R2 Motorsport organiseert meeting voor BMW liefhebbers VW bedrijfswagen voor Tafel Thuis Zorgstroom Jaguar Cabriolet XK 2010: sjiek en snel IN BEDRIJF www.zeeuwsautojournaal.nl R2 Motorsport houdt een eer ste grote meeting op 30 augus tus op het PSD terrein in Vliss- ingen, 'FUSION 09'. Tafel Thuis van Zorgstroom kan nu de maaltijden optimaal rond brengen met de AutoPoppe/AI- Iroplast bedrijfswagen. Volledig nieuwe V8 5.0 motoren met 510 PK, een nieuw interi eur, LED verlichting, aluminium carrosserie. Woensdag 26 aügustus 2009 :'Pagina 7 Tekst André van der Velde Foto Rimax Vanaf januari zijn Patrick van Boven, Michel Acda, Ramon de Keuninck van Kapelle en hun vrienden druk bezig om dit nieuwe evenement voor au toliefhebbers (en in het bijzonder BMW liefhebbers) tot een succes te maken. Het is een hele organisatie. Er worden wedstrijden gehouden, zoals de SHOW SHINE CONTEST, waar bij leuke prijzen te winnen zijn. Er zijn ook poetsdemonstraties. Er komt een bedrijf dat gespecialiseerd is in het repareren van kunststof on derdelen, zoals dashboards. Je kunt je 'ride' op een vermogenstestbank zetten om het exacte vermogen van je machine te weten te komen, al of niet na tuning. Want tuning wordt veel toegepast, niet alleen voor de ver fraaiing, maar ook voor het verbete ren van de wegligging en van de mo torprestaties. T-shirts, caps en andere merchandise zijn altijd in trek en ui teraard ter plaatse ook verkrijgbaar. De entreekosten zijn 5 euro. Samen met de sponsorbijdragen en een gro te toeloop hoopt Patrick op een ge slaagde Fusion 09 meeting op het Veerterrein in Vlissingen. Dus au toliefhebbers; schrijf het alvast in je agenda. R2motopsport.nl De organiserende club R2 Motorsport heeft ongeveer 1000 leden die een ding gemeen hebben: ze hebben alle maal een BMW of Mini. Motor of au to, dat maakt niet uit. Ze communice ren door middel van een website: www.R2motorsDort.nl Deze website heeft een forum. Hierop is van alles te lezen, zoals wetenswaardigheden en informatie over evenementen. Ook kunnen de leden allerlei (auto)techni- sche informatie met elkaar uitwisse len. Er worden zelfs technische hand boeken geschreven voor elkaar, van uit de (rijders)praktijk gemaakt. Er is korting op onderdelen. Bedrijven die R2 sponsoren mogen gratis adverte ren. De website ziet er keurig en overzichtelijk uit en tussen de 100 en 150 bezoekers per dag maken er ge bruik van. Jaaplijkse Touppit Maximaal vijftig voertuigen mogen elk jaar meedoen met de jaarlijkse tourrit. Ze komen uit alle hoeken van Nederland. Het is een groot succes. Op de site staan allerlei foto's die de leden insturen. Foto's van de Tour, maar ook van fraaie BMW's met mooie wielen. De foto's die ik gezien heb, zijn erg goed. Ik zou zeggen: meld je ook aan en zet ook wat foto's van jouw BMW of Mini op de site en maak gebruik van het stellen van vragen over allerlei uiteen lopende technische zaken. Én vergeet niet om zondag 30 augustus van 11.00 tot 17.00 uur te komen naar de Fusion 09 in Vlissingen. Tot ziens! Tekst André van der Velde Zorgstroom, een professionele thuis zorgorganisatie, heeft een speciale VW Crafter bedrijfswagen laten bou wen om zeven dagen per week alle hongerige opa's en oma's op tijd van maaltijden te voorzien. Als je oud geworden bent, kun je niet altijd goed voor jezelf zorgen. Toch wil je graag thuis blijven wo nen. Tafel Thuis komt dan langs om de maaltijden te brengen. Dan moet het wel op tijd zijn, zodat je niet met een knorrende maag hoeft te wach ten op het eten. Dit is een grote lo gistieke klus. Sjaak Jobse, manager van Tafel Thuis is om de tafel gaan zitten met Jan van As, manager fleetsales bij Auto Poppe. Jan van As adviseert Zorgstroom al vele jaren op het ge bied van het wagenpark