Walcheren BCC in Middelburg is open Ma Co seniorenmode 15 jaar Saloniki Tramper is verhuisd Culi Club Westduin Uit het Zakenhart van... Ma Co presenteren mode aan de senioren ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Disco-Train in Discotheek Kiekieris Domino's Pizza opent in Middelburg de-faam.ni Bijzondere schoen bij Comfort Shoes 'r:ËïrTSj1;iftiiH De Faam Woensdag 16 september 2009 - Pagina 28 Middelburg op 22 septem ber een StretchWalker Dag. Dan komt het team uitleg gen wat StretchWalker pre cies is en kunnen de schoe nen uitgeprobeerd worden. Meer informatie: www.StretchWalker.com S-HEERENHOEK - De Disco Classics Party voor de 25- plusser is bij Kiekieris in 's- Heerenhoek op zaterdag 19 september. De Disco Clas sics Party, is dé vernieuwen de wijze van uitgaan voor de mensen van 25 jaar en ou der. Terug naar de tijd van de jaren 70, 80 en 90, inclusief de oude uitgaanstijden, van 21.00 uur tot 2.30 uur. Super- swingende soul, funk, mo- town en disco gebracht door Dl Johan, oprichter van de Disco-Train. Entree is 5 euro. Whisky by the Sea door j0sie kneepkens VLISSINGEN - De derde editie van het Festival Whis ky by the Sea is zaterdag 26 en zondag 27 september in het Arsenaaltheater in Vlis- singen. Een festival voor kenners én beginners, met proeverijen, masterclasses, een whiskydiner en trail door de stad. tekst en foto van karin 0cké Christos met zijn personeel. foto: leon janssens MIDDELBURG - Grieks Specialiteiten restaurant Sa loniki van Christos en Mart ha is een stukje Griekenland aan de Gravenstraat 6 in Middelburg. De zaak be staat 15 jaar. Heerlijk genie ten van de sfeervolle inrich ting, de smakelijke gerech ten, goede bediening, vrien delijke prijzen en de Griekse gastvrijheid. "Typisch Griek se gerechten als moussaka, dolmades, giros, larissa, lef- tiko, lamsvlees zijn erg ge wild. Net als het salade buffet", zegt Christos. Het jubileum werd vrijdag ge vierd met een Griekse avond met muziek van Les Grecs en een dansgroep. Telefoon: 0118-613022 Adrie en Peter Tramper van TBM. foto: marjolein v.d. horst GOES - Tramper Bouwma terialen (TBM) van Adrie en Peter Tramper is verhuisd naar de Cookweg 22 in Goes, uitgebreid en vernieuwd. TBM is toeleverancier voor hoveniers en weg- en water bouw van pvc leidingsyste men, hout, doek en draina ge. Sinds 2006 levert TBM ook bestrating en tuinhout aan particulieren. In het nieuwe pand is een showroom ingericht, om zo de klant beter te kunnen be dienen. Nieuw is dat TBM nu ook zonwering als lamel len en rolgordijnen levert, dit tegen zeer aantrekkelijke ta rieven. Info: www.lamellen- rolgordijnen.nl/www.tbmb v.nl. 0113-219815. vis. Daarnaast wordt een Vestigingsmanager Jamo Snepvangers bij Groenestekker Wand dag 13.00-18.00 uur, dinsdag en uur, zaterdag 9.30-17.00 uur en woensdag 9.30-18.00 uur, don- koopzondagen van 12.00-17.00 derdag en vrijdag. 9.30-21.00 uur. Info: www.bcc.nl Organisator en initiatiefnemer Frans van der Geest uit Vlissin- gen heeft Ian McWilliam bereid gevonden om zaterdag master classes te geven. "Een bekende in de whiskywereld. Deze man heeft als verantwoordelijke van Glenfarclas echt wat te vertel len", zegt Frans. Er zijn sessies van 13.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 23.00 uur. De proever- ij bevat zes verschillende, in leeftijd oplopende whisky's, eindigend bij een whisky van dertig jaar oud. "We zijn er trots op dat Ian speciaal voor ons festival naar Vlissingen komt. Natuurlijk zal hij naast de proe verijen, de deelnemers meene men naar de geschiedenis van één van de laatste distilleerde rijen die in Schotse handen is. En al zes generaties eigendom is van de familie Grant." Zondag worden deelnemers van het diner tussen 14.30 en 15.00 uur verwelkomd met een amuse. 