Art of Voices zingt Songs of the World 0e«c 18,95 Onbeperkt spareribs De Spot opent met festival voor 14,50 onbeperkt spareribs eten Swingen met hits Around The Clock in het Arsenaaitheater Restaurant 3-GANGEN KEUZEDINER 5 voorgerechten; 8 hoofdgerechten; 3 nagerechten DEZE MAAND 1P-P- dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 20 september Woensdag 23 september Expositie, galerie en tentoonstelling Diepgang in Hein^gnszand Voor u samengesteld U kunt kiezen uit: (ook vegetarisch en glutenvrij) Wij zijn geopend op ma.,wo., do., vrij, za. vanaf 11.30 uur zondag vanaf 17.00 uur In september en oktober zijn op dinsdag gesloten. Restaurant De Groene Papagaay Langeviele 61, Middelburg, tel. 0118-616140 (incl. frietsalade en sauzen) RESTAURANT MIDDEN ZEELAND Zonnig terras aan het vliegveld IEDERE VRIJDAG voor Telefoon 0113-613264 www.restaurantmiddenzeeland.nl Jim Beam 70ci 12.99 Jack Daniel's 7oci 19.99 Sonnema Delaforce 7.99 Woensdag 16 september 2009 - Pagina 41 Joe Stump, Masterclass van Amerikaanse topgitarist, De Piek Vlissingen, 16.00 uur, optreden 21.30 uur Mathieu van Bellen, vioolconcert met werk van Bach, Bartok, Blaha en Ysaye, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Tony's Birthday, rock, Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen, 17.00 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, diverse kunstenaars Galerie de Norenburgh Middelburg, schilderijen en beelden Galerie de Cleene Houttuyn Middelburg, diverse kunste naars Lange Jan Middelburg, tot en met 22 oktober, Geert Hüsstege, Nederlands iconen schilder De Drvkkery Middelburg, beelden, installaties en objecten Galerie Maritime Middel burg, tot en met 26 september, Scheepvaart en Schilderkunst G-Achttien 88, Baarland, tot en met 27 septem ber, batikschilderijen, droge et sen en objecten van exclusieve houtsoorten Duingalerie Domburg, beelden en schilderijen POP Domburg, Doorlopend, grote en kleine doeken, vreemde wezens, Galerie Art Aurum Dom burg, Doorlopend, Sierraden, objecten, schilderijen, World of Silk Meliskerke, acryl/olieverfschilderijen, glas objecten en sieraden Atelierboerderij VanBui- tenüit Wolphaartsdijk, tot en met 4 oktober, keramiek en pot loodtekeningen Dorpshuis De Jeugdhoeve, 's-Heerenhoek, tot en met 31 öktober, landschappen en por tretten op doek Hoofdgebouw COVRA Nieuwdorp, tot en met 13 no vember, expositie Kunst om op te vreten door diverse kunste naars De Willem3 Vlissingen, fotowerken, installaties, sculp turen, tekeningen, interventies, de Chocoladefabriek Zeeuwse maritiem mu- ZEEum Vlissingen, 400 jaar Manhattan, Zeeland (her) ont dekt Amerika Kunst&Vorm Vrouwenpol der, foto expositie over water van Roel Kimpe Bibliotheek Vlissingen, Bert Dorrestijn, een reis in schil derijen MIDDELBURG- Na een lange zwoele zomer opent zaterdag 19 september kunst- en cul tuurpodium de Spot Middel burg haar deuren met een festi val. Op het programma staat onder meer de Belgisch/Franse balkan- en gipsyformatie La Pa- nika en de Goese reggaeband Misty Basement. Bovendien presenteert de Spot deze avond haai' nieuwe programma voor 2009-2010. Hoofdact La Panika wordt door grote Bulgaarse mu zikanten als Ivo Papasov en Mladen Malakov sterk gewaar deerd. In de geest en traditie van de Oost-Europese dorps fanfares brengt de groep een mix van zigeuner- en klezmer- muziek. La Panika bestaat uit een mengeling van Franse, Bul gaarse en Belgische muzikan ten, waaronder Taraf Borzo. Na honderden concerten, onder meer het Sziget Festival, bracht La Panika zijn eerste cd Afan Toufan