Broers Van der Feen spelen muziek Monk Grill buffet Mediterraan Keuze diner Brunch compleet Aan u de keuze menu Muziekweekend Panta Rhei www.piccard.nl "De Meerkoet" 21,00 Duo Duende opent expo World of Silk met Spaanse klanken De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Rock, blues en jive Loop gerust eens binnen. Na koopavond, vóór een avondje uit of bijvoorbeeld vóór een bioscoop bezoek. Bij ons kunt u genieten van een heerlijke maaltijd in een gezellige en ongedwongen sfeer. Met z'n tweeën of juist met een groter gezelschap. Iedere zondag: 21,50 p.p. vanaf 16 uur iedere zaterdagavond buffet 24,50 p.p. vanaf 18 uur v.a. 10 personen 10% korting maandag tlm vrijdagavond: 21,50 p.p. vanaf 16 uur - Voorgerechtenbuffet - Soep van de dag - Keuze uit 10 verschillende hoofdgerechten, vis en vlees - Nagerechtenbuffet div. kindermenu's Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178, Vlissingen «0118 413551 Restaurant, Paviljoen MAANDMENU SEPTEMBER Steengrillen All-in, inclusief dranken Landlust is de locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu m Lml De Storm, William Shakespeare, Wilhelminapolder, 20.15 uur Slotconcert ZNF, Abij Middel burg, 20.30 uur Zondag 6 september All American Sunday, auto- en motormeeting met livemuziek Grote Markt Goes, 11.00 uur Poppenkasttheater Jan Klaassen is jarig 11.00 uur, Roodkapje 14.30 uur, theater Poppenkast- PopsVlissingen Huiskamerconcert Feenbrot- hers tribute Thelonius Monk, Turfkaai 29 Middelburg, 15.00 uur The Treble Shooters, Strandpa viljoen Panta Rhei Vlissingen, 17.00 uur Lebbis, cabaretprogramma Theater De Wegwijzer, Nieuw en St.Joosland, 20.30 uur Woensdag 9 september Poppenkasttheater Jan Klaassen is jarig Theater Poppenkast-Pops Vlissingen, 14.30 uur Expositie, galerie en tentoonstelling Arsenaaltheater Vlissingen, schilderijen van Nathalie van Terheijden Kunstuus Heinkenszand, tot en met 27 september, schilderijen en beelden -Geerteskerk Kloetinge, tot en met 12 september, fototentoon stelling wierook en tranen World of Silk Meliskerke, tot en met 2 januari, acryl/olieverfschil derijen, glasobjecten en sieraden Duingalerie Domburg, tot en met 30 september, beelden en schilderijen De Willem3 Vlissingen, tot en met 6 september, schilderij en, beelden, mixed media De Drvkkery Middelburg, tot en met 6 september, zeefdrukken en fotore portage ZNF Cultuurhuis Westwal 45 Goes, tot en met 5.sep tember, foto's Goes Afri- kajaar Grote Kerk Goes, tot en met 12 september, langste merklap ter wereld Groenmarkt, tot en met 5 sep tember, religieuze kunst Galerie de Cleene Houttuyn Middelburg, tot en met 25 sep tember, diverse kunstenaars Zorgcentrum Cederhof Kapelle, tot en met 21 september, portret tekeningen Galerie De Ossenberg Grijpsker- ke, tot en met 12 september, ba tikschilderijen, zilver, keramiek, brons Atelierboerderij VanBuitenUit Wolphaartsdijk, tot en met 4 ok tober, keramiek, gedraaide pot ten en potloodtekeningen Open Huisroute Goes, 5,6,12 en/of 13 september, diverse kunstwerken, voor alle locaties zie www.goesepolderexpres- sief.nl Studio Soledo Vlissingen, tot en met 19 september, Loodsen bij Nacht en Ontij, schilderijen, ma ritieme instrumenten, scheeps modellen VLISSINGEN - Komend week end is er weer volop muziek in Strandpaviljoen Panta Rhei aan het Nollenstrand in Vlissingen. De regelmatige terugkerende muziekquiz heeft vrijdag 4 sep tember alweer haar vijfde editie met theorievragen, plaatjes, films, en natuurlijk veel mu ziek, waaronder karaoke. Op de website kan het publiek alvast oefenen met vragen als 'Wie schreef de hit Hallelujah?', 'De hoeveelste editie Concert at Sea werd dit jaar gehouden?' en 'In welk jaar overleed Elvis Pres ley?' De rhythm bluesband The Treble Shooters staan zondag 6 september om 17.00 uur paraat om met enkele sets rhythm blues en eigen songs met een R&B sausje het