eek Zorgeloos in de natuur Dier in het vizier Krant Dè beurs voor 50-plussers in Zeeland Van woensdag 9 t/m zondag 13 september 2009 De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL rdé a 30% korting bij Landal GreenParks Landal Tinus is een poes van zes jaar en erg lief Al jaren wordt met veel succes een beurs voor 50-plussers gehouden in de Jaarbeurs te Utrecht. De gezamelijke ou derenbonden in Zeeland, met ruim 21.000 leden, vonden dat een dergelijke beurs ook in Zeeland moest worden ge houden voor de ruim 160.000 mensen in Zeeland die vijf tig gepasseerd zijn. Een betere start voor een vijftigplus beurs had het organisatieteam zich niet kunnen wensen nu gelijktijdig ook nog de Senior Games worden gehouden. Kortom in de tweede week van september staan de senio ren in Zeeland centraal. Woensdag 9 septem ber a.s. is het zover. Dan opend de eerste editie van de Seniorenbeurs Zeeland haar deuren. De Senio renbeurs Zeeland is een complete huishoudbeurs met ongeveer 100 stands. Onderverdeeld in de the ma's: Sfeervol wonen Leven, Reizen, Gezond heid Beweging en Hobby Creativiteit. Verder is een belangrijk onderdeel van de beurs de Informa tiemarkt. Hier presenteren non-profit organisatie hun producten en informeren de bezoekers daarover. Het leukste dagje uit van het jaar Dat is voor de geza menlijke ouderenor ganisatie in de pro vincie Zeeland het uitgangspunt. Naast het informatieve ge deelte van de beurs is de ontspanning de rode draad van de Se niorenbeurs Zeeland. Gezellig winkelen bij de zo'n 100 stands, demonstraties bijwo nen bij tal van standhouders, voorlichting krijgen bij de deelnemers aan de Informatiemarkt en onder het genot van een hapje en een drankje uitrusten en genieten van de optredens van koren, orkesten en soloartiesten. Uitnodiging ANBO, KBO, PCOB Zeeland en de organisatie van de Senjor Games nodigen u uit voor 'Het leukste dagje uit van het jaar' in de Zeeland hallen te Goes mee te maken. Dit geldt niet alleen voor u als lid van een ouderenorganisatie of als deelnemer aan de Senior Games, maar voor alle 50-plussers in Zeeland. De Seniorenbeurs Zeeland is dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur en wordt gehouden in de Zeelandhallen, Da Vinciplein 1 te Goes. Direct langs de snelweg van Bergen op Zoom naar Vlissingen. Woensdag 2 september 2009 - Pagina 36 weGeNeR Huis-aan-huisMedia Heerlijk een weekend of een midweek weg in eigen land of net over de grens. Gezellig met vrienden of met het hele gezin? Misschien willen opa en oma gezellig mee of nemen de kinderen een vriendje of vriendinnetje mee. De bungalowparken, met veelal vrijstaande bungalows, vindt u in de mooiste natuurgebieden van Nederland en Duitsland. De par ken zijn voorzien van verschillen de faciliteiten om uw vakantie volledig af te stemmen op uw persoonlijke wensen. Van een restaurant en fietsverhuur tot een zwembad met waterattracties en soms een golfbaan. Speciaal voor u als lezer van de Wegener Weekkrant heeft Landal GreenParks een aanbieding: - 30% korting op een week-, weekend- of midweekverblijf in de periode van 4 september tot 6 november 2009. - Daarnaast ontvangt u een horecawaardecheque tw.v. 20,- Actievoorwaarden: Deze aanbieding geldt: - Op de volgende parken van Landal GreenParks: Aelderholt, Coldenhove, Heihaas, Heideheuvel, Landgoed 't Loo, Miggelenberg, Rabbit Hill, Twenhaarsveld, Hoog Vaals, Het Vennenbos, De Lommerbergen, Hochwald, Mont Royal, Sonnenberg, Warsberg en Wirfttal. - Niet in combinatie met andere kortingen, spaarprogramma's, all-in arrangementen en acties - Aankomsten en verblijven in de periode 16 tot 23 oktober 2009 zijn uitgesloten; - Alleen voor nieuwe reserveringen; - Wanneer u reserveert voor 23 oktober 2009 Informatie en reserveren Deze aanbieding is uitsluitend telefonisch te reserveren. Voor meer informatie, reserveringen en de voorwaarden kunt u contact opnemen met Landal GreenParks 0900 - 8842 0,20 p.min.) of kijk op www.landal.nl/WEG17L Vermeld bij uw reservering wel de code WEG17L DOOR KARIN OCKÉ MIDDELBURG - "Hé, hal lo allemaal. Ik ben Tinus, een meisje van zes jaar oud met een mannennaam. Op straat gevonden en naar het asiel overgebracht Een ge beurtenis dat velen van ons hier is overkomen. Ik ben een cyper en hoor van ieder een dat ik heel erg lief ben. Ik heb ook wel een zacht karak ter en denk vaak na over de pro blemen in de wereld, die ik maar wat graag zou willen oplossen. Daar praat ik dan over met mijn collega's en asielbaasjes. Na tuurlijk wens ik, dat ik geadop teerd word, zodat wij samen over van alles kunnen praten. Wat het dichtst bij onze mand jes staat is natuurlijk het item: nieuw asiel. We hadden ge hoopt hier al binnen een half jaar te kunnen intrekken. Helaas is dat helemaal van de baan en moeten we maar afwachten hoe alles gaat lopen. Ons oude stulp je gaat eraan als de N57 hier wordt aangelegd. Enige haast is wel geboden, denk ik zo. Ik ga er vanzelfsprekend vanuit dat ik dan al lang bij een nieuw baasje zit, maai- het asiel zal altijd vol blijven, dus voor veel dieren is het wel erg belangrijk. Mis schien moet ik eens een staat slot kopen, de jackpot winnen en zelf een asiel bouwen! En dan neem ik iedereen aan die nu bij het asiel werkt én degenen die door het verdwijnen van het asiel in Vlissingen toen hun baan zijn kwijtgeraakt. Ia, ik heb beslist een staatslot nodig met een gegarandeerde jackpot. Een hele dan, geen één vijfde. Wat ik Tinus droomt over een nieuw baasje. over hou, schenk ik aan mijn nieuwe baasje. Zie je -mij dro men op de foto? Ik zie een mooi groot asiel met ruime hokken en speelruimte voor iedereen. We kunnen zowel binnen als buiten spelen en we hebben een ge- meenschappelijk ruimte. Ik ga er persoonlijk voor zorgen, dat alle dieren met elkaar overweg kunnen. Potentiële baasjes kun nen hier komen kijken en kenni smaken met de bewoners. Kom je dat met mij doen? Voorlopig woon ik nog aan de Oostperk- weg 9, telefoon 0118-613579. Tot gauw!" FOTO: KARIN OCKÉ Tulpje en haar kinderen zijn allemaal het nest uitgevlo- gen.-Tulpje mocht als eerste weg, wat best moeilijk was want meestal mag een moe der haar kinderen uitzwaai en. Maar één dag later ging één dochter bij een leuke fa milie op de boulevard wo: nen met mooi uitzicht op het water en de bootjes. En een paar uur later gingen de twee andere zusjes saampjes naar een mooi huis met een hele grote tuin en aangren zend bos. Mooier kunnen ze het toch niet krijgen? Nu maar hopen dat alle andere tachtig katten in het asiel net zo'n mooi verhaal krijgen.

de Faam | 2009 | | pagina 36