwabbers, een Zeeuws Vlaams shantykoor uit Ter- neuzen. De toegang is gratis. Het begint om 10.00 uur en duurt tot 16.15 uur. MIDDELBURG - Gospelar tiest Remco Hakkert, bekend van Nederland Zingt, treedt zondag 4 oktober op tijdens de Welkomdienst in De Hoeksteen aan de Roozen- burglaan 22 in Middelburg. Ook is de Middelburgse pre dikant Stefan Francke aan wezig. De dienst begint om 19.00 uur. MIDDELBURG - In het Mo lukse woonzorgcentrum Ta- badila in Middelburg is maandag 5 oktober vanaf 12.00 uur gelegenheid om deel te nemen aan de open tafel. Tegen een vergoeding van 5,50 euro kunnen deel nemers genieten van een heerlijke Molukse maaltijd, inclusief soep vooraf en kof fie of thee na. Aanmelden via: 0118-628832. Kunst Cultuur MIDDELBURG-De 47 dt nemers aan de Kunst- Cultuurroute Middelbi op zondag 4 oktober i tussen 13.00 en 17.00 i geopend. Het thema ij Kind Kunst. Kussende meisjes. Er is dan ook een demonstratie boekbinden door de Goudse Boekbindgroep. Tevens is er een expositie van kinderboeke nillustrator Fleur van der Weel. AtelierV houdt de hele middag een kinderatelier. Kinderen kunnen daar een diertje kleien of een bordje decoreren. Het kost 5 euro. De maand oktober staat in Galerie De Kracht van FOTO: P.R. Kunst in het teken van fotogra fie en kinderkunst. De galerie wordt omgetoverd in Gewassen Licht; het thema van de prachti ge foto's van Mieke Wijnen. Ver der kunstwerkjes gemaakt door kinderen en de wereld door de lens van een zes jarige. Folders met het programma liggen bij de deelnemers, www.kunstrou- temiddelburg.nl. Kind Kunst speelt zich af op zes loca ties bij vaste deel nemers aan de route. Pieter Ham van Gale rie in de Schel- levisse nodigt kin deren tot twaalf jaar met hun ouders uit om een impressie van de herfst weer te geven in verf, inkt en klei. De twee meest aan sprekende kunst werken worden in de maand oktober in de galerie ten toongesteld. De makers daarvan win nen cadeaubonnen van 50 euro. In Pakhuis 22 is een foto-expositie met de Foto-Doolhof speciaal voor kin deren en gemaakt door kinde ren van basisschool de Vossen- burch en Uilenburch uit Mid delburg. Het spontaan en onge dwongen fotograferen staat centraal tijdens deze expositie. Dit project is bedacht en bege leid door fotograaf Karin den Boer die 4 oktober zelf aanwezig is. Vanaf 14.00 uur zijn kinderen welkom in Galerie 't Haentje te Paart om een boekje te maken. MEDISCH WELLNESS CENTRUM ZEELAND Vraag naar onze actievoorwaarden op 10 oktober 2009. De actie is geldig t/m 31 december 2009.

de Faam | 2009 | | pagina 16