VAN DE BH dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE I Woénsdag 16 september 2009 - Pagina 36 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onderstaan de persoon niet meer verblijft op het adres waarop deze in de Gemeen telijke Basisadministratie (GBA) is inge schreven. Het college van burgemeester en wet houders neeft op 10 september 2009 besloten de bijnouding van de per soonslijst van deze persoon met toepas sing van art. 83 wet GBA op te schor ten. Dit betekent dat deze daardoor niet meer op dat adres staat ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkene meegedeeld. Het betreft: Zeeburgstraat 37 Crucq, BJ.I, geb. 1001-1989 Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekend making van dit besluit, een bezwaar schrift indienen; deze termijn eindigt op 23 oktober 2009. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. In net bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrij ving van het besluit waartegen u be zwaar maakt, de reden waarom u be zwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht!. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzie- ningenrechter van de Rechtbank Middel burg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middel- verzoek wordt burg. Voor. het behandelen van een der griffierecht geheven; lit recht bedraagt 150 voor natuurlijke personen (individuele personen) en 297 voor niekiatuurlijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). BOUW AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn in gekomen voor: - Achter de Kerk 1 a, Nieuw- en Sint Joosland: bouw dakkapel. - Bluesroute 21: bouw garage. - Breeweg 90a: uitbreiden woning. - Herenstraat 8: veranderen poort in tuinmuur. - Hoogaars 27, Arnemuiden: plaatsen tuinhuis en muurtje. - krommeweele 19: bouw berging en plaatsen 3 deuren in pui. - Memphis Slimstraat 7: bouw ber ging. - Molenwater 129: bouw serre. - Nadorstweg 20: bouw garage/ berging. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter.Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) mo numenten-, gebruiks- en/of sloopvergun ningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Abdij 7/Koorkerkhof 24: veran deren indeling begane grond (8-9). - Anodeweg 52 t/m 60: bouw be drijfsgebouw (4-9). - Houtkaai 11aanpassen gevelre dame (4-9). - Louis Armstrongstraat 46: bouw garage (4-9). - Memphis Slimstraat 7: plaatsen berging (9-9). - Noordweg 310a: sloop asbest golfpjaten (9-9). - Podium 31wijziging op eerder ver leende reguliere bouwvergunning d.d. 29 juni 2009 betreffende inrichten pand als horecagelegenheid (diverse bouwkundige aanpassingen) (8-9). - Scholeksterstraat 22: plaatsen pui met deur t.p.v. de garage (9-9). - Stadhuisstraat 6: sloop portaca- bin/tijdelijke huisvesting (7-9). - Torentrans 73: vergroten berging tot garage (4-9). - Veersesinael 154: uitbreiden le verdieping (28-8) (rectificatie van pu blicatie d.d. 9 september 2009: Veer- sesingel 154 i.p.v. Veerseweg 154). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDU RE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: - Dam 31ged. veranderen van de 2e etage. - Korte Noordstraat 1 /Lange Noordstraat 67: dichtmetselen twee gevelopeningen in woningschei- dende bouwmuur. - Lange Noordstraat 50: aanbren gen geschilderde tekst. - Spanjaardstraat 74: aanbrengen dakbeschot deel dak en herstellen ge breken dakconstructie. De vergunningen en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 17 september tot en met 28 oktober 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting ge- Beven op de voornoemde stukken, e belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf vrijdag 18 september 2009 toten met donderdag 29 oktober 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de RechtbankMiddelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzieningenrech ter bii de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: voor het verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988: - Dam 31: ged. veranderen 2e etage; - Korte Noordsïraat 1 /Lange Noordstraat 67: dichtmetselen twee gevelopeningen in woningschei- dende bouwmuur; - Lange Noordstraat 50: aanbren gen geschilderde tekst; - Spanjaardstraat 74: aanbrengen dakbeschot deel dak en herstellen gebreken dakconstructie. voor- verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruim telijke ordening: - Klaverakker 44, Arnemuiden: verlenen ontheffing uitbreiden van de kerken/bijkeuken. - Singel/Stationsplein, Arnemui den: verlenen ontheffing plaatsen van 2 fietsenstallingen bij NS-Station. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat er een aan vraag om bouwvergunning is ingeko men ten behoeve van het overschrijden van de maximaal toelaatbare hoogte het perceel Seisweg 55 en 57. bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschriften van het ter plaatse vige rende bestemmingsplan "Grif fioen I". Het college is voornemens om ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan met gebruikmaking van de van de daar toe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In verband hiermee ligt het bouwplan gedurende twee weken, van 17 september tot en met 30 sep tember 20Ó9, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Ge durende deze periode kan een ieder °hPe mondeling of schriftelijk zijn/haar ziens wijze omtrent de bouwaanvraaa ken baar maken bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 83. