Aan u de keuze menu Diner compleet Brunch De Vleeshal en al haar kabinetten Landlust onbeperkt spareribs eten Openlucht muziekfestival Trio Fluorce brengt een lekker en gevarieerd programma UITGAAN Oostkerk dé Weekkrant IEDERE VRIJDAG voor Telefoon 0113-613264 www.restaurantmiddenzeeland.nl RESTAURANT MIDDEN ZEELAND Zonnig terras aan het vliegveld I All-in, inclusief dranken De Faam Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL "KIORT I'NGSBO'N VLISSINGEN - Het Trio Fluor- miniani voor cello en orgel, ce bestaande uit Elizabeth Na het Domine deus uit het Kooman (zang), Jonathan beroemde Gloria van Vivaldi, Kooman (kistorgel) en Johan besluiten Kooman, Kooman Spies (cello) staat zaterdag- en Spies het concert met middag 15 augustus in de St. een uitvoering van een aria Jacobskerk in Vlissingen. uit Julius Ceasar van Handel Het trio speelt muziek varië- (1685-1759), in het kader rend van middeleeuwse dan- van het herdenkingsjaar van sen tot hedendaagse jazzy deze componist. Aanvang: arrangementen. Tijdens het 15.00 uur. De toegang is gra- inloopconcert zaterdag tis, bij de uitgang is een col- brengt het drietal een geva- lecte. Ook is de expositie De rieerd vocaal en instrumen- Kleur van Zeeland op de 13e, taal programma ten gehore. 14e en 15e augustus. De ex- Zo openen ze met twee psal- positie toont schilderijen en men van Huygens, gevolgd beelden van leden van het door vier Engelse liederen kunstenaarsplatform Het van Dowland. Daarna volgt Zeeuws Palet. Meer info een vierdelige sonate van Ge- www.sintjacobskerk.nl. €4 ES OB n I wjCw P-P- Calandweg 30 Arnemuiden Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Kinderen t/m 2 jr gratis soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Iedere dag vanaf 17.00 uur Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landiust.nl De Vleeshal, De Markt, Middelburg, tot en met 13 september, foto's en vi- deoinstallatie Rob Johannesma De Kabinetten van De Vleeshal, Zusterstraat Middelburg, gra- fiettekeningen van Dove Allou- che In de voet van de Lange Jan Middelburg, tot en met 14 sep tember, te zien zijn stadsgezich ten en landschappen van Cor van der Padt Sint Jacobskerk Vlissingen, donderdag 13, vrij dag 14 en zaterdag 15 augustus, De Kleur van Zeeland, schilde rijen en beelden van het Zeeuws Palet M2 Makelaars Vlissingen, tot en met eind ok tober, De Oude Vrouw en De Zee, door Henriette Verburgh MIDDELBURG - Zowel in de Vleeshal aan de Markt in Mid delburg als in de kabinetten van de Vleeshal aan de Zusterstraat zijn tot en met 13 september twee exposities te zien. Kunste naar Rob Johannesma toont nieuwe werken. De tentoonstel ling bestaat uit twee ruimtevul- lende foto's en een video-instal latie dat gemanipuleerde beel den toont van landschappen die een relatie met elkaar en met de toeschouwer aan gaan. De grootste foto toont een colla ge van artikelen, een nieuwsfoto na een Israëlische luchtaanval en een krantenfoto van het vijf tien eeuwse schilderij Johannes de Doper. Op beide afbeeldin gen spelen bomen een rol. Ook in de expositie van Dove Allou- che staan bomen centraal. Hij maakte onder de titel Mélanop- hila II, 140 grafiet tekeningen, gebaseerd op 140 foto's die hij in 2003 nam van een afgebrand bos in Portugal. De titel verwijst naar de melanophilakever .die vuur opzoekt en zich voortplant op verbrand hout en ook naar de kracht van transcendentie. 140 keer hetzelfde verbrande bos, maar steeds vanuit een iets ander perspectief en op een ver schillend moment getekend. In 2008 voltooide Allouche de te keningen. Tijden: dinsdag tot en met zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Gratis toegang. Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts fototentoonstelling genaamd wierook en tranen Museum Schotse Huizen Veere, zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Geluid MuZEEum Vlissingeri, Nog te zien tot en met 30 augus tus, Port of New York: vijfen twintig bijzondere Amerikaanse schilderijen en foto's World of Silk Meliskerke, Te zien tot en met 29 augustus, keramiek en schilderen Dorpshuis De Jeugdhoeve 's-Heerenhoek, tot en met half augustus, schilderijen geschil derd door Leo Burgs Duingalerie Domburg, Tot en met 30 september, een speciale zomerexpositie ge naamd Art is travelling the mind, met beelden en schilde rijen van Ton van Gmnsven en Toos van Holstein De Willem3 Vlissingen, Tot en met 6 september, schil derijen van Anya Janssen en van Rob Meijer, met beelden van Mitsy Groenendijk, mixed me dia Elza Jo De Drvkkery Middelburg, Tot en met 6 september, zeef drukken actie affiches van Iris de Leeuw en een fotoreportage Zeeland Nazomer Festival van Lex de Meester Westwal 45 Goes, Tot en met 5 september, exposi tie foto's Viviane Sassen, in het kader van Goes Afiikajaar Nicolaaskerk Kortgene, Tot en met 23 augustus, foto-ex- positie portretten uit Cuba Grote Kerk Goes, Tot en met 12 september, een zomertentoonstelling van de langste merklap ter wereld, Door Ons Gedaen, gemaakt door 243 Zeeuwse mannen en vrouwen Grijpskerke, Tot en met 23 augustus, Danse macabre in wording, in Kapel van de Hoogelande Grijpskerke Groenmarkt, Tot en met 5 september, ten toonstelling Janpeter Muilwijk en Jan Tregot, religieuze kunst Galerie de Cleene Houttuyn Middelburg, tot en met 25 sep tember, een wisselende exposi ties met kunstwerken van diver se kunstenaars Bibliotheek Kapelle, Tot en met 28 augustus, beel dende kunst, gemaakt door Wout Kole, een jonge Zeeuwse kunstenaar GOESE SAS - De zesde editie van het Goese Sas Muziekfesti val vindt op zondag 16 augustus plaats onderaan de dijk van de Oosterschelde bij Café 't Loze Vissertje in Het Goese Sas. Het openluchtfestival telt maar liefst negen Zeeuwse bands, waar voor net als bij de voorgaande jaren twee podiums staan opge steld. Het programma begint om 13.00 uur met Dan Musk, die jaren '60 en '70 covers en ei gen werk brengt. Daarop volgt Natural met zowel Nederlands talige als Engelse covers, om 15.00 uur gevolgd door KB Blues en om 16.00 uur Saltbag. Rond de klok van 17.00 uur speelt Slik Nederlandstalige rock, United Forces brengt onvervalste hard rock met een metalen randje, gevolgd door de bluesband Friends of JJ Cale en het Duo Kees en Ruud met het Neder landstalig lied. Hekkesluiter van het feest is Custom made dat van 21.00 uur tot 22.00 uur met rock en roll het festival besluit. Programmeur en organisator Nico Sprenkels heeft bewust voor een breed programma ge kozen, zodat er voor iedereen wat wils is. Het festival is na tuurlijk weer gratis toegankelijk voor alle geïnteresseerden en toeristen. Café 't Loze Vissertje is te vinden door vanuit Goes het kanaal naar Wilhelmadorp alsmaar te volgen tot aan de Oosterschelde. Daar bevindt zich het buurtschap Het Goese Sas dat uit 1853 stamt. Voor meer informatie kijk dan op de website www.hetlozevissertje.nl. YERSEKE - Het Dancefestival Watch Out is vrijdag 14 augustus op het parkeerterrein van bungalowpark Kijk Uit in Yerseke. Onder leiding van MC Rems en visuals van VJ Johnny opent om 19.00 uur Underground Madnezz uit Yerseke, het festival. Daar na volgen het duo WantedOnez met de Finse DJ Sasha F, duo Deepack, Tha Playah en Neophyte. Toegang gratis. foto: dj reza. *OOOKO« Zaterdag 15 augustus, 19.30 uur De stoere zangers van het Urker Mannen Ensemble brengen o.l.v. de bekende dirigent Pieter Jan Leusink in Urker klederdracht een muzikaal programma voor een breed publiek: liederen, klassieke composities en spirituals. Orgelvirtuoos J Martin Mans begeleiden en improviseren! Adres_ Pc Plaats 15,- i.p.v. ka. 15 aug in Middelburg Voorverkoop: Touristshop, M&fké$5c in Middelburg Via internet: wf Bij actiecode invf tf.pieterjanleusink.nl |1: BU55 Telefonisch: 0525-684819 o.v.v. code BU55 Jkj Bon ook geldig aan de kerk. Geopend vanaf 19.ÖÖ uur. Naam_

de Faam | 2009 | | pagina 75