5 9 8 3 6 9 2 2 3 1 7 6 4 8 5 7 6 8 2 3 1 4 7 7 4 8 MEI 2 september Schoonenberg Vlissingen: Schutterijstraat 28-a (parkeerterrein Zeemanserve) Maagd Wat leuk om te horen. De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Horoscoop Woensdag 23 september 2009 - Pagina 23 Ram Door de laatste ontwikkelingen, heeft het er echt alle schijn van dat u zich moet be wijzen. De verstandigste tactiek is in te zetten op doelen die u ook echt kimt bereiken. Zo boekt relatief snel resultaat. Stier Veel dingen in het leven zijn een ware golf, maar nu verkeert u in een positie waarin u iets eisen kunt. Overspeel uw hand niet, want dat komt u in de nabije toekomst mogelijk duur te staan. Er gloort ook voldoende hoop. Tweelingen U dient zo nu en dan stil te staan bij het feit dat u niet tot de minst gelukkige personen in deze wereld behoort. Ondanks het feit dat er altijd mensen zullen bestaan die een beter le ven leiden, gaat het u, zeker de laatste tijd, niet slecht af. «Kreeft Het ontbreken van contact met die ene persoon is iets waaronder u lijdt. Indien deze pijn niet langer draaglijk blijkt te zijn, zit er maar een ding op: de strijdbijl begraven en op nieuw beginnen. En waarschijnlijk bent u dan de verstandigste van de twee. Leeuw Een mening is pas iets waard als het ge baseerd wordt op een deugdelijke onderbou wing. U hebt soms de neiging te snel uw me ning rond te bazuinen. In de meeste gevallen levert dat geen schade op. Maar dat is geen ga rantie voor de toekomst. Weegschaal Omdat zelfs de normale gang van zaken u al zorgen baart, moeten de komende ontwik- kelingen u helemaal tegen de borst stuiten. Door in het eerste stadium al te kennen te ge ven dat u het niets vindt, kunt u de gebeurte nissen sturen. Schorpioen Hoe spijtig het ook mag zijn, u moet uw vertrouwen toch schenken aan die ene per soon. Het ontbreekt u eenvoudigweg aan macht en kunde dit onderwerp alleen af te handelen. Wees gerust, want het draait niet uit op schande. Boogschutter ■vjH Met de steun die u vorige week heeft ontvangen, kunt u uw gang gaan. Daarmee is er wel het gevaar dat u enigszins afdwaalt. Pro beer om die reden met de nodigde concentra tie te werk te gaan. sÉSH Steenb°k K*3 Het liefste zou u het goede nieuws van de daken willen schreeuwen, maar in dit geval is enige terughoudendheid geboden. De situ atie is immers nog niet geheel uitgekristalli seerd. De speling van het lot kan nog voor ver rassingen zorgen. Waterman Over het algemeen weet u wel raad met zaken zoals die vorige week plotseling op doemden. U heeft uw taak inmiddels vol bracht, maar misschien is het een juiste zet om de handen nogmaals uit de mouwen te steken. Vissen Het is maar de vraag of derden uw op stelling kunnen waarderen. De stunt van even tjes geleden leverde u zoals u weet behoorlijk wat aandacht op, maar dat is niet genoeg. Nu moet de daad bij het woord gevoegd worden. Het laatste zetje in de rug is dat wat die ene persoon no dig heeft. Dit betekent niet dat dit u veel geld, tijd of moeite gaat kosten. Het draait om marginale inbreng van uw kant. Het lijdend voorwerp zal u dankbaar zijn. f L wsmimmmmsm fjpS1 - .-'j

de Faam | 2009 | | pagina 39