'Teder gerecht wordt met een andere whisky geser veerd. Er is geen wijn, enkel whisky en veel water, daar hou den whiskydrinkers van. Dan houden ze het langer vol." Een ander onderdeel van het festi val is de whiskytrail, die de hele maand september loopt. "Er zijn zeven Vlissingse Horecabe drijven die naast gangbare whisky hun specialiteit hebben. De een schenkt Belgische en de ander verkoopt whisky uit Ja pan of India. Iedere bezoeker krijgt een speciale kaart mee met uitleg over de verschillende soorten en na afloop van de proeverijen een diploma." Meedoen aan de trail is gratis, de whisky niet. Over waarom Van der Geest juist dit festival thema gekozen heeft is hij duidelijk: "Om mijn brood te verdienen. Het is mijn werk. En dat kan je maar beter zo leuk mogelijk maken met dingen die je interesseren en waar je verstand van hebt. Ik organiseer al jaren diverse Schotse en Ierse whisky- en je neverfestivals in Nederland en België. Het leek mij tijd om dit eens in mijn eigen stad te orga niseren". Kaarten kosten in de voorver koop via www.whiskybythe- sea.nl en 0118-441777 25 euro en aan de zaal 30 euro. foto: wieny de brabander - fotografie duna Organisator en initiatiefnemer Frans van der Geest. MIDDELBURG - Domino's Pizza opent op 21 september in Middelburg. Daarmee komt het aantal Domino's vestigingen op bijna hon derd in Nederland. Er zijn verse, handgemaakte pizza's en pasta's te koop van een hoge kwaliteit. Alle ingre diënten zijn vers, van het deeg tot de Mozzarella kaas en van de groente tot de ver schillende soorten vlees en pizza pas gemaakt nadat de bestelling is ontvangen. Een team van professionele en gedreven medewerkers zorgt ervoor dat elke pizza binnen 30 minuten wordt bezorgd. Domino's Pizza le vert tussen 16.00 en 22.00 uur verse pizza's, pasta's, sa lades, stokbroodjes kruiden boter, buffalo wings, chicken strippers, kick'n chicken, cinna stix, frisdrank en ijs. Sje-eigen wereld ot) MIDDELBURG - Lekker lo pen op vederlichte schoenen met een revolutionaire schoen wil iedereen. Daar om houdt Comfort Shoes in KOUDEKERKE - Culi Club Westduin verzorgt kookw- orkshops en een chef s ta ble in een ontspannen sfeer. "Drie soorten arran gementen of een arrange- ment/kookworkshop op maat. Deelnemers worden gastvrij ontvangen en na uitleg maakt men in groep jes gezamenlijk een recept van de kookworkshop. Na afloop wordt het gezamen lijk gegeten, "legt chef-kok Tim Sinke uit. "Willen men sen meer dan verzorg ik een kookcursus." Er is een groeiende belangstelling van particulieren en bedrij ven. Tevens catering. Infor matie via: 0118-552510 en www.culiclubwestduin.nl Deze wand, die tot stand is ge komen in samenwerking met het Wereld Natuur Fonds, moet de klant bewuster maken van zijn energiegebruik en aanzet ten tot energiezuinige keuzes. De winkel heeft een vloeropper vlak van 1400 vierkante meter en is klimaatneutraal. Multime- diahoppen is bij BCC is een be levenis. Openingstijden: maan- Tim Sinke kookt lekker bij Culi Club Westduin. MIDDELBURG - Elektro- retailer BCC heeft afgelo pen donderdag (10 septem ber) haar 52e vestiging geo pend aan het Podium 13 in Middelburg. Daarbij is ook de eerste Groenestekker Wand onthuld. MIDDELBURG - Ma Co seni orenmode heeft de nieuwe col lectie voor de herfst en winter binnen. De verkoopmodeshow wordt de komende maanden gepresenteerd in verzorgings huizen, sozen, dienstencentra en serviceflats. De najaarscol lectie van Ma Co omvat de maten 36 t/m 54 (op aanvraag ook grotere maten). Marga van den Broecke, die Ma Co runt met Conny Salomé, vertelt: "Begin dit jaar zijn wij gestart met een voorjaarscollectie en hebben tal van verzorgingshui zen, ouderensozen en residen ties bezocht in heel Zeeland en in Oost- en West-Vlaanderen. Wij kwamen zelf uit de verzor ging, hadden wel ervaring met ouderen, maar niet met kle- dingverkoop. Veel verzorgings huizen stonden ervoor open."Collega Conny vult aan: „Het eerste seizoen konden we met een goed gevoel afsluiten. De reacties waren prima. We stelden onszelf als doel de be woners een gezellige middag te bezorgen en natuurlijk dat mensen tevreden zijn over de kwaliteit en draagbaarheid van de kleding. Ik denk dat we daarin geslaagd zijn. We mo gen in het najaar weer terugko men met onze nieuwe najaars- en wintershow." Een afspraak maken kan via; 06-13474715.

de Faam | 2009 | | pagina 28