Lezersmenu van De Faam De laatste woensdag van de maand staat het Lezersmenu in De Faam. Elke maand serveert een ander - door de krant geselecteerd - res taurant op Walcheren dit menu. De inhoud van het diner wisselt maandelijks, maar de formule blijft hetzelfde. Voor 25 euro per per soon krijgt de lezer een voorafje (stokbrood of een amuse) gevolgd door een driegangenmenu (voor-, hoofd- en nagerecht), twee glazen wijn, bier of fris en afsluitend een kop thee of koffie. Horoscoop Leeuw Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 34 Het Lezersmenu begint met een huisgemaakte tapenade van olijven, zonge droogde tomaten en knoflook, geserveerd met een mandje met vers stokbrood. Puzzel mee! snor persoon lijk vnw. platvis koning klein vertrek bosje bloemen boeien insect drink gerei wets- delict T T T 3 1 Romeinse godin hijs werktuig koraal eiland talent muziek instru ment familielid naald boom wijk plaats groot loge ment 9 verlaag de toon T 7 drinkfles overtap- buis T gedwee slaghout bouw mate riaal T loopstok 10 plant 4 doop bewijs rust teken water kering familie lid middel punt 6 T 2 schrijf gerei lidwoord golfterm onedel voeg woord uitroep rechts geding f T be vestiging persoon lijk vnw. persoon lijk vnw. maniak T 5 naar beneden gaan 8 ont kenning Puzzelland 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Het lezersmenu is uitsluitend te nuttigen tot en met zondag 20 septem ber, na reservering via 0118-430033 en op vertoon van onderstaande bon. Tapas Restaurant Sabroso is te vinden in de Walstraat 7 in Vlissingen, vlakbij het Arsenaaltheater en de Vlissingse binnenhaven. Zie ook www.tapas-sabroso.com. Ram Er zullen zich binnenkort personen aandienen die van u verlangen dat u met hen meedenkt. Dat klinkt natuurlijk zeer aantrek kelijk, want het maakt uw persoon belangrij ker. Het kan echter wel betekenen dat uw agenda de komende tijd vol gaat lopen. Stier De waarschuwing van laatst is nog steeds niet uit de lucht. Of bent u echt van me ning dat de situatie behoorlijk is veranderd? Een voorzorgsmaatregel maakt in dit geval nog geen totale oplossing. U moet aan dit onder werp blijven werken. Tweelingen Ook uw vorm van samenleven met an deren vergt van twee zijden op sommige mo menten enige inschikkelijkheid. Het kan na tuurlijk niet zo zijn dat er een is wiens wens al tijd verwezenlijkt wordt. Samenleven betekent dus ook soms uw verlies nemen. Kreeft De organisatie van uw persoonlijk leven is zeer ordentelijk. Zelden komt u voor grote verrassingen te staan en dat is uw eigen succes. Toch moet u er in uw planning van uit blijven gaan dat anderen roet in het eten kunnen gooi en. Dat houdt u flexibel. Maagd Het verdient de voorkeur verzoekjes ge richt aan uw persoon tot een maximum te be perken. U kunt immers niet door blijven gaan op deze voet. Ieder mens kan immers een be paalde maximale belasting aan. U dreigt dat punt te overschrijden. Weegschaal Het is grappig om te kunnen aanschou wen hoe uw raad wordt opgevolgd. Blijf echter wel alert, want aan de uitvoering kan het een v/r- en ander schorten. Zo lang u boven de markt blijft hangen, moet echter alles naar wens kun nen verlopen. Schorpioen Door uw gedrag, en ja eigenlijk uw voor komen, speelt u uw tegenstanders in de kaart. Niet alleen zij, maar ook anderen hebben uw tactiek begrepen en lijken zich van u af te gaan keren. Voorkom dat u straks geen medestan ders meer heeft. Boogschutter Afspraken en toezeggingen die u heeft gedaan moeten uiteraard worden nagekomen. Het probleem schuilt niet in uw eventuele wil om het een en ander te verrichten, maar vee leer in het feit dat u niet meer weet waaraan u moet voldoen. Werk daarom zorgvuldig. .|pL Steenbok Als geen ander merkt u dat u steeds be ter in uw rol functioneert. Of u dit nu afmeet aan reacties van anderen of aan daadwerkelijk behaald resultaat, is om het even. Het gaat er om dat u langzaamaan uw invloed kunt gaan laten gelden. Waterman Geheel toevallig komt een redelijk goede bekende u opzoeken. Zo op het eerste gezicht zonder bedoeling, maar dat idee zal al snel ach terhaald blijken te zijn. Wees daarom op uw hoede tijdens deze te verwachten hernieuwde kennismaking. Vissen Voortdurend het persoontje zijn dat de minder leuke klussen oplossen mag, is geen benijdenswaardige rol. U moet zich dan ook zo snel mogelijk proberen te onttrekken aan die bepaalde personen, tenzij uzich prettig voelt in deze rol. Uw kansen op het vinden van een nieuwe dagbesteding lij ken erg klein momenteel. Om die reden kunt u uw huidige situatie beter koesteren. Immers, de kans dat een andere keuze beter uit zal pakken, is gering. Tapas Restaurant Sabroso in Vlissingen staat voor het traditionele Spaanse tapas eten. "En voor genieten, van de heerlijke verse en huisgemaakte gerechten. Dat is bewerkelijk, maar alles mag bij mij op een laag vuur lekker sputteren en spetteren", vertelt eigenaar en kok Robert Brunke. Hij weet uit zijn keu ken de lekkerste en zeer uiteenlo pende hapjes (tapas) te toveren. De Spaanse sfeer en vrolijke bediening in Sabroso maakt het plaatje compleet. Het voorgerecht bestaat uit twee tortilla's. Deze lekkere hartige gerechten worden gemaakt op basis van ui en aardap pelen. Eén tortilla is vegeta risch en gevuld met champignons, broc coli, paprika, lente-ui en tomaat. De ander met paprika, selderie en chorizo. Daarbij een heerlijke alioli (Spaanse knof-lookmayonaise). Lezers van De Faam kunnen daarna kiezen uit twee visspiesen van de grill met kabeljauw, gamba's en zalm op Spaanse wijze ge kruid en afgeblust met Manzanilla sherry. - 0f Twee kipspiesen op Spaanse wijze gemarineerd. Beide gerechten zijn voorzien van patatas bravas: in de olie gebakken aardappelblokjes met paprikapoeder en knoflook. Als dessert heeft Sabroso een heer lijk verfrissende meloen-cream sherry smoothy met blauwe bessen. Lekker anders! Het diner werd afge sloten met een kopje koffie en een bonbon. Sabroso betekent in het Spaans (spreektaal), hmmmm lekker. En dat is het ook!

de Faam | 2009 | | pagina 47