shop voor bijna nop! Officiële Mededelingen 13T/M22 AUGUSTUS PARKING SALE IN DE NOPTENT NU KORTINGEN TOT 60% OP buitenpottene en nog veel meer! parasols! barbecues intratuin milieu 15 en-22 augustus Intratuin Koudekerke de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland nformatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Losschietende bril leverde Wiesje een pechvogelprijs op APPELTAART VOOR NOP www.intratuin.nl Woensdag 12 augustus 2009 - Pagina 21 Melding BUS-bodemsanering Zeewijksingel ongenummerd Oost-Souburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 27 juli 2009 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de bodemsanering op de locatie Zeewijksingel ongenum merd te Oost-Souburg. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. .Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontrei niging of de voorgenomen bodemsa nering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118- 631924). Vergunning bemaling aanleg fietstunnel Prooyenseweg Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben vergunning ingevolge de Grondwaterwet verleend aan Kombi- natie Uitvoéring N57 te Middelburg. Het betreft hier het tijdelijk onttrekken van grondwater ten behoeve van de aanleg van een fietstunnel. in het kader van de aanleg van de N57, ter plaatse van de Prooyenseweg te Middelburg. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescher ming, van de bij het grondwaterbeheer betrokken belangen. Naar aanleiding van het ontwerpbesluit zijn zienswijzen naar voren gebracht. De vergunning, de aanvraag en overige stukken liggen van 13 augustus tot en met 23 september 2009 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 en desgevraagd buiten kantooruren en bij de gemeen te Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00- 15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-675000)op donderdagavond. Tot en met 23 september kunnen belanghebbenden tegen het verlenen van de vergunning beroep instellen bij de Afdeling, bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De vergunning wordt op 24 september 2009 van kracht, tenzij overeenkomstig artikel 36 van de We.t op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Ontwerp-vergunning Eastman Chemical Middelburg B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet milieubeheer van Eastman Chemical Middelburg B.V. te Middelburg voor het aanpassen van de NOx-emissie van de incinerator/Refor- merfornuis. Gedeputeerde Staten willen de ver gunning verlenen met voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-vergunning ligt van 12 augustus 2009 tot en met 23 september 2009 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-675000) op don derdagavond. Een ieder kan tot en met 24 september 2009, bij voorkeur schrif telijk, zienswijzen over de ontwerp- vergunning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden ver zocht persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswij- 'zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp- vergunning kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. Pavic (tel. 0118-631958). DOOR PETER ROTTE DISHOEK - Vierenvijftig deelnemers grepen woensdag (5 augustus) de kans mee te doen aan de laatste van de vijf zeezwemtochten. Elf dames, drie meisjes, twee jongensjunioren en achtender tig heren stonden aan de start. Wederom was er een Europees tintje met de vijf belgen en één Duit ser die meededen aan de strijd. Met een spiegelgladde zee, een temperatuur van 20 gra den en een steeds sterker wordende ebstroom lag een makkelijke tocht voor de hand. Dat bleek dan ook aan de (nieuwe) finish, strandpaviljoen de Branding, waardoor alle tochten vier kilometer lang zijn geworden. Aan de sinds 2004 gerealiseerde tijden deed dat geen afbreuk ge zien de tijd van Koen Florijn met 35.55 minuten, dit keer met een iets ruimere voorsprong op Niek de Ridder: 36.28. Charles Potin's trainingsachterstand liep aanzien lijk terug: 38.27 minuten. Meer spanning bij de dames: Carmen de Ridder winna res met 38.24, zeven seconden voor Desiree Emmen en juniore Priscillla Meerman die Anne Zijderveld met vijf seconden voorbleef. Bij de heren de pas 21-jarige Tycho van Gerwen uit Brasschaat die eind juni in zijn woon plaats een indrukwekkende 4.33 uur op de halve triatlon realiseerde. Hij was op de fiets naar Dishoek gekomen om met 41.00 minuten elfde te worden. De pechvogelprijs was voor Wiesje Besseling die het elas tiek van haar bril voelde losschieten doordat het linker oogje afbrak. Met de finish in zicht moest ze door geïrri teerde ogen helaas opgeven. Gratis bij de koffie Galgeweg 5 (Provinciale weg tussen VLissingen en Koudekerke) Tel. 0118 551 623 Openingstijden: ma t/m wo: 09.30 -17.30 uur doenvr: 09.30-21.00 uur, za: 09.00-17.00 uur FOTO; EUSE VAN DEN OUDEN

de Faam | 2009 | | pagina 71