en de logis tiek. Het gespreksonderwerp was: hoe kunnen we een zo groot mogelij ke automobiel bouwen, die zo goed en snel mogelijk de maaltijden rond brengt en bovendien nog geldbespa ring oplevert ook. En niet te verge ten, een auto die je met een gewoon rijbewijs mag besturen. Auto Poppe heeft samen met de fir ma Allroplast uit Yerseke, die de op bouw heeft geleverd, deze speciale VW Crafter met dubbele achteras ontwikkeld. De Tafel Thuis 'keuken' staat in Ar- nestein. Van daaruit worden de maaltijden bezorgd in de wijde om trek, zelfs tot aan...Burgh-Haamste- de! Op tijd eten is heel wat waard. Dus ik zou zeggen: "Smakelijk eten mensen!" De nieuwe XJ komt er aan! Jaguar is goed bezig. Het wil7ijn imago vernieuwen en aantrekkelijk maken voor een jonger publiek. Het heeft met de XF (in het E-segment) met zijn moderne, Britse vormge ving, een belangrijke, eerste stap ge zet. Eind dit jaar komt daar nog de volledig nieuwe XJ bij. Deze XJ (in het topsegment) heeft veel gelijkenis' met de XF. "Ik zie nieuwe klanten van andere luxe merken naar Jaguar overstappen", zegt Lennaert met vol doening. De financiën voor de ontwikkeling van beide nieuwe topsedans komt van de huidige eigenaar, het machti ge Tata-concern uit India, ook be kend van de 1000 euro auto-voor de Indiase markt. Tata heeft niet alleen Jaguar maar ook het nostalgische Landrover in zijn bezit. Daar wordt ook heel wat aan ontwikkeling van nieuwe, spannende modellen ge- J daan. Over spannend gesproken, over enkele jaren komt Jaguar met een nieuwe, kleinere 6 cilinder sport wagen op de markt: de XE. Deze sportwagen zal zeker een nog jonger publiek aanspreken. Topde- signer lan Callum gaat daar zeker weer iets moois van maken. wmv.S^tr/jisn Nürburgring, een jachtpaardenrace, golfdagen, excursies naar de Jaguar- fabriek en Jaguar Chellenge, georga niseerde reizen in de eigen Jaguar met overnachtingen in luxe hotels. De Jaguarrijder beleeft zijn merk. Het is zijn jongensdroom. Hij ver troetelt zijn automobiel. Daarom zien de gebruikte wagens er vaak als nieuw uit. Een klant vertelde ons eens, dat hij al veertig jaar in hetzelf de automerk reed. Hij was weer eens bij zijn dealer. De verkoper was kort af. Hij gaf hem een autoblad met een test van het nieuwste model. Dat moest hij maar eens lezen. Dat deed de klant. Hij dacht: die andere auto in de test vind ik eigenlijk veel mooi er. Toen kocht hij bij ons zijn eerste Jaguar." Tekst en foto André van der Velde In 1949 werd de eerste XK ge bouwd, de sensationele XK 120 Open 2 seater Super Sports Road ster, met 6 cilinder 3.5 motor. Deze mooie klassieker had een gedeelde voorruit. Veel Hollywood sterren kochten er een. Nu zijn we aanbeland bij de nieuwste Jaguar Cabriolet: de XK. Hij is ook leverbaar als XKR met turbo, als u nog meer sport wilt. De XK (hij is er uiteraard ook in coupé uitvoering) is een erg comfortabele en luxueuze Gran Tourismo. Rijden in een Jaguar is genieten van iets moois. Altijd vo lop kracht en snelheid in overvloed. Het koppel bedraagt 625 Nm. Jaguar heeft het brandstofverbruik en de C02-uitstoot weten terug te bren gen, mede door de gewichtsreduc tie van 200 kg. Lennaert de Meijer Even voorstellen: Lennaert de Me ijer, verkoopadvi seur. "We zijn vo rig jaar gestart met Bogaers Ja guar Goes, in het pand van Ford Ad- ria, aan de Antho ny Fokkerstraat in Goes. Shop-in- shop is een nieuwe trend, die steeds vaker wordt toegepast. We zijn een nieuw merk in Zeeland. De mensen zijn geïnteresseerd in Jaguar. Som migen kopen een nieuwe Jag. Som migen een bijna nieuwe, maar alle maal worden ze gelijk lid van een fa milie. Wij bouwen een relatie op met de klant. Wij organiseren allerlei eve nementen, zoals racedagen op de l

de Faam | 2009 | | pagina 24