Feel the Force! Altijd alert Warme oren en een goed geluid Officiële Mededelingen Wisselen milieu snul De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 27 Vervolg van pagina 26. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze krant, vsAww.middelburg.nl en Max imaal Teletekst pagina 831. A Ontwerpvergunning bemaling aanleg kunstwerk 11 (fietstun- nel) nabij de kruising Golsteinseweg-Brigdamseweg te Middelburg Gedeputeérde Staten van Zeeland wil len de door Kombinatie Uitvoering N57 aangevraagde vergunning Grondwa terwet verlenen met voorschriften ter bescherming van de bij het Grond- waterbeheer betrokken belangen. Het betreft hier het tijdelijk onttrekken van grondwater ten behoeve van de aanleg van kunstwerk 11 (fietstunnel) nabij de kruising Golsteinseweg-Brigdamse weg te Middelburg. De aanvraag en de ontwerpvergunning liggen van 27 augustus 2009 tot en met 7 oktober 2009 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 en desgevraagd buiten kantooruren en bij de gemeen te Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en handhaving, Ka naalweg 3, op werkdagen van 8.00- 15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000) op donderdagavond. Na 7 oktober 2009 tot einde beroepster mijn liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tijden. Tot en met 7 oktober 2009 kan een ieder schriftelijk of mondeling ziens wijzen over de ontwerpvergunning naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330' AD Middelburg. De aanvrager van de vergunning zal zo nodig in de gelegen heid gesteld worden te reageren op de naar voren gebrachte zienswijzen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. J. Lere, (tel. 0118- 631189). Provincie Zeeland Paardenkracht Train je brain! Verplaats het balletje met jouw hersengol ven! Dankzij een headset en een EEG sensor technologie kun je jouw gedachtenkracht trainen! 'Doe het of doe het niet..er bestaat geen probe ren. - Yoda. Bron: Starwars.com. Hij is snel - bloedsnel - hij is rood - Ferrari rood - en binnenkort te zien in elke woonkamer van de echt autoliefhebber. Een schaal van 1 op 58 zorgt ervoor dat de auto makkelijk manoeuvreerbaar blijkt tussen tafelpoot en keukenla. De Turbo functie maakt het geheel compleet. Bron: Wowwee.com. Wil je zeker weten dat je geen telefoontje zult mis sen? Met de Bluetooth Vibrerende Armband kun je gezien worden én blijft zelfs in de meest luidruchti ge ruimte geen oproep onopgemerkt. Zoals de naam al doet vermoeden gaat deze armband trillen op het moment dat je gebeld wordt. En ook voor de vergeetachti- gen onder ons is deze armband een uitkomst, want hij gaat ook illen als je verder dan 5 me ter van je telefoon ver wijderd bent. Zo kun je dus nooit weggaan zonder je tele foon! De armband laadt zich via USB op en kan na 3 uur laden zo'n 60 uur stand-by staan. Meer weten? Neem dan eens een kijkje op Bestel.nl. in huis Straks met warme oren naar jouw favoriete mu ziek luisteren? Met de iLogic Sound Hat ben je helemaal trendy én klaar voor de winter. De warme flee ce muts bevat inge bouwde speakers die op alle muziekspelers zijn aan te sluiten en een hoog geluidskwa liteit bieden. Dus met de Sound Hat ga je met plezier de kou in. i Meer informatie over deze muts staat op Gadgetdiscounter.eu. Tijdens de warme zomerdagen is het belangrijk dat viervoeters veel kunnen drinken. En voor wie niet het risico wil lopen dat hondlief met een lege drinkbak te maken krijgt, is deze watercooler een han dige optie. Kun je zelf ook een lekker koel watertje uit tappen en de hond heeft altijd schoon en koel water tot z'n beschikking. Meer informatie over deze handige watercooler 'is te vinden op Brookstone.com. Ze blinken niet uit in uiterlijk, maar je kunt er wel een enor me filmbibliotheek in aanleg gen. De twee nieuwe Blu-ray- wisselaars bieden ruimte aan maar liefst 400 disks. Nog niet zoveel Blu-ray films in je bezit? Geen nood. Ook de film DVD's kunnen in de selectie opgeno men worden. De wisselaars kunnen de films vervolgens met 24 beelden per seconde af spelen en dat is dus vergelijk baar met een bioscoop. Meer weten? Meer informatie is te vinden op Sony.com.

de Faam | 2009 | | pagina 40