LITI E Bekendmaking 2?5 Modellen op de werf Graag gedaan. dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Politieberichten Walcheren Spoorwerk in uw regio DOOR KARIN OCKÉ Zakkenroller op Nachtmarkt VLISSINGEN - Een 42-jari- ge vrouw uit Oost-Souburg wilde vrijdagavond bijeen kraam op de Nachtmarkt in Vlissingen iets afreke nen. Daar ontdekte ze, dat haar portemonnee weg was. Er zaten waardepa pieren in en enkele tiental len euro's. Inbraak garagebox OOST-SOUBURG - In een garagebox aan de Julianas- traat in Oost-Souburg is tussen zaterdag 19.00 uur en zondag 12.50 uur inge broken. De inbrekers pro beerden een motorfiets te stelen. Hierdoor raakte het slot van de motor bescha digd. Er hing een motorpak bij, dat ook beschadigd is geraakt. De dieven namen gereedschap mee. Woninginbraak OOST-SOUBURG - In een woning aan de Kanaal straat in Oost-Souburg is in de nacht van donderdag op vrijdag ingebroken. De buit was een televisie en een tas met daarin persoonlijke papieren en enkele hon derden euro's. Geschopt en geslagen MIDDELBURG - Een Mid delburger werd vrijdag rond 14.00 uur in de Sta- tenlaan in zijn woonplaats geslagen en geschopt. De dader is een bekende van hem. Het slachtoffer werd in de buurt van het tunnel tje van zijn fiets getrokken. Hij kwam met zijn hoofd op de straat terecht en werd verschillende keren geslagen en geschopt. De oorzaak is een al langer lo pend conflict. Gratis eten drinken MIDDELBURG - In de Koorkerkstraat in Middel burg werden vrijdag rond 17.15 uur twee Vlissingers van 51 en 23 jaar aange houden. Zij hadden 's mid dags bij een horecagele genheid op de Markt in Middelburg voor een be drag van ruim 54 euro ge geten en gedronken en waren daarna zonder te betalen weggelopen. Later op de middag werden ze door een getuige herkend, waardoor de politie de bei de mannen kon aanhou den. Buitenboordmotor weg ARNEMUIDEN - In de nacht van donderdag op vrijdag werd van een boor in de jachthaven aan de Muidenweg in Amemui- den de ketting van een mo torboot losgeknipt. De boot werd daarna een stuk meegenomen en uiteinde lijk achtergelaten. De bui tenboordmotor, die enkele duizenden euro's waard is, hebben de dieven gestolen. Diefstal motor ZOUTELANDE - Op de Westkapelseweg in Zoute- lande is vrijdag tussen 15.00 en 18.30 uur een mo tor gestolen,die in de buurt van een camping stond ge parkeerd. De motor was met een stuurslot en ket ting vastgelegd aan een verkeersbord. Het gaat om een rode Ducati, type 1098 met Belgisch kenteken MLH795. De politie ver zoekt mensen die iets van de diefstal hebben gezien, contact op te nemen met de politie, telefoonnum mer 0900-8844. Portemonnee gestolen MIDDELBURG - Op de kermis op de Markt in Mid- delbirg is vrijdag rond 20.15 uur de portemonnee van een 15-jarig meisje uit de gemeente Veere gestolen. De portemonnee, waarin enkele tientallen euro's en waardepapieren zat, werd in een onbewaakt ogenblik uit haar broekzak gerold. Auto gestolen VROUWENPOLDER - Vo rige week woensdag werd tussen 17.00 en 17.16 uur een rode Ford Mustang ca- brio met een witleren ca- briokap gestolen van een parkeerterrein aan Bree- zand in Vrouwenpolder. De oldtimer heeft het kent- kenAMlOll. Inbraak en autodiefstal OOST-SOUBURG - Vorige week is tussen dinsdag avond en woensdagavond ingebroken in een woning aan de Burgemeester Ste- merdinglaan in Oost-Sou burg. De dieven gingen er vandoor met autosleutels, computerapparatuur en sieraden. Ook namen ze de auto, een Toyota Yaris met het kenteken 36-PJ-RV mee, die voor de deur' stond geparkeerd. Drugs VLISSINGEN - Op de Zuidbeekseweg in Vlissin gen is vorige week woens dag rond 7.00 uur een 22- jarige Vlissinger aange houden. De politie had een melding gekregen, dat er een man met zijn hoofd op het stuur in een personen auto lag. Hij bleek onder invloed van drugs te zijn en had nog een kleine hoe veelheid drugs in de auto liggen. De man werd aan gehouden. DOOR WIM SCHUIT ARNEMUIDEN - Op de Historische Scheepswerf CA. Meerman aan de Zuidwal 63 in Arne- muiden is komende zaterdag (15 augus tus) een demonstratie en presentatie van scheepsmodellen. Ook wordt er uitleg ge geven over de model bouw en gevaren met de bootjes op het Arneka- naal. Entree is 2,50 euro, seni oren betalen 1.50 euro en kinderen 1,00 euro. Het is van 13.00 tot 17.00 uur. ProRail laat in de nacht van 20 op 21 augustus het spoor slijpen op het traject Vlissingen - Roosendaal. Als u in Middelburg in de buurt van deze spoorlijn woont of werkt, kunt u hier mogelijk hinder van ondervinden. Voor vragen en klachten over deze werkzaamheden neemt u contact op met: ProRail B.V. Afdeling Publiekscontacten Postbus 2038 3500 GA Utrecht Tel.: 0900 - 7767245 (20 ent pm) Fax: 030 - 23590 56 E-mail: publiekscontacten@prorail.nl Website: www.prorail.nl Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wet verontreiniging oppervlaktewateren GedoogbeschikkingvoorThermphos International B.V. te Vlissingen De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Bij besluit van 4 augustus 2009, nr. RWS/DZL-2009/3857 is aan Thermphos International B.V. te Vlissingen een gedoogbeschikking ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) verleend voor de volgende activiteit. Er zal niet handhavend opgetreden worden als de lozingseisen voor de afval waterstroom afkomstig van Chloreringsvat I en II worden overschreden. Dit gedoogbesluit is