HEERLIJK ZACHT WATER IN ZEELAND yV!V!.Vfs^3PL randstad NT/TilI De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Schrijfwedstrijd beleeft vijfde editie 45+voetbal bij Zeelandia algemeen meerdere vacatures! m/v voor de omgeving Goes zoeken we nog diverse nieuwe employees die op flexibele basis inzetbaar zijn. jij zoekt wij zoeken een baan jou SCHOU LISSEN Wordt dan vakman infra, stra at maker, machinist* of machinemonteur... Woensdag 2 september 2009 - Pagina 42 Klare overheids-taal De schrijfwedstrijd voor amb tenaren, de Gouden Veer, be leeft dit jaar zijn vijfde editie. De organisatie roept iedereen die bij de overheid werkt op om de helderste brief of e-mail in te zenden die hij of zij aan een burger heeft geschreven. Alle aanwijzingen staan op de wedstrijdsite: www.deover- heidschrijftstukkenbeter.nl. Wilt u de krantenlezer zijn die als jurylid bepaalt wie zich de best schrijvende ambtenaar van 2009 mag noemen? Stuur dan een e-mail met een korte motivatie naar schijfwed- strijd@let.ru.nl. Elk jaar vestigt de succesvolle schrijfwedstrijd voor ambte naren de aandacht op het be lang van klare overheidstaal. Begrijpelijke, lezergerichte brieven en e-mails dragen bij aan een goede verstandhou ding en aan snelle oplossingen van eventuele knelpunten. Bovendien geldt hier: de eer ste klap is een daalder waard. Is een boodschap direct dui delijk, dan voorkomt dat veel klachten en nieuwe uitleg ach teraf. Daarmee kan de over heid veel tijd en kosten bespa ren, zo blijkt uit recent onder zoek van communicatiebu reau Leene.txt. Tot 1 novem ber kunnen ambtenaren via www.deoverheidschrijftstuk- kenbeter.nl een e-mail- of brieftekst inleveren die ze aan een burger verstuurden. On der de eerste 100 inzenders verloot de organisatie 50 aan trekkelijke boekenpakketten. Tijdens de finale op 3 decem ber kiest de jury één winnaar. Deze ontvangt uit handen van minister Verburg (Landbouw, Natuur en Voedselveiligheid) de Gouden Veer. Best schrijvende ambtenaar 2008: Nellie van Beusekom. MIDDELBURG - De proef tuin 45+ bij Zeelandia Mid delburg is gisteren (1 sep tember) begonnen. In sa menwerking met de KNVB en NOC*NSF probeert de club oudere voetballiefheb bers weer op een prettige manier aan het sporten te krijgen. Om 10.00 uur was de eerste training. 45+ voetbal betekent sporten op een ver antwoord tempo, met veel zorg en aandacht voor de li chamelijke gezondheid. Zo krijgen deelnemers onder meer sportmedische onder steuning van Knol Fysiothe rapie. Dit kan een eenmalige sportmedische gezond- heidscheck inhouden, of een programma waarin deelne mers binnen twee maanden fysiek worden klaarge stoomd. Wim Groenewegen, één van de meest succesvol le oud-Middelburg voetbal lers, leidt de trainingen. Bij de trainingen en de wedstrij den zijn slidings verboden en staat het spelplezier en de onderlinge gezelligheid cen- raal. Er zijn twee trainings momenten per week. Meer informatie via: www.zeelan- diamiddelburg.nl. Kalkrijkwater in Zeeland? Kalkaanslag veroorzaakt heel wat schade en extra kosten in Zeeland. De energie- en waternota neemt toe. De levensduur van boiler, geiser, (stoom)douchecabine, stoom- oven, vaatwasser, wasmachine, (thermo- staat)kraan, combiketel wordt drastisch verkort. Reparaties en vervanging zijn duur. U bent het wekelijkse poetsen en schuren in Kevin Ritico (0113) 27 4810 Van de Spiegelstraat 2 Goes Productiemedewerkers (ploegendienst) Bijrijders voor reinigingsdiensten Vulploegmedewerkers supermarkt Algemeen medewerkers supermarkt Schoonmakers die werken voor of na kantoortijden Pedagogisch medewerkers voor de kinderopvang Bij goed functioneren en wederzijdse tevredenheid is het mogelijk dat u voor langere tijd ingezet kunt worden! Goede beheersing van de Nederlandse taal is voor al deze functies vereist. Meer informatie is te verkrijgen bij Randstad in Goes, tot snel! kevin.ritico@nl.randstad.com kijk voor meer banen op www.randstad.nl badkamer en keuken met aggresieve poets middelen, kalkoplossers, zouten spuugzat. Door de 1-malige aanschaf van de ISO 9002 en ISO 9001 -2000 en QA gecertificeerde onderhoudsvrije Alpine Water Descaler No.1 bent u van al deze wekelijkse kalk-"ellende" af. Direct na montage zijn c'e voordelen te "de wekelijkse poetsellende" zien, voelen en proeven. Na het wassen voe len uw huid en haar lekker zachter en veel minder droog aan. Geen huidirritaties meer na het douchen. Het drinkwater is helderder en smaakt beter. Geen moeizaam poets- en schuurwerk meer in keuken en badkamer. Douchecabine blijft stralend schoon. Ontkalken van (keukenjap- paratuur wordt overbodig. U gebruikt tot 50% minder zepen en waspoeders. Geen strepen en vlekken meer op uw ramen en auto. 2 maanden op proef De Alpine Water Descaler No.1 verwijdert alle oude kalkaanslag en voorkomt nieuwe kalkvorming. De module wordt 2 maanden OP PROEF (niet goed geld terug) geleverd en gratis gemonteerd zonder voorrijkosten indien u ons binnen 1 week belt. "het tandenpoets- nachtkastjeglas" FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475 - 527 516 info: www.kalkaanslag.nl Uitzenden Detacheren Professionals Search Selection HR Solutions Inhouse Services Vóór montage en nó montage von de WATER DISCAilft NO. 1 Een écht vak leren (nu ook op niveau 4!)... Binnen 2 jaar je eerste diploma halen en meteen ook nog een salaris verdienen, is dat wat voor jou? Grijp dan nu je kans en kies voor een baan met spierballen! Bliksemsnel start jij met een vak waarin volop toekomst zit! Want doorgroeimogelijkheden zijn er in de infra meer dan genoeg, als je maar van aanpakken weet! Kortom, kijk op onze website, bel (voor Brabant; Rienus 06 - 54252472, voor Zeeland; Simon 06 - 51113062) of schrijf ons vandaag nog! Postbus 152 4460 AD Goes, t.a.v. Ate de Bourgraaf Tel. 0113 - 23 00 89 Fax 0113 - 21 64 21

de Faam | 2009 | | pagina 42