Puzzel mee met De Faam voor mooie prijzen lie editie van Film by the Sea Nieuwste cd Big Chief Sugar Bij Ellis Jane ben JIJ de ster! 0118-638370 van Eijkeren www.vaneijkeren.nl "De Vissershaven", waar Kwaliteit en Betaalbaarheid de boventoon voeren! Onbeperkt P&D Mosselen 16,50 tel.: 0118-412 132 V Walcheren Danst!! dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Puzzelvragen: 8 10 GEZELLIGHEID "Small Talk"= Small Prices! Héle kreeft "Bellevue" 17,50 tel.: 0118 - 417 329 "Sociedad Anonymos" voor een discrete zakeniunch tel.: 0118 - 417 329 Ensemble zangles Show/musical dansles Privé zangles Bel voor een proefles: 0118-643540 C™. 1 lessen in september 2009 Bruiloften Privé/essen Feestlessen Kinderfees tjes Woensdag 9 september 2009 - Pagina 33 1Wie is de regisseur van de film De Storm? 1 2. Hoe wordt de zondvloed uit 1953 ook genoemd? 3.In welke bioscoop is de wereldpremière van De Storm? 4. Welke band zingt de titelsong van de film? 5. Wie is de auteur van de roman 1953! 5 6. Welke actrice speelt Julia? 7. Wie is de festivaldirecteur van Film by the Sea? 8. Hoe heet de acteur die Aldo speelt? 9. Wat raakt Julia kwijt in februari 1953? 10. De titel van het boek dat Kees Slager schreef over 1953 De redactie van De Faam heeft speciaal voor haar le zers een puzzel gemaakt over de film De Storm. De puzzel bestaat uit tien vra gen, waarvan de antwoor den in de vakjes moeten passen. In het midden komt dan, van boven naar bene den, een oplossing. Als u die instuurt, maakt u kans op een aantal bijzondere prij zen. 3 x twee vrijkaarten om de film De Storm in de bioscoop te zien. 3 x de filmeditie van het boek 3 x een reisdeken met het logo van De Storm 3 x zaklamp met het De Storm logo Heeft u de oplossing van de puzzel gevonden, stuur dan een e-mail mét uw naam en adres naar red.faam@whm.wege- ner.nl. Dat kan ook via de post: Fruitlaan 4C, 4462 EP in Goes. DOOR TARA DE VRIEND VLISSINGEN - De elfde edi tie van Film by the Sea is van vrijdag 11 tot en met 20 september in CineCity te Vlissingen. Ook dit jaar zijn er weer veel bijzondere films, gasten, workshops, premières en optredens. Vrijdagavond 11 september is het openingsgala en de wereld première van de film De Stonn, die in Zeeland is opgenomen. Het verhaal speelt zich af tijdens de watersnoodramp van 31 ja nuari 1953, waarbij op meer dan honderd plaatsen in Zee land de dijken doorbraken. De jonge moeder Julia komt samen met haar baby in het water te recht en wordt gered door de jonge luchtmachtsergeant Aldo, haar zoontje achterlatend. Ze is ontroostbaar, hult zich in stil zwijgen en weigert met haar ge hate redder te praten. Aldo be sluit Julia te helpen haar kind te vinden. Het is het begin van een lange zoektocht die hen uitein delijk weer terug zal brengen naar Zeeland. Julia krijgt aan wijzingen dat haar zoon nog leeft. Maar waar? En bij wie? Tijdens Film by the Sea worden in totaal zo'n honderd films uit alle delen van de wereld ver toond; er is een uitgebreid edu catieprogramma, cursussen en in de dagelijkse talkshows ont moeten publiek en gasten el kaar. Zaterdag 12 en zondag 13 september kunnen jongeren er varen hoe het is om films te ma ken en te acteren in the filmX- perience. 's Avonds is de Spij kerbroekenpremière. Het Film en Literatuurprogramma gaat op maandagavond 14 septem ber van start met een boek en bal. En 17 september is de pre mière van de documentaire Hilltop Sessions over Danny Vera. Competitieprogramma Het competitieprogramma is het belangrijkste onderdeel van FBTS. Hiermee onderscheiden zij zich van andere filmfestivals in Europa. Elke editie van het festival heeft een wisselende ju ry bestaande uit de grote na men uit de Nederlandstalige film- en boekenwereld. Deze ju ry kent de Film by the Sea Award toe aan de beste nieuwe boekverfilming, nationaal of in ternationaal. Dit jaar bestaat de jury uit schrijfsters Tania Hei mans en Nelleke Noordervliet, actrice en scenarioschrijfster Marjolein Beumer, filmdistri buteur Max van Praag, acteur Pierre Bokma en vaste juryvoor zitter Rinus Ferdinandusse. Op zaterdagavond 19 september neemt Film by the Sea afscheid van haar gasten met een onver getelijk slotfeest. Op deze avond vindt ook de Award Ceremony plaats waarbij de winnaars van de verschillende programma onderdelen bekend worden ge maakt. VLISSINGEN - De Vlissingse bluesrockband Big Chief Sugar houdt zondag 13 september een presentatie van hun nieu we cd In From The Storm in Strandpaviljoen de Panta Rhei op het Nollestrand in Vlissin gen. Tijdens de Bluesroute Vlissingen vrijdag 25 septem ber geeft de band nog een pro motieconcert in Café Speijk. Het album is een live registratie en bevat onder meer nummers van Willie Dixon, in versies van The Stones en Stevie Ray Vaug- han. In totaal telt de geluids drager veertien nummers, waarvan er één van eigen hand is. Aanvang: 17.00 uur. Entree gratis. Stijldansen jeugd-volwassenen Stijldansen voor kids 8-11 jaar Kidswing 5-8 jaar Opfriscursus Streetdance Breakdance Rock 'n Roll Streetkids Zumba Salsa

de Faam | 2009 | | pagina 49