NOG EENS 25KORTING OP DEZE SCHERPE PRIJZEN! TEL UIT UW WINST! RU Otis Italiano stoel Roxanne stoel Balloon stoel Junior armstoel dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N L Sawasdee Kaarten voor 119,- voor 199,- voor 189,- voor 199,- voor 209,- Opruimfinale bij Runner Wonen De leukste meubelwinkel maakt het 2 weken lang nog leuker! Naast de vele scherpe prijzen en aanbiedingen hebben we nog enkele hele prettige meubel verrassingen voor de halve prijs. Runner weet wat winkelen leuk maakt! voor 139,- Goes Marconistraat 15b (0113) 22 41 14 f' www.tmcwoonwinkels.nl mmmtêmm •I«!0i|i8t« mrnmmmm mm** Woensdag 26 augustus 2009 - Pagina 14 Fashion en lifestyle in de kerk GOES - Het is tijd voor de vijfde editie van het Fas hion Event in Zeeland. Het spectaculaire mode- en lif estyle event is inmiddels een begrip geworden in Zeeland. Vrijdag 18 sep tember opent het om 20.30 uur in de Grote kerk in Goes. Het Goese duo Pascale Evers- dijk en Tom de Koning heeft, na het succesvolle mode-event in Veere op 20 maart, het Fas hion Event in Goes weer geor ganiseerd. Zij zorgen ervoor dat de Zeeuwen voor de nieuw ste mode- en lifestyle trends niet naar Parijs of Milaan hoe ven. De nieuwste najaarscol lecties en accessoires zijn ge woon in Goes te zien. Tijdens het Fashion Event natuurlijk. Beeldschermen Na de ontvangst met een hapje en een drankje, begint de flits- Het Fashion Event steunt de Stichting Sawasdee. Deze stichting ondersteunt en ini tieert projecten op het ge bied van scholing en sociaal- medische projecten voor kansarme jongeren in Cam bodja. Vervolgens krijgen de ouders maandelijks hulp goederen, zoals vitaminen, zeep, waspoeder, handdoe ken, rijst en een geldelijke fi nanciële bijdrage, (meer in formatie; www.cambodja- sawasdee.nl) ende show rond 20.30 uur. Dressmen en mannequins van Dyon Caractère showen op de catwalk de kleding van de bete re heren- en damesmodeza ken. Achttien modezaken doen dit keer mee. "Om ervoor te zorgen dat iedereen de show goed kan zien zijn er dit jaar grote beeldschermen aan de zijkant van de catwalk", vertelt Tom. Pascale vult aan dat er na afloop van de classy show heerlijke hapjes zijn voor de bezoekers, beschikbaar gesteld door verschillende Goese res taurants en cateraars. Ook zijn er stands te bekijken als die van het Medisch Wellness Centrum Zeeland, of van Toyota autobe drijf de Jonge. Trijntje Oosterhuis Zangeres Trijntje Oosterhuis treedt vanaf 22.15 uur op en New Timeless sluit het Fashion Event af. Om 23.45 is de avond in de kerk afgelopen maar start de afterparty in Club Devo aan de Grote Kade van Goes. Dat feest gaat tot 4.00 uur door. In Club Devo wordt er een luxe arrangement naar Monaco verloot, beschikbaar gesteld door Holland International reisbureau René en Odysseus. Entreekaarten zijn te koop bij de deelnemende zaken en kosten 35 euro. Zespersoons viptafels (inclusief diner van restaurant de Stads- schuur) a 720,- euro per tafel zijn te bestellen bij de organisatie via www.fashioneventnederland.nl. Bruin. In stof caleido antraciet en naturel. In madras leder creme. Silky licht en d.bruin. Silky lichtbruin. AS De nieuwste mode is in Goes te zien.

de Faam | 2009 | | pagina 11