Nieuwe cursus Praktische Psychologie voor vrouwen De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zazie is een leuke en lieve schildpadpoes Nibbit Sunshine Goes J.A. v.d. Goeskade 49 4461 BH Goes Telefoon 0113-227107 Internet www.sunshinegoes.nl [I [ij Bü Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 23 Dier in het vizier DOOR KARIN OCKÉ MIDDELBURG - "Hallo tweevoeters, hoe gaat ie? Ein-de-lijk mag ik mijn zeg je doen! Ik ben Zazie, een leuke en lieve schildpad poes. Kijk maar eens goed, mijn vacht heeft een beetje weg van de schild van de bij behorende pad. Dat is ook de enige overeen komst met dat dier, want ik ben niet langzaam. Ik ben een poes met veel ervaring, negen jaar oud. Mijn hartje is goudeerlijk en daarom vertel ik jullie dan ook, dat ik van tijd tot tijd zéér krengig kan zijn. Ik zoek dus een baasje die de uitdaging met mij aan wil gaan. Ik heb een eigen mening, die ik beslist niet onder stoelen of banken (zo zéggen jullie dat toch?) steek. Zo heb ik een hele groep dieren er laatst van kunnen overtuigen om naar de Middelburgse kermis te gaan. Achteraf waren ze maar wat blij, dat ze naar me hadden geluisterd. Het was een dagje om nooit te vergeten. Een groepje honden, een kat en ik zijn in de Maxximum geweest. Dat gaat heel hoog, heel hard in het rond en je hangt regelmatig half over de kop. Ik was wel een beetje misselijk na afloop en mijn ogen draaiden nog een tijdje in het rond, maar wat was dat super. Daarna durfden we alles aan! Die zweefmolen die op grote hoogte ronddraaide vonden we heel erg leuk, even als het reuzenrad. In de laatste zijn we allemaal geweest. Kon den we Middelburg helemaal overzien. De kleintjes, tien kit tens, zaten in de draaimolen en 'Eindelijk mag ik mijn zegje doen", zegt Zazie. FOTO: KARIN OCKÉ hebben eendjes gevangen. Par don, gevist. Én toen wilden ze een suikerspin. Hun moeders zijn daarna drie dagen bezig ge weest om de plakkerige zoete vachtjes schoon te likken. Het was een fantastisch feest. Nu ben ik klaar voor de volgende stap: adoptie! Kun je mij aan? Ik zeg: Yes, you can! Tot ziens aan de oostperkweg 9. Ons tele foonnummer is 0118-613579." je eigen wereld op de-faam.nl "Hoi lieve mensen. Dank je wel voor alle lieve reacties op mijn persoontje, Nibbit, de zwarte kat met slechts drie pootjes. Er is veel voor me gebeld en ik was dan ook al binnen een paar dagen gere serveerd. Dat ik dit nog een keer mocht zeggen. Gewel dig: Faam lezen, bellen, eventueel langskomen, re serveren en dan....adoptie! Dat is een weg waar ieder dier in een asiel op zit te wachten. Ik wens mezelf een leuk leven toe. Een woord van dank aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt!" Een dikke knuffel van Nib bit. Op woensdagavond 9 september start drs. Maja Jeff kins in Middelburg een nieuwe cursus Praktische Psychologie voor vrouwen.Deze cursus biedt inzicht in het denken en handelen van mensen. Deze cursus van 8 bijeenkomsten is speciaal bedoeld voor vrouwen die geïnteresseerd zijn in allerlei onderwerpen uit de hedendaagse psychologie en daar graag méér van willen weten. Deze psychologie cursus is een positieve cursus, waarin je aan de hand van vele voor beelden uit de praktijk van het dagelijkse leven inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen! Onderwerpen De cursus behandelt uitgangspunten van de hedendaagse psychologie, omgaan met stress, tobben en piekeren en lastige situaties. Daarnaast komen Mindfulness, omgaan met hooggevoeligheid, NLP en communicatietechnieken aan de orde. En natuurlijk worden er nog andere boeiende onderwerpen besproken. Ook worden er verschil lende tips en handreikingen gegeven hoe je het beste in verschillende situaties kunt reageren. Wij doen geen rollenspel en een specif ieke vooropleiding is niet nodig. Maja Jeffkins: "Het is een blije cursus waarin je veel inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen". De cursus bestaat uit 8 bijeenkom sten en kost 215,- incl. materiaal en certif icaat als bewijs van deelname. Data: woensdagavond 9/9, 30/9, 4/11, 25/11, 6/1, 27/1, 17/2,17/3 Tijden: 's avonds 20.00 tot 22.00 uur Locatie: Hotel Arneville Buitenruststraat 22 in Middelburg Voor meer informatie en aanmeldingen kan contact opgenomen worden met: Maja Jeffkins, tel.: 010-2344554 of www.DraktischePsvcholoaie.nl

de Faam | 2009 | | pagina 36