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23, lief 1van de Wet ruimtelijke orde ning ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan "Griffioen I" ten behoeve van: - Park de Griffioen 107: bouwen garage. Hetontwerpontheffingsbesluit en de ont- werpbouwvergunning met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 17 september tot en met 28 oktober 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of monde ling hun zienswijze omtrent de ontwerp besluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het qeven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het telefoonnum mer (01181 67 54 20. Belanghebbenden lópen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Klaverakker 44, Arnemuiden: uitbreiden keuken/bijkeuken. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 17 september tot en met 28 oktober 2009, elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 18 sep tember tot en met 29 oktober 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van ae indiener, de dagtekening, omschrijving van het be sluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. INSPRAAK GELUIDSSCHERM OOSTPERKWEG In december 2010 wordt de N57 geo pend. De wegenstructuur in Middelburg wordt op verschillende punten aange past om aan te sluiten op deze nieuwe weg. Op 7 oktober 2008 heeft het college van burgemeester en wethouders beslo ten met toepassing van artikel 19, lid 2 WRO vrijstelling te verlenen van de bepalingen van de vigerende bestem mingsplannen 'Beschermd Stadsgezicht' en 'Nieuw Middelburg' ten behoeve van de uitvoering van de werkzaamhe den in het kader van de aanpassing van het gebied Havendijk-Punt als gevolg van de aanleg van Rijksweg N57. Vervolgens hebben enkele bewoners de gemeenteraad verzocht een haalbaar heidsonderzoek naar een geluidscherm langs de Oostperkweg te laten uitvoe ren. Hierover is een informatieavond geor ganiseerd op 21 januari 2009 alwaar bewoners samen met een adviesbureau de situatie hebben besproken en de mogelijkheden hebben verkend. Naar aanleiding van deze bijeenkomst is tijdens een inloopavond op 10 maart 20Ö9 het definitieve ontwerp van het geluidscherm gepresenteerd. Voor dit geluidscherm wordt nu een inspraak procedure gevolgd. De terinzageleg- ging van de ontwerptekening is hier een onderdeel van. De volgende maatregelen worden getroffen: Plaatsen "Durisol' geluidscherm of gelijk waardig langs de Oostperkweg bestaande uit noutvezelbeton met een hoogte van circa 1.50 m en begroeid metklimop. Het geluidscherm is gesitueerd aan de Noord-oost zijde van de Oostperkweg tussen het nieuw aan te leggen parkeer terrein nabij Havendijk nr. 29 en de Havendijkstraat. Bent u ook geïnteresseerd in dit plan? De tekening ligt zes weken ter inzage, van 21 september tot 2 november 2009. U kunt de tekening elke werkdag tiidens kantooruren inzien bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. H. ten Klooster, tele foonnummer (0118) 67 55 91Tijdens de inzagenperiode kunnen belangheb benden een zienswijze indienen. Uw zienswijze richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen ziens wijze naar voren heeft gebracht, kan jeen beroep instellen bii de rechtbank [artikel 6:13 van de Algemene wet istuursrecht). Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. PROCEDURE ONTHEFFINGVER LENING Biggekerke Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6 lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 21 lid 2 van het bestemmingsplan Kom Biggekerke, om met toepassing van artikel 3.6 lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van de regels van het bestemmingsplan Kom Biggekerke en bouwvergunning te ver lenen voor: het vernieuwen van de garagedeur, Vliedberg 30. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij be horende stukken van 17 september 2009 t/m 30 september 2009 ter in zage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke ziens wijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact op nemen met Moniek van Vugt, tel. (0118) 555 342. Domburg Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6 lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 13 lid 3 sub b van het bestemmingsplan Kom Domburg, om met toepassing van artikel 3.6 lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van de regels van het bestemmingsplan Kom Domburg en bouwvergunning te verle nen voor: het vernieuwen van een garage, J.W. Schuurmanstraat 82. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerp-be- sluit, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 17 september 2009 t/m 28 oktober 2009 ter inza- ie. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke ziens wijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, tel. (0118)555 342. Domburg Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 40 van de 'oningwet, ontheffing van het Ic lijk W bepaalde in het bestemmingsplan "Kom Domburg" te verlenen voor: het starten van een praktijk aan huis, Brouwerij weg 30 C,. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij be horende stukken van 17 september 2009 t/m 28 oktober 2009 ter inza- je. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke ziens wijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact op nemen met Moniek van Vugt, tel. (0118)555 342. Koudekerke Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6 lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 21 lid 1 sub a van het bestemmingsplan Kom Koudekerke, om met toepassing van arti kel 3.6 lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van de regéls van het bestemmingsplan Kom Koudekerke en bouwvergunning te verlenen voor: Het plaatsen van een carport, Burger meester Dregmansstraat 20,. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerp besluit, de aanvraag en de daarbij be horende stukken van 17 september 2009 t/m 30 september 2009 ter in zage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke ziens wijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, tel. opi (01 18) 555 342. Lees verder op pagina 37.

de Faam | 2009 | | pagina 36