BEWE6EN IS GEZOND! Kom sporten bij VTV Vlissingen Vlissingse Turn Vereniging: Lessen in eigen accommodatie Het nieuwe seizoen start op maandag 7 september! TaVmWlWaam FrNir (Vrijenhovenzaal en clubhuis) en op diverse andere locaties door heel Vlissingen. Kijk op www.vtv-vlissingen.nl voor meer informatie of bel: 0118-461722 (gymnastiek en turnen) 0118-413327 (na 20.00 uur, voor jazz- en streetdance en kleuterritmiek) Betaalbare lessen (v.a. €7,00 p. maand). Deskundige leiding gezellige sfeer. Eerste paar.lessen gratis! Ouder-peutergym: Samen met mama of papa klimmen, klauteren, spelen. Kleuterritmiek: Lekker dansen en bewegen voor de allerjongsten. Kleutergym: In diverse zalen in Vlissingen worden leuke en afwisselende gymlessen gegeven. Turnen: Voor meisjes en jongens! Word sterk en lenig en kom turnen. Jongens/meisjes selectieturnen: Voor de talenten extra selectietrainingen op hoger niveau. Jazz- en streetdance kleuterritmiek (vanaf 3 jaar): Verschillende groepen in allerlei leeftijden, van beginners tot gevorderden. Steps workout: Flink zweten en conditie opbouwen. Dames gymnastiek: Op woensdagavond, gezellig met andere dames vanaf 25 jaar. Recreatiegroep: Conditie en allerlei sport en spel voor dames en heren. Acrogym: Trainen op gewaagde acrobatische stunts. Koersbal: Wekelijks koersballen in ons clubhuis. "Woensdag 2~september 2009 - PaglffcT27 maritieme dagen en de schepen op het Scheldeter- rein goed en uitgebreid beke ken worden. Zondag was het afgeladen druk in het centrum van Vlis singen en kon slechts voetje DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - De organi satie van Vlissingen Mari tiem is tevreden over het feest dat zondag met veel kabaal werd afgesloten. Kanonnen maakten een waar spektakel van de tra ditionele vlootschouw. Vrijdag hield iedereen zijn hart vast, omdat toen een aantal kramen op het Bellamypark door de forse wind tegen de vlakte gingen. Daardoor wer den een aantal optredens ver en voer het antieke Texelstroom, tot spijt van de opvarenden, uit sluitend rondjes in de binnen haven. Zaterdag was er rede lijk wat belangstelling voor de voor voetje voortgeschuifeld worden. Met een bezoekersaantal van rond de 45.000 mensen is de organisatie tevreden. De grote publiekstrekker was het mee varen met de loodsboten. De kaarten daarvoor waren al snel uitverkocht. Zelfs de extra ingelaste vaartochten konden de vraag niet aan. Zondag deden aan de vloot schouw voor de boulevards 26 schepen mee. De looporkesten en shantyko- ren sloten het maritieme feest of met een gezamenlijk optre den op het Dijktheater.

de Faam | 2009 | | pagina 27