Politieberichten Walcheren banenmarkt LITIE BLIEK 'j&emÊF '-■■■ sStÊhm tÉÉm jij zoekt een leuke baan wij bieden jou de keuze -»r randstad Verkoop Medewerker/ Kassière ™,v Medewerker Bloedafname m/v dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL logistiek autorijder havenwerker kijk voor meer banen op www.randstad.nl H t S T R B A K K E R S WINKELMEDEWERKER (M/v) www.blickmccstcrbakkers.nl Kortgene en Koudekerke (maandag en woensdag) Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 31 Boete op Boulevard VLISSINGEN - De Politie Zee land heeft zondagavond om 23.20 uur op de Boulevard de Ruyter een boete uitgedeeld. Een 19-jarige inwoner van Vlissingen kon een boete van 90 euro betalen omdat hij, vanuit zijn auto, de inhoud van een asbak op straat gooi de. Aangehouden geweldpleging VLISSINGEN - Zaterdag zijn omstreeks 23.20 uur drie jon gens aangehouden op verden king van openlijke geweldple ging. De drie; allen Vlissingers in leeftijd van 15- 16- en 17 jaar, worden verdacht van be dreiging en vernieling. Ze stap ten zonder te betalen in de dis cobus, die zou vertrekken van af de Kanaalstraat in Oost Sou burg. De chauffeur en een be veiligingbeambte sommeer den de jongens te betalen maar ze weigerden dit en maakten stennis. Vervolgens werden ze uit de bus gezet, vernielden daarbij een ruit en bedreigden de beveiligingsbe ambte. Gealarmeerde agen ten, geholpen door een politie hond, wisten de jongens in de Steengrachtstraat en de Van Doornlaan in Vlissingen op te sporen en aan te houden. Twee van hen zijn inmiddels in vrijheid gesteld. De 17-jarige is ingesloten (veelpleger). Aanrijding VLISSINGEN - Zaterdagavond was rond 19.00 uur op de Nieuwe Vlissingseweg in Vliss ingen een aanrijding. Een 25- jarige Poolse automobilist zag bij het uitrijden uit een par keervak een 16-jarig Vlissings meisje op haar bromfiets over het hoofd. Ze botste frontaal op de auto en kwam op de mo torkap terecht. De man bleek teveel alcohol op te hebben. Vechtpartij Oost-Souburg OOST-SOUBURG - In de nacht van vrijdag op zaterdag rond 2.00 uur zijn een aantal personen met elkaar slaags ge raakt nabij het station in Oost- Souburg. Een 21-jarige Oost- souburger is hierbij gewond geraakt aan zijn hoofd. De po litie heeft de zaak in onder zoek. Over de kop ARNEMUIDEN - Zaterdag rond 16.40 uur was op de Doelweg in Arnemuiden een eenzijdig ongeval. Een 18-jari- ge automobilist uit die plaats had zijn voertuig niet meer on der controle en ging slingeren. De auto sloeg een aantal ma len over de kop en kwam toto stilstand in een sloot. De auto mobilist is met onbekende verwondingen naar het zie kenhuis vervoerd. Auto achtergelaten VLISSINGEN - Agenten troffen zondag rond 11.00 uur in Wes- terzicht in Vlissingen een ka potte auto onbeheerd, tegen een stoeprand, aan. De vooras van het linkerwiel was kom pleet afgebroken door de klap tegen de stoeprand. Waar schijnlijk is de bestuurder uit de bocht gevlogen gezien de remsporen op de weg. De auto is weggesleept. Insluipers in woning VLISSINGEN - Afgelopen vrij dag, rond 22.30 uur, trof een bewoonster van een woning aan de Boulevard Bankert drie insluipers aan in haar woning. De drie jongens namen de be nen en vluchtten via een dakje aan de achterzijde van de wo ning toen zij de bewoonster zagen. Op het dakje signaleer de de 73-jarige bewoonster nog twee jongens die ook bij het groepje hoorden. 3 personen aangehouden MIDDELBURG - De Politie Zeeland heeft zaterdag om 3.34 uur drie verdachten van openlijke geweldpleging aan gehouden in de Rozenburg laan in Middelburg. De drie hadden eerder die nacht, om 3.08 uur, in de Rozenburglaan een 23-jarige Middelburger mishandeld. De 23-jarige Mid delburger werd gehinderd door een van de drie verdach ten op het fietspad waar hij fietste en kwam daardoor ten val. Terwijl hij op de grond lag werd de 23-jarige met een riem op zijn hoofd geslagen en door de drie geslagen en geschopt. Uiteindelijk kon hij ontkomen en vluchtte hij weg op zijn fiets. Het slachtoffer heeft di verse kneuzingen en een snee in het hoofd overgehouden aan de mishandeling. De drie verdachten zijn 16, 18 en 21 jaar oud en afkomstig uit Til burg en Vlissingen. NIET ZOMAAR, EEN KRANT MIJN KRANT! hoogst persoonlijk Miriem Jobse (0118) 680074 Beenhouwerssingel Middelburg Ben je minimaal 2 jaar in het bezit van rijbewijs B, beheers je de Nederlandse taal en ben je stressbestendig en flexibel? Dan biedt Randstad jou de mogelijkheid om als autorijder aan de slag te gaan op de car-terminal van CdMR in Vlissingen-Oost. Het betreft het laden/lossen en verplaatsen van auto's op de terminal, van schepen en treinen. De werkzaamheden vinden plaats in drieploegendienst. Het salaris is 10,14 bruto per uur excl. ploegentoeslag. Ook zoeken we op oproepbasis havenwerkers die in Vlissingen-Oost aan de slag willen. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het laden en lossen van schepen of productiewerk op de afdeling waar geconcentreerd fruitsap wordt verwerkt. Voor de mensen die uit omgeving Vlissingen-Middelburg komen kan er vervoer geregeld worden vanuit de Randstad. Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande functies, neem dan contact op met Miriem Jobse. vlissingen@nl.randstad.com zoekt fulltime voor ons filiaal in Vlissingen Ben je enthousiast, zelfstandig en representatief? Dan kan je meteen beginnen! Stuur je brief met C.V. naar winkels@boterham.info of Bliek Meesterbakkers, Postbus 8093, 4330 EB Middelburg Meer informatie? Neem contact op met Gijs Catsman T. 0118-64 11 55 of kijk op In onze moderne Golff supermarkten in Vlissingen en Koudekerke staan klant vriendelijkheid en service hoog in het vaandel. Om die service te kunnen bieden zijn wij op BS- zoek naar een enthousiaste medewerker MBf die ons team komt versterken. Voor onze supermarkt in Vlissingen vragen wij een Voor 38 uur per week. Opleiding: minimaal VMBO Sollicitaties uitsluitend schriftelijk naar Golff Paauwenburg - t.a.v. Dhr. C. Vader van Hogendorpweg 93 - 4384 HD Vlissingen G R 0 1 P SHL-Groep is in de regio Zuid-West-Nederiand een belangrijke speler in de 'eerstelijnsgezondheidszorg. Met ruim 700 gemotiveerde medewerkers verzorgen wij onder andere bloedafname bij patiënten en analyseren wij patiëntenmateriaal in ons modem ingerichte laboratorium. Tevens verrichten wij een scala aan functieon- derzoeken (o.a. ECG, Echo, Longfunctieonderzoek, Oogfoto, MRI en Botdichtheidmetingen) en onderhouden wij oproepsystemen voor chronisch zieken (bv. diabetes). 'Acquisitie naor oanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Altijd al willen werken in een vooruitstrevende, dynamische organisatie waarin collega's open en informeel met elkaar communiceren, samenwerken en ruimte is voor een lach? Wegens groei van de organisatie zijn wij per direct op zoek naar: Functie-inhoud Als medewerker prikdienst verzorg je een aantal ochtenden per week de bloedafname van patiënten op één van bovengenoemde prikposten. Tevens verzorg je de bloedaf name bij de patiënten thuis. De prikposten zijn geopend vanaf 08.00 uur. Van jou wordt verwacht dat je de nuchtere patiënten, die aan huis geprikt moeten worden, voor de openingstijd van de prikpost hebt geholpen. Wij zoeken Wij-zoeken collega's met een (para)medische achtergrond. Onze voorkeur gaat uit naar doktersassistentes, analisten of verpleegkundigen. Ervaring met intraveneus prikken is gewenst. Daarnaast beschik je over goede sociale vaardigheden en je hebt een flexibele instelling, je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs, een auto, een computer en een internetaansluiting. Wij zorgen dat jij... Werkt bij een professionele organisatie, die zich graag ontwikkelt in de zorg; Deel uitmaakt van een informeel team van medewerkers, die voor elkaar klaar staan en samenwerken om onze organisatiedoelen te bereiken; Flexibel bent qua werkuren; Een prettige werksfeer om je heen hebt; Goede studiemogelijkheden krijgt; Een salaris verdient conform CAO-Ziekenhuizen; Een eindejaarsuitkering krijgt van 6% over het bruto jaarsalaris. Gaat jouw bloed sneller stromen? Indien je voldoet aan het profiel nodigen wij je van harte uit te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties kun je voor 15 september 2009 mailen naar: personeelszaken@shlbreda.nl of richten aan SHL, t.a.v.: Personeelszaken, Postbus 220, 4870 AE Etten-Leur. Voor meer informatie, kun je contact opnemen met Anja de jongh-Gaastra, hoofd prikdienst, tel. 076-5029135. Kijk voor meer informatie ook op www.shlbreda.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 44