uit. De band Misty Base ment maakt al enige tijd de lo kale podia onveilig met hun aanstekelijke reggae en song teksten over respect, liefde en milieu. Pony Pack debuteerde in 2007 als 3voorl2's Hollandse Nieuwe. Hun alternatieve rock is een contrast tussen poppy, vrouwelijke vocalen en rauwe, vieze gitaren, bas en drums. Se- bastiaan Hoekman, ooit werk zaam als dj bij verschillende ra diostations, trekt speciaal voor het Spotfestival zijn platen uit de kast om bezoekers te verras sen met een mix aan muziek stijlen. Zaal open: 21.00 uur. www.despotmiddelburg.nl. VLISSINGEN - De Theater productie Hits Around The Clock staat zaterdag 19 sep tember in 't Arsenaaltheater in Vlissingen. Een cast be staande uit onder meer Al- ides Hidding van The Time Bandits. Forrest, bekend van Rock The Boat en Milton, ex Romeo, brengen een specta culaire show met oude be kende hits van Prince tot en met The Beatles. Hidding. Forrest en Milton waren de sterren van de jaren 80. Rock The Boat was een we reldwijde nummer één hit voor Forrest. Voor Alides Hid ding begon het allemaal met hits als Pm Specialized en daarna volgde Shooting love. Milton haalde in binnen- en buitenland grote successen met het goud bekroonde al bum en single Coming Home. Ondersteund door een zeven koppige band toeren ze door heel Nederland en blazen ze wat oud is, weer opnieuw le ven in. Het programma bevat nummers van onder meer El- vis Presley, Prince, Michael Jackson, The Beatles maar ook nieuwe hits van Duffy, Amy Winehouse en Robbie Williams. Stilzitten lijkt on mogelijk. Aanvang: 20.15 uur. Kaarten: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzee- land.nl. HEINKENSZAND -Theatertrio Ernesto Marcellino en Wilfried Finkers brengt vrijdag 25 september de voorstelling Diepgang in De Stenge in Heinkenszand. Een kolderiek programma waarbij menigeen tranen met tuiten zal lachen om de malloot Marcelli no, en zijn kompanen Ernesto en Wilfried. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: www.cultureleraadborsele.nl en 0113-238321. foto: pr. KRUININGEN - Het close har- monykoor Art of Voices onder leiding van Rob Meyboom staat zaterdag 19 september in de Nederlands Hervormde Kerk in Kruiningen met het concert Songs of the World. 'Feno menale close harmony zang' schreef Het Algemeen Dagblad over het 24-koppige ensemble uit Dordrecht. De typische mu ziek die het ensemble ten geho re brengt wordt door het pu bliek omschreven als 'een war me deken die over je heen komt'. Alle stukken zijn gear rangeerd door de Disney-arran- geur Derrie Johnson..Bekende songs als When I fall in love, You never walk alone, A whole new dr Tegen inlevering van deze advertentie Calandweg 30 Arnemuiden €4E n M World, Whispering Hope en Amazing Grace zullen in meer dere stemmige uitvoeringen ten gehore worden gebracht. De term Vocal Orchestra is daarom niet willekeurig gekozen. De ar rangementen zijn geschreven voor minimaal acht en maxi maal zeventien verschillende partijen. Close harmony is een meerstemmige zangtechniek die veel gebruikt wordt in de soul. De verschillende tonen van de zangers zijn met elkaar in harmonie. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.podi- umreimerswaal.nl en 0113- 571864. Een muzikaal voorproefje is te vinden op www.artofvoices.nl. Kentucky Straight Bourbon Whiskey Tennessee Whiskey Berenburg 10Ocl 10.49 Ruby, Tawny, White Restaurant Amigo Vlissingen Nieuwendijk 71 (hoek Walstraat) j Voor reserveringen en Informatie: J 0118-411943 en 06-34768560 www.restaurantamigo.nl

de Faam | 2009 | | pagina 41