Vlissingse podi um onveilig te maken. De groep bestaande uit Chris Hoyle uit de UK, Eugène den Hoed, Ro land Bakker, Lars Erik van El- zakker en Frank Dries, brengt behalve eigen werk, klassiekers van onder meer van Howlin' Wolf, Chuck Beny, Luther Allis on, Lloyd Price, Little Richard, Lowell Fulson, Freddie King en Ray Charles. De heren speelden eerder op Monster Bane Blues, Zoetermeer Blues Festival, Brielle Blues, Hopbes Blues Festival, op diverse andere fes tivals in het land en in menig muziekcafés. De bezetting be staat uit zang, gitaar, harmoni ca, hammond, piano, drums en bas. Voor beide evenementen is de toegang gratis, www.strand- paviljoenpantarhei.nl. MELISKERKE - Duo Duende uit Koudekerke verzorgt za terdag 5 september de muzi kale opening van de nieuwe expositie van World of Slik die tot en met 2 Januari te zien is In de galerie aan de Dorpsstraat 3 In Meliskerke. Het duo speelt Spaanse en Latijns-Amerikaanse muziek op gitaar. De expositie toont acryl- en olieverfschilderijen, glasobjecten en sieraden van Lousanne Schuuring en olie* verfwerk van Simonne de Vls- scher. Behalve deze exposi tie is het ook mogelijk de kunstwerken van de overige exposanten van World of Slik te bekijken, zowel in als bui ten de galerie. Zo toont Els van Baarle haar textiele kunst, Rijnhard Schregardus schilderijen en beelden, Goos Verwoest beelden en kera miek, Gerdi Zwaan teelden van keramiek en Marc Van- hecke teelden van metaal. Deze kunstenaars exposeren hun werk nog tot en met za terdag 26 september. De ex positie van Schuuring en De Visscher opent zaterdag om 16.00 uur. World of Slik is te vinden aan de Dorpsstraat 3 In Meliskerke. De opening stijden zijn vrijdag en zater dag van 12.00 tot 17.00 uur. Info: www.worldofsllk.nl of bel 0118-593305. GOES - Het evenement All American Sunday is zondag 6 sep tember op de Grote Markt in Goes. Behalve glimmend chroom en ronkende motoren zijn er diverse stands, promo- en kinder attracties. Live muziek is er vanaf 13.00 uur met de rock en roll band Jive For Your Live, Gino And The Bulldozers en Surrender. Aanvang: 11.00 uur. www.heartbreakcafe.nl. foto. heartbreakcafe. MIDDELBURG - De Feenbrot- hers bestaande uit broers Mat- thijs, Mark, Paul en Clemens van der Feen, geven zondag 6 september een huiskamercon cert aan de Turfkaai 29 in Mid delburg bij hun ouderlijk huis. Het jazzconcert staat in het te ken van Thelonious Monk, één van de meest bekende jazzmu sici allertijden. Gewapend met slagwerk, piano, saxofoon en contrabas wordt tijdens het concert onder meer Monks nummer Round About Mid night gespeeld. De Feenbrot- hers speelden onlangs tijdens het Jazzfestival op het Abdij plein in Middelburg. In febru ari 2008 werd in het televisiep rogramma Art In The Family van de NPS volop aandacht aan hen besteed. Naast De Feenbrothers staat Matthijs re gelmatig op diverse podia in het land en in Middelburg, bij Jazzcafé Desafinado. Mark is klassiek en jazz geschoold Steinwayartist en speelt regel matig in diverse big bands. Paul speelt in het Metropole orkest met de muzikale groten der aarde en is bij tijde en wijle solerend op TV te zien en te ho ren. Clemens was onlangs één van de drie finalisten van de Deloitte Award. Hij is een veel gevraagde contrabassist. Aan vang 15.00 uur, toegang: vrij willige bijdrage. B B K S S s s n b s s Gelegen direct achter de boulevard en GRATIS parkeren voor de deur Maandag en dinsdag gesloten! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-20.00 uur Salade van surimikrab of Salade van rucola, tomaat en mozarella Uiensoep of Lichtgebonden kruidensoep Gebakken victoriabaars met tomatensaus of Gebakken kipfilet piri-piri Sinaasappelyoghurt-ba varois of Trio van sorbetijs vanaf 2 personen a 17,50 (1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep - luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 41