Lustrum visserijdag Jan de Nooijer vof Kunstbende speurt stad en land af naar creatief talent Foto's gezocht van kerk 's Heerenhoek Altijd lage prijzen bij de Beste drogist Ook voor bad- en doucheproducten Woning- en meubelstoffeerder dok voor uw boot en caravan stoffering kunt u bij ons terecht Visserijdag AiflttJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL KUNG FU voor kinderen nieuw in Vlissingen! Body Soul Fitness www.zeelandtuinen.nl Langstraat 79 Arnemuiden www.jandenooijervof.nl Grote maten beurs bij Cas Allijn Cursus bridge voor beginners bij ZVU Kraampjes in Nieuw Bachtenpoorte SFEER, IN IEDER INTERIEUR Nieuw van Quick step plank In diverse nieuw collectie van laminaat eert extra brede en lange kleuren, neem eens eert Woensdag 16 september 2009 - Pagina 5 Op de verschillende schepen wordt uitleg geven over de visvangstmethoden van toen en nu. En op de wal zijn demonstraties netten boeten, Zeeuwse mosselen koken en traditioneel geklede gama- lenpelsters leren bezoekers de kneepjes van het vak. foto: jasper karman VLISSINGEN - Het eerste lustrum van de Dag van de Zeeuwse Visserij wordt za terdag 19 september ge vierd. Vernieuwing en tra ditie staan dit keer centraal in en rond de Vlissingse vis mijn. Het is van 10.00 tot 17.00 uur. De provincie Zeeland en de Zeeuwse visserijsector organi seren de Dag van de Zeeuwse Visserij. In een bioscoop zijn films te zien over de visvangst van vroeger en op de kade zijn demonstraties palingroken en netten boeten. Ook zijn er lezin gen over innovaties in de visse rijsector en is het 'mijnen' van de visvangst te zien. Natuurlijk is er ook heel wat lekkers te proeven en zijn een aantal vis sersschepen te bekijken. Vlissin- gen is de thuishaven van de Vlis singse en Arnemuidse vissers vloot. De schepen en hun be manning brengen elke vrijdag verse vis uit de Noordzee aan wal die van een zeer hoge kwali teit is. De Zeeuwse vis gaat naar consumenten in heel Europa. Wedstrijd en award Ook is er een fotowedstrijd. Het onderwerp van de foto is visserij in de meest brede zin. Een jury kiest de drie beste foto's uit. De ze zijn tijdens de Dag van de Zeeuwse Visserij te bekijken. De prijsuitreiking is uiteraard ook op die dag. De eerste prijs 200 euro, de tweede en derde prijs respectievelijk 100 en 50 euro. Alle drie de winnaars krijgen ook een diner voor vier perso nen op de visserijdag. Lees de voorwaarden op www.zee- land.nl. Hoogtepunt van de dag is de uitreiking van de Zeeuwse Vis serij Award. Personen of organi saties die het afgelopen jaar een positieve bijdrage geleverd heb ben aan de Zeeuwse visserij- en of aquacultuur kunnen zich aanmelden via een brief naar Provincie Zeeland, t.a.v. dhr. J. Brood man, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of via e-mail: j.broodman@zeeland.nl. Kung Fu voor kinderen vanaf 5 jaar Start zaterdag 19 sept, van 9.00 -10.00 uur in Edisonweg 41B, Vlissingen Kom langs voor een proefles. Meer informatie www.BodyandSoulFitness.nl zie knop groepslessen. T: 06 144 02 070 E: BodyandSoul@Zeelandnet.nl Zeeland Tuinen Hoofdstraat 38 4416 AD Kruiningen Mob. 06 - 53 76 03 50 info@zeelandtuinen.nl Tuinaanleg Sierbestrating Vijvers Ontwerpen Schuttingen Erfafscheidingen Tuinonderhoud VLISSINGEN - In Cas Allijn aan de President Roosevelt- laan 744 in Vlissingen is morgen (10 september) van af 13.00 uur een tweede hands kledingbeurs voor grote maten. Inbreng van kleding is welkom tussen 9.00 en 12.00 uur. MIDDELBURG - De Zeeuw se Volksuniversiteit houdt al vele jaren cursussen bridge op verschillende niveaus. Deze