Officiële Mededelingen milieu verkeer en vervoer dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl De Faam Woensdag 2 september 2009 - Pagina 31 Vervolg van pagina 30. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, binnen de genoem de termijn (vaak 6 weken na de ver- zenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevat ten: naam en adres indiener; dagte kening; een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is ge richt; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de enoemde argumenten en een nieuw esluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er spra ke is van spoed kan naast het indie nen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzieninaenrechter. Voor informatie kunt u bellen (01 18) 555 444. Domburg, 2 september 2009 Burgemeester en wethouders van Veere Ontwerpvergunning voor B.V. Zeeuwse Asfalt Onderneming Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aanvragen ontvangen inzake vergunningen Wet milieubeheer en Wet verontreiniging oppervlaktewate ren van B.V. Zeeuwse Asfalt Onder neming met betrekking tot het revise ren van de huidige vergunningen. De hoofdactiviteit binnen de inrichting -welke is gelegen aan de Klevers- kerkseweg 81 te Middelburg- betreft opslag, overslag en bewerking van asfaltschollen, asfaltfreesmateriaal,"al dan niet gebroken asfalt en wegen- bouwpuin en opslag van teerhoudend asfaltgranulaat. De aanvragen worden op grond van de Wet milieubeheer gecoördineerd be handeld. Gedeputeerde Staten en Waterschap Zeeuwse Eilanden willen de vergunningen verlenen met voor schriften ter bescherming van het milieu. De oritwerpvergunningen liggen van 3 september 2009 tot en met 14 oktober 2009 ter inzage bij: - de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afdeling vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werk dagen van 8.00-15.30 uur en Ina telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond en; - de receptie van het Waterschap Zeeuwse Eilanden, Kanaalweg 1 te Middelburg, op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur; desgevraagd kan aldaar na tele fonische afspraak (tel. 0118-621000) tijdens kantooruren een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Daarna, tot het einde van de beroeps termijn, liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tijden. Een ieder kan tot en met 15 oktober 2009, bij voorkeur schriftelijk, ziens wijzen over de ontwerp-vergunning Wet milieubeheer indienen bij Gede puteerde Staten van Zeeland, directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Schriftelijke zienswijzen over de ontwerp-vergun ning Wet verontreiniging oppervlakte wateren dienen te worden gericht aan Waterschap Zeeuwse Eilanden, doch te worden gezonden aan Gedeputeer de Staten van Zeeland. Hierbij kan worden verzocht om persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswijzen heb ben ingediend of belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp-vergun- ning(en) en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp- vergunning(en) kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting, kopieën van ter inzage gelegde stukken of voor het mondeling indienen van zienswijzen, kunt u zich wenden tot dhr. D. Voorwerk, tel. 0118-631147. Verkeersmaatregelen voor Stationsplein te Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben besloten de volgende ver keersmaatregelen te treffen op een gedeelte van het Stationsplein te Vlissingen: aanduiding verplicht (brom-)fietspad en voetgangerszone door plaatsing van verkeersborden G12a en G7 van bijlage 1 van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens 1990 (RW1990). Toelichting Er is een nieuw pad aangelegd dat toe gang biedt tot de aankomst- en ver- trekterminal van de Fast Ferry Vlis singen - Breskens. Dit pad wordt als (brom)fietspad aangeduid. Tevens is ter plaatse een voetgangerszone inge steld. Hiertoe zijn de nodige verkeers borden geplaatst. Inzien Verkeersbesluit Het betreffende verkeersbesluit ligt vanaf 3 september 2009 tot en met 15 oktober 2009 ter inzage in het Pro vinciaal Informatiecentrum, Abdij 6, te Middelburg, op werkdagen van 09.30 - 16.30 