nieuw bouwdag Zaterdag 26 september. Kom langs! HotelDu Commerce Nieuwe pand Airpack Nederland Sterrenhemel nu binnen handberei Allround Medewerker (38 uur) m/v De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Landelijke Nieuwbouwdag. Zaterdag 26 sept. tussen 11:00 en 14:00 uur niki.nl Kijk op niki.nl voor alle deelnemende nieuwbouwprojecten fulltime parttime verkoopmedewerkers (M/v) weekend- ti vakantiekrachten (M/V) www.bliekmeesterbakkers.nl FLETCHER® HOTELGROUP Verdiensten gemiddeld: 1/IA» Meer info? www. hetgeldligtopstxaat.ni Woensdag 23 september 2009 - Pagina 31 Vervolg van pagina 30 - Singel en Stationsplein, Arne- muiden: plaatsen 2 fietsenstallingen bij NS-station. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 24 september tot en met 4 november 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desge wenst wordt er door de afdeling Ver gunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belangheb bende die het niet eens is met het be sluit, kan vanaf 25 september tot en met 5 november 2009 een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te be vatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen beroep wordt inge steld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopi ge voorziening is griffierecht verschul digd. INSPRAAK INRICHTING PARK- STROOK LAAN DER VERENIGDE NATIES Het college van burgemeester en wet houders is van plan het groenperceel tussen de Domburase watergang en de Laan der Verenigde Naties om te vor men tot een park. Dit perceel wordt nu nog gebruikt voor opslag van diverse materialen. Het plan voorziet in: - het aanbrengen van een grondli- chaam van 5,5 meter hoog; - het aanleggen van een natuurvriende lijke oever langs de Domburgse wa tergang; - het aanleggen van een wandelpad; - het verruimen van de wegsloot op en kele plaatsen; - het vernieuwen van de beschoeiing langs de President Kennedylaan. De tekeningen liggen zes weken ter in zage, van 24 september tot en met 4 november 2009. U kunt de tekeningen elke werkdag tij dens kantooruren inzien bij de vakba lie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.D.Eggebeen, telefoonnummer (0118) 67 53 08. Tijdens de inzageperiode kunnen be langhebbenden mondeling of schrifte lijk een zienswijze indienen. Uw ziens wijze richt u aan: Burgemeester en wet- houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen naar voren heeft gebracht, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830 nm MtÊÊBHÊÊÊBi nmnn ■Ml IHSISSS MMMMMMMMI MMMMMMM1 MMMMMMMi HBOM Voor onze winkel in Domburg (7 dagen per week geopend) zijn we op zoek naar: Ben je enthousiast, flexibel en zelfstandig? Dan zijn we op zoek naar jou! Stuur je brief met C.V. naar winkels@boterham.info of Bliek Meesterbakkers t.a.v. Gijs Catsman, Postbus 8093, 4330 EB Middelburg Meer informatie? Kijk op X TR£STAURANT Voor ons prachtige Hotel-Restaurant Du Commerce in Middelburg zoeken wij per direct een enthousiaste Wij zijn enkel geïnteresseerd in supergemotiveerde kandidaten die streven naar een topproduct en een eindresultaat om trots op te zijn. Kijk voor het uitgebreide functieprofiel op www.fletcher.nl. Ben je bereid je handen uit de mouwen te steken en veel te leren, mail je sol licitatie of bel direct naar Kobus Kranenburg, Hotel Manager tel. 0118 - 636 051kkranenburq@fletcher.nl per 4 weken Bezorging ma. t/m za. voor 7.00 uur Zondag voor 9.00 uur. In Middelburg en Vlissingen Aantrekkelijk premie 50 I- na 3 maanden Leeftijd vanaf 15 jaar k A ZIERIKZEE - Het interna tionale bedrijf Airpack, ge vestigd te Zierikzee, opent komende zaterdag (26 sep tember) opnieuw haar deu ren. Airpack, gespeciali seerd in het ontwikkelen en bouwen van geavanceerd technische installaties voor de gas- en olie-industrie en werkzaam voor diverse multinationals binnen deze sector, neemt op deze dag haar nieuwe pand officieel in gebruik. De sterren kunnen ons veel vertellen. Volgens astrologen bieden ster ren zelfs een kijkje in de toekomst en dan is dit horloge een uitkomst, want hiermee kun je precies zien hoe de ster ren op een bepaalde da tum en tijdstip staan. Maar ook zonder toe komstvoorspelling is dit een bijzonder boeiend polssieraard. Meer weten? Neem dan zelf maar eens een kijk je op Thingsyounever knew.com. zaam. De nieuwe dochteron derneming, Gazpack, timmert ook al enige tijd flink aan de weg. Het nieuwe pand kan be keken worden tijdens de open dag. Inschrijven hiervoor kan via: www.airpack.nl. Het nieuwe pand te Zierikzee. De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het pand op te leveren. Soms zijn er waré kunststukjes, alsmede architec tonische constructies gereali seerd door Airpack. General Manager J. Warnar is trots op de nieuwe vestiging: "Het is een pand waar we met zijn allen ja ren mee vooruit kunnen en dat van alle gemakken is voorzien!" Airpack is al ruim 30 jaar een es sentiële speler op de wereld markt en staat internationaal hoog aangeschreven wat betreft haar innovatieve producten. Elk product wordt 'custom made' bij de klant geleverd. Airpack Nederland heeft op dit moment zeventig mensen in dienst. Ook internationaal zijn er diverse foto: p.r. mensen voor Airpack werk- of bel gratis 0800-3478747

de Faam | 2009 | | pagina 47