worden gegeven door docenten van de Nederland se Bridgebond. In Middel burg begint op 24 september een cursus voor beginners en er zijn nog plaatsen vrij. De lessen worden gegeven in het nieuwe wijkcentrum Hof van Buren aan de Oranje laan in Middelburg. Op don derdag is. er een gratis proef les van 13.30 tot 16.00 uur. Aanmelden: 0118-634800. OOST-SOUBURG - In woonzorgcentrum Nieuw Bachtenpoorte in Oost-Sou burg is donderdag 17 sep tember een kraampjesmid dag. Er zijn kramen met sie raden, tassen, kaarten, bloe men, haakwerk, modeacces soires, eigengemaakte jam en allerlei artikelen op het gebied van woninginrich ting. Ook is er een schoon heidsspecialiste die uitleg geeft over gezichtsbehande lingen en cosmeticaproduc- ten presenteert. Het is van 14.00 tot 17.00 uur. MIDDELBURG - Kunstben de, dat gezien wordt als de wedstrijd voor jong creatief talent, speurt voor haar 20ste editie stad en land af op zoek naar talent in de ca tegorieën: Dans, DJ, Expo, Fashion, Film Animatie, Muziek, Taal en Theater Performance. longeren van 13 tot en met 18 jaar kumien zich vanaf nu in schrijven. Het thema voor Kunstbende 2010 is Tijd, onder het motto "Jouw talent, jouw wedstrijd, het is jouw tijd om nu in de spotlights te mogen staan!". Alles kan en mag, als het maai* geïnspireerd is op dit the ma. Het is zelfs mogelijk om in te schrijven op meerdere cate gorieën tegelijk. Wel moet de in zending door de jongeren zelf gemaakt en bedacht zijn. Deel name is gratis. Er wordt zoals gebruikelijk door het hele land voorrondes ge houden. Een professionele jury kiest hieruit drie winnaars. De eerste prijswinnaars van iedere categorie gaan door naar de landelijke finale die 17 april ge houden wordt in de Westergas fabriek in Amsterdam. www.kunstbende.nl. 's-HEERENHOEK - De toren van de Heilige Willibrodus- kerk van 's-Heerenhoek is van ver té zien en domineert het dorp en zijn directe omge ving. Sinds 1797 kende 's- Heerenhoek een rooms ka tholieke kerk. In 1865 kwa men er plannen voor een nieuwe kerk waarvoor pas toor Wennen op 3 april 1873 de eerste steen legde. Richard Gielens van het parochiese cretariaat: "Deze belangstel ling sterkt ons in de gedachte om een boekwerk te maken over deze 135-jarige kerk. Het is opvallend dat er geen enkel boekwerk over de Willibror- duskerk is. Dat zie je van an dere kerken wel. Kennis gaat soms best snel verloren. Ou dere mensen hebben vaak een schat aan gegevens, die willen wij opnemen en een boek uitgeven. Wetenswaar digheden en feitjes over wat de mensen nog weten van de oude kerk. Foto materiaal is voor ons heel belangrijk, met name van de binnenkant." Meer info: 0113-351264. «3» -E&ÉÉL. '-mm Axe showergel click Fa showergel Sanex douche Adidas after Nivea showergel Kneipp aroma Axe showergel 250 ml yoghurt aloe vera dermo protector sport hair&body waterllly&oil douche lavendel hot fever 25.0 ml 250ml showergel 250 ml 200 ml 250 ml 250 ml Fa showergel sport Neutrt 250 ml 200 m Bij Etos zijn alle vaste prijzen van A-merken gegarandeerd net zo laag als bij Kruidvat. Dus ook voor bad- en douche producten. Heb je een product gekocht bij Etos dat bij Kruidvat toch nog goedkoper is? Dan krijg je het verschil direct terug en passen wij de prijs aan. Dus: ook voor lage prijzen ga je naar de Beste drogist. Meer weten? Ga naar Etos of kijk op www.etos.nl/prijslijn Prijsmeting week 37 2009. Prijswijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Voor actievoorwaarden zie etos.nl öf de Etos-winkel. Meuheis Verlichting Overgordijnen Vitrage Vinyl

de Faam | 2009 | | pagina 5