Oranjefonds betaalt 4 jaar Zeeuwse Maatjes Kustloop Vrouwenpolder 2009 Hartelij voor uw inzet! Witsel Piet Voskamp is mede dankzij alle sponsoren, deelnemers, vrijwilligers en omwonenden geworden. een Tot 4 september 2010 IMgg] schrijf nu in Bestuur Stichting Kustloop Vrouwenpolder Pedicure henk ingrid |jp|van der kooij goud zilversmeden De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Nazomerfair in zorgcentrum Kerkdienst voor gehandicapten 10 jaar Kaloot StretchWalker Dag Comfort Shoes Gratis parkeren met de NS-kaart Boekenmarkt Veere Fotosalon in Goes Dag-en avondopleiding www.imko.nl Breda, tel. 0800 - 02 03 045 ontwerpen vermaken repareren deskundig advies walstraat 197 4381 gr vlissingen 0118-417377 www.hivdk.nl Woensdag 9 september 2009 - Pagina 3' DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - Het Oranje fonds heeft onlangs het men torproject Zeeuwse Maatjes in Vlissingen een financiële bij drage toegekend van jaarlijks 75.000 euro, gedurende vier jaar. "Ik ben daar blij mee. Nu kan het project een plaatsje in de provincie krijgen", verklaart projectleider Padden van de Water. Zeeuwse Maatjes is een men torproject dat jongeren met een kwetsbare schoolloopbaan voor een jaar op vrijwillige ba sis koppelt aan een mentor. Die heeft wekelijks contact met de jongere. Hij stimuleert de pupil door positieve, opbouwende en oprechte aandacht te geven aan de dagelijkse ervaringen, omstandigheden en belevings wereld. De kans dat de jongere zijn opleiding succesvol voort zet of afrondt zou hierdoor toe nemen. Padden: "Het geld van het Oranjefonds wordt in eer ste instantie gebruikt om de projectleider en de mentortrai ner van te betalen. Ook is het bedoeld voor de administratie ve en publiciteitsuitgaven. Op het ogenblik zijn er nog geen mentoren actief. Ik zie gebeu ren dat er vijftien tot dertig kop pels worden gevormd." De mentoren worden voorname lijk in het bedrijfsleven gezocht. MIDDELBURG - In de Mor genster in Middelburg is zondag 13 september weer een kerkdienst voor mensen met een verstandelijke han dicap en of een functiebe perking. Deze dienst begint om 14.30 uur. VLISSINGEN - Vereniging Redt de Kaloot viert zaterdag 12 september haar 10 jarig jubileum. Om 13.00 uur be gint een excursie en zoeken naar haaientanden. Kinde ren kunnen strandjutten en meedoen aan een wedstrijd zandkastelen bouwen. Om 17.00 uur gaat de barbecue aan en - kan meegebracht eten gebakken worden. Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 6i 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Fietsspeciaüst Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maan dag gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten. .sensible blo oho* Vsensi thostrotcha Maak 22 september een proefwandeling op de Korte Noordstraat 21 - Middelburg Tel. 0118 - 634373 VEERE - In zorg- en ver- pleegcentrum Nieuw-San- denburgh in Veere is zater dag 12 september een na zomerfair. Er zijn kraam pjes waarin voor elk wat wils te vinden is. Zo worden er bloemen, kaarten, sieraden, groenten, fruit en ha ring verkocht. Bij de ou de ambachten kan men bij het garnalen of bij het netten boeten. Op de rommel markt kan men gezellig rondsnuffelen op zoek naar een bijzon der voorwerp. Voor de kinderen is er een kindervrijmarkt. Het is van 10.00 tot 15.00 uur. opleidingen Erkende opleiding Wiske de Jong vindt het niet erg als haar dochters Isis en Aurora strafregels zouden moeten schrijven. 0T0: IZAAK VERKESTE GOES - De tiende editie van de Zeeuwse Fotosalon is op vrijdag 11 september om 20.00 uur in de bovenfoyer van Theater de Mythe in Goes. Fotogroep Goes orga niseert de bijeenkomst. Be zoekers zijn welkom vanaf 19.30 uur. De prijswinnaars worden bekend gemaakt door kunst- en beeldkenner Nico Out. Meer info: www.fotogroepgoes.nl MIDDELBURG - NS-kaarthouders kunnen tot 28 febru ari 2010 niet alleen reizen met hun kaart, maar ook gratis par keren op het Q-Park P+R 3 terrein bij station Middel burg. Het gaat om een proef in samenwerking met Q-Park. De proef loopt op de stations Middel burg, Oisterwijk en Naar- den-Bussum. NS-kaarthou ders worden per brief en fol der geïnformeerd over deze proef. Info: 0900-4466880. VEERE - De traditionele jaarlijkse boekenmarkt in Veere is zaterdag 12 septem ber. Al sinds meer dan tien jaar valt deze markt traditio neel samen met de Open Monumentendag. In de kra men is een veelheid en di versiteit aan boeken te vin den, van de gewone roman tot het literaire werk, van oud tot bijna nieuw en van goedkoop tot duur. Het is van 10.00 tot 17.00 uur en toegang is gratis. juweliers Walstraat 88,4381 GE Vlissingen - tel. (0118) 4164 00 /4URODESIGN

de Faam | 2009 | | pagina 3