16 SEPTEMBER A.S.FEESTELIJKE OPENING I Tapijt Laminaat Parket Wij openen onze nieuwe showroom in unieke stijl! Wij heten u van harte welkom inpandig bij van Belle Wonen te Vlissingen! Al ons laminaat: Gratis plakplinten Gratis ondervloer geel Geluiddempende vinylvloeren: Gratis gelegd Gratis onderhoudset Nieuwe collecties: Gratis sfeerplinten Gratis ondervloer geel ■BH (exclusief kleine ruimtes) Tapijt is een mooie vloerbekleding om uw huis een 'warme' uitstraling te geven. Het is er in vele soorten, kleuren en materialen. U zult u mis schien afvragen wat voor u de beste keuze is. Wol of synthetisch? Trendy of klassiek? Hoogpo lig of bouclétapijt? Tegels of kamerbreed? Wij hebben een zeer ruime collectie tapijten en tapijttegels voor ieder budget. Onze adviseurs helpen u graag bij het uitzoeken van een ge schikt tapijt. Laminaat is een mooie en gebruiksvriendelijke manier van vloerenafwerking. Het grote aanbod van prints en dessins maakt het er voor een hoop mensen niet gemakkelijker op. Of u nu iets zoekt in een plankmotief, een tegel, rustiek, modern of landelijk. Voor iedere woonstijl hebben we een passende vloer. Kijk gerust eens rond op onze uitgebreide vloerenafdeling. Uiteraard kunnen wij uw vloer op vakkundige wijze installeren. Een houten vloer is vaak het pronkstuk van het huis. Een 100% natuurlijk product, dat zeer geschikt is als vloerbedekking. In ons parketaanbod treft u een ruime diversiteit aan uitvoeringen met ver schillende afwerkingen, waardoor voor iedere in richting een geschikte vloer is te vinden. Uniek in Zeeland zijn de Hollandsche Vloeren, een betaal bare houten kwaliteitsvloer die wordt vervaardigd in ons eigen Nederland. Vraag ernaar op onze parketafdeling. Wij leggen ook parket op vloerver warming! Vinylvloeren zijn warme, geluiddempende, on derhoudsarme en naadloze vloeren. Deze vloeren kunnen in alle vertrekken van uw woning worden toegepast, zelfs de badkamer. Vinylvloeren zijn onderhoudsarme vloeren die zich makkelijk laat reinigen, zodat u weer tijd over heeft voor andere leuke bezigheden. We beschikken over een ruim aanbod van de cors en prints, passend bij elke inrichting.

de Faam | 2009 | | pagina 22