LAATSTE WEEK TERUGHAAL-ACTIE LEOLUX! Weer naar school! Vergeet je regenkleding niet! Piet Voskamp AGU Regenkleding voor bodemprijzen! uiujuj.jansEgEVEltEchniEk.nl De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Communicatie, uitstraling en samenwerking zijn de speerpunten (t/m 13 september) Wij willen ALLE Leolux bezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie. Van een Leolux bank of fauteuil geniet de bezitter vele, vele jaren. Op dit moment kunt u als Leolux liefhebber de nieuwste collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen. Wanneer u nu een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw oude Leolux per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw Leolux fauteuil 150 euro korting, bij een Leolux 2-zitter 300 euro korting enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw "oude" Leolux krijgt een 2e leven bij goede doelen in Oost-Europa: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in Binnenliit, Schouwersweg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 9.30 - 17.30 uur, zaterdag 9.30 - 16.30 uur 's avonds op afspraak. Kijk in het AGU actierek KUNSTSTOF KOZIJNEN - ZONWERING GARAGEDEUREN - DAKKAPELLEN Verleng de avonden buiten met een terrasoverkapping Vanaf €l.046,- Woensdag 2 september 2009 - Pagina 5 Centrummanager Joop van Bel VLISSINGEN - "Ik ben büj dat ik centrummanager van Vlissingen ben. Dit wilde ik graag. Van tevoren was mij gevraagd of ik er interesse voor had en dat wilde to nen", vertelt Joop van Bel uit Breda. Gisteren (1 sep tember) is hij aan de slag ge gaan voor een periode van twee jaar. "Ik wil de economie in de Vlis- singse binnenstad aanjagen. Dat is de opdracht waarmee ik op weg ga. Dat proces kost tijd. Ik ga eerst aan de communica tie werken. Als ik dat niet goed doe, dan gebeurt er niks. Ik weet dat de verhoudingen tussen de ondernemers en de gemeente bestuurders niet optimaal zijn. Daar moet ik ook aan werken", somt Joop op. Kan hij iets doen tegen de leegstand van de win kels? "Als dat mijn opdracht wordt, zal ik daar zeker aan ge werkt worden. Dat probleem speelt niet enkel in Vlissingen. Vanwege de kredietcrisis staat in het hele land een groot aantal winkels leeg. Ik ga niet roepen dat ik het eventjes voor elkaar ga boksen. Misschien vinden som mige mensen dat jammer. Ik vind het belangrijk dat de bin nenstad een goede uitstraling heeft. Dat zorgt ervoor dat er winkels komen. Activiteiten en evenementen horen er ook bij en de stad moet schoon zijn. Kapotte dingen moeten gerepa reerd worden. Defecte straat lantaarns en bloembakken die omver liggen maken de binnen stad niet aantrekkelijk. En win kels die leeg staan mogen niet verkrot zijn", verklaart hij. Joop is centrummanager in Bre da geweest en tegenwoordig werkt hij in die functie drie da gen per week in Gorinchem. Welke ervaringen heeft hij? Joop: "In Gorinchem heb ik de leegstand aangepakt. Dat ging de goede kant uit. Toen volgde de économische malaise en kwam er wederom leegstand. Dat is niet prettig. Ik heb in Go rinchem de uitstraling van de binnenstad verbeterd, voor een betere communicatie gezorgd en de ondernemersvereniging bestuurlijke ondersteuning ge geven. Mijn werk bestaat vooral uit praten. Met mijn handen doe ik als centrummanager niet veel." Helemaal niets? "In Go- Joop van Bel heeft ervaring als centrummanager in Breda en Gorinchem. Nu is Vlissingen aan de beurt. FOTO: JASPER KARMAN rinchem was de sfeerverlichting stuk gewaaid en toen ben ik op een vrachtwagen gaan staan om de lampen weer op te han gen. Daar ben ik niet te beroerd voor", lacht hij. "Als ik de on dernemers bij mijn werk wil be trekken benader ik ze persoon lijk. Ik ben geen mens van brief jes sturen, maar meer van de persoonlijke aanpak. Ook ga ik met de Vereniging Winkeliers Vlissingen om de tafel. Joop werkt twintig uur per week in Vlissingen. Hij krijgt een kan toor in het nieuwe VW kantoor in winkelcentrum De Fonteyne. Het werk in Gorinchem blijft hij ook doen, daar besteedt Joop vierentwintig uur per week aan. Op maandag 28 september is er in het Arsenaaltheater een ken nismakingsbijeenkomst voor de Vlissingse ondernemers. Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 6i 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Fietsspecialist Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maan dag gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten. Standaard: Hoge stabiliteit I6 mm polycarbonaat platen, niet mogelijk met glas Scharnierprofiel bij uiandaansluiting en goot Hemelmaterafvoer is in de staanderbekleding geintregreerd Inclusief voetplaat Afmeting tot 7 x 3,5 (m1) Vlissingen Handelstueg 17 (vrijburg Industrieterrein) 4387 PC Vlissingen Tel. 0II8 460025 Oostburg Neringiueg 9 (Stampershoek industrieterrein) 450I PB Oostburg Tel. 0II7 45I404

de Faam | 2009 | | pagina 5