Bootmannen Schoonmaker Vlissingse Bootliedenwacht B.V. l'escaut Knmsseme Kaarten CURSUS LET OP DE KLEINTJES i'/WM/ ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Wij zoeken voor de opleiding 2009-2012 Wij vragen Wij bieden Met korting naar de leukste hobbybeurs van Nederland! 20-21-22 augustus Zeelandhallen Goes www.knotsgekkekaartendagen Tulï/"NNAiiii De Faam Woensdag 19 augustus" 2009 - Pagina 30 De Vlissingse Bootliedenwacht BV is een bedrijf dat zich bezighoudt met nautische dienstverlening in de haven van Vlissingen op het gebied van vast- en losmaken van zeeschepen en het vervoer van personen en alle voorkomende werkzaamheden t.b.v. de scheepvaart. De opleiding duurt 3 jaar, waarbinnen de benodigde diploma's moeten zijn behaald en een ruime ervaring moet zijn op gedaan om zelfstandig te kunnen werken. Vooropleiding: VMBO-theorie of VMBO-gemengd of VMBO-kader met vakken: binnenvaartkunde theorie en praktijk, transport en logistiek, haven en vervoer in het pakket of VMBO-kader met daarbij een afgeronde op leiding Stuurman/Schipper. Leerlingen van de HAVO of VWO met mini maal een overgangsbewijs van de derde naar de vierde klas. Per 01-09-2009 niet jonger dan zeventien en een half, niet ouder dan twintig jaar. Onbesproken gedrag. Goede lichamelijke conditie. Affiniteit met de scheepvaart. Kosteloze beroepsopleiding binnen het bedrijf met een leerarbeids- overeenkomst Salaris gedurende de opleiding. Bij voldoende resultaat de mogelijkheid tot instroom binnen het bedrijf. Durf jij deze uitdaging aan en denk je te beschikken over voldoende inzet en doorzettingsvermogen? Schrijf dan een brief met CV naar: Vlissingse Bootliedenwacht BV t.a.v. Dhr CW Schuurman, Dongestraat 50, 4388 VN Oost-Souburg. - Workshops, demo's en de nieuwste trends voor kaarten maken en scrappen - Extra thema: Kralen sieraden, o.a. workshop Pimp your slipper! - Leuke activiteiten voor kinderen Lever deze bon in bij de kassa en ontvang 1,50 korting op de entreeprijs van 7,- p.p. Toegang mannen gratis! Geldig voor 2 personen. Niet in combinatie met andere acties. nvang 7,-p.p. jv: .ies. 'V' jn.nl UtlV l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee ves tigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. Onder de zorg voor onze medewerkers valt ook een hygiënisch en opgeruimd kantoor en een schone werkplek. Dagelijks zijn medewerkers van de huishoudelijke dienst bezig om hieraan te werken. Voor ons kantoor aan de Hermesweg zoeken wij een nieuwe collega in de functie van in deeltijd voor 13,5 uur per week (na kantoortijden) (m/v) Functie-eisen je bent geschikt voor deze functie als je je verantwoordelijk voelt voor een schone en hygiënische kantoorruimte, zelfstandig kunt werken en flexibel bent. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een parttime baan van 13,5 uur per week, een salaris conform de CAO Woondiensten en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van een jaar. Bij gebleken geschiktheid zal een aanstelling voor onbepaalde tijd volgen. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot uiterlijk 26 augustus 2009 a.s. opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice Postbus 227 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl oelijk werk Walcheren In gezinnen waar huiselijk geweld voorkomt, zijn kinderen ook slachtoffer. Ook al is het geweld niet in alle gevallen tegen hen gericht, het getuige zijn van huiselijk geweld is even schadelijk. Daarom organiseert Maatschappelijk Werk Walcheren de cursus 'Let op de kleintjes', die begin oktober van start gaat. De cursus is bedoeld voor kinderen tussen de vijf en twaalf jaar die getuige en/of direct slachtoffer zijn geweest van geweld in huis. De cursus bestaat uit negen bijeenkomsten en heeft een ondersteunende en educatieve invalshoek. Het doel is de kinderen een aanzet te geven hun ervaringen te verwerken door hen bewust te laten worden van hun gevoelens en deze te kunnen relateren aan de situatie thuis. Daarnaast gaat de cursus over ruzie, geweld thuis, geheimen en veiligheid. De laatste bijeenkomst gaat over de toekomst en deze is met name gericht op het vergroten van het zelfvertrouwen en de weer baarheid. Tijdens de cursus worden er ook bijeenkomsten speciaal voor de moeders georganiseerd waarbij het gaat om de omgang met hun kind tijdens diens ver werkingsproces. Voor meer informatie en/of aanmelden voor deze cursus kunt u contact opnemen met onze trainers. Maatschappelijk Werk Walcheren Annemiek van Noort Sint Sebastiaanstraat 12 Telefoon: (0118751400 4331 PL Middelburg Marian Gijs Telefoon: (0118) 751400 Telefoon: (0118448844 Meer informatie kunt u vinden op www.zorgstroom.nl

de Faam | 2009 | | pagina 30