uur. Voor het inzien buiten kantooruren, een mondelinge toelichting of kopieën van ter inzage gelegde stuk ken, kunt u zich wenden tot het secre tariaat van de afdeling Beheer van de directie Economie Mobiliteit, tele foonnummer 0118-631530 0118- 631680. Bezwaar Belanghebbenden kunnen tot en met 15 oktober 2009 tegen dit verkeersbe sluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit. Wie is belanghebbende? Volgens artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht bent u belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrokken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop het besluit betrekking heeft. Bij een willekeurige verkeersdeel nemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Voorlopige voorziening Alleen zij die een bezwaarschrift heb ben ingediend, kunnen tevens bij de voorzieningenrechter van de Recht bank te Middelburg om een voorlopige voorziening vragen. Provincie Zeeland Waar op Pets Friends vooral invloe den vanuit de elektropop en powerp- op te horen waren, is Nina Kinert op de nieuwe cd meer teruggegaan naar de folkinvloeden, die haar werk hebben bepaald. Dat wil echter niet zeggen dat Kinert op Let There Be Love één speci fieke richting op gaat. Hoewel het al bum ingetogener klinkt dan de de- buut-cd, beperkt de singer-songwriter zich niet tot één stijl. Maar bovenal laat zij horen over prima vocale kwaliteiten te beschikken. Vernieuwend is het niet. Twee jaar na Beyond the Neighbourhood is Athle te terug met een rockalbum vol emotie. Met muziek misschien een beetje in de lijn van Coldplay, werd het nieuwe Black Swan niet langer bij EMI, maar bij de Polydor-dochter Fiction uitgebracht. Athlete behoort tot de bands die ambachtelijk popliedjes maken voor een groot publiek. Bij critici worden daar vaak geen punten mee verdiend. Bij een groot publiek wel: toegankelij ke melodieën en refreintjes die hele massa's mee kunnen zingen. Kitty en Daisy Durham en hun broer Lewis vormen een op z'n minst op merkelijk muzikaal gezelschap. De drie bespelen elk een breed scala aan in strumenten en laten een geluid horen dat helemaal niet bij hun leeftijd past. Met haar twintig jaar is Daisy de oudste van het stel, maar de muziek neemt je mee naar pakweg de jaren vijftig van de twintigste eeuw. Op hun eerste cd laten de Londense broer en zussen eigenlijk alleen covers horen. Voor een cd over het algemeen geen aanbeveling. Maar door de manier waarop ze het doen, is dat het wel. Country voor liefhebbers én niet-liefhebbers. Geluk, dat kan je wel op heel ver schillende manieren beleven. Flo- rentino en Fermina den ken in Love in the Time of Cholera al op jonge leeftijd geluk gevon den te hebben. Heel ander geluk is Max Peterson toebe deeld in the Gift Maar er is ook een overeenkomst: al snel blijkt er voorlopig geen ruimte voor geluk. Het evenaren van een boek als Gabriel Garcia Marquez' klassie ker Leven in tijden van cholera is bijna een onmogelijkheid. De sfeer in het boek wordt door de lezer zo op indivi duele wijze voor ogen gehaald, dat nooit ieder een visueel te vreden gesteld kan worden. Dat in ge dachten hou dend, is het misschien beter de film zoveel mogelijk los te zien van het boek. Op die ma nier krijgen het relaas van Floren- tino en Fermina, hun hopeloze liefde en natuurlijk de tweede kans tot slot de ruimte om zowel voor mensen die het boek gele zen hebben als voor mensen die dat niet hebben gedaan ingre diënten voor een mooie film te zijn. Een vergelijkbare ballast is er niet voor de kijker van the Gift. Nadat computer deskundige Max Peters on een spl internieuwe mobiele te lefoon per post heeft ontvangen, brengen sms'jes hem veel geluk. Maar dat kan niet goed blij ven gaan. In een Tsjechisch casino vinden ze het niet leuk als hij met miljoenen de deur uit loopt. Maar belangrij ker: ook de FBI heeft Max in het vizier. Welke organisatie zit ach ter de sms'jes? Of is het alleen een computer? Wat volgt is een span nende actietriller, waarbij de Amerikaanse regering een ril speelt die George Orwells klassie ker 1984 wel eens werkelijkheid zou kunnen maken. A A A Weinig ruimte voor geluk

de Faam | 2009 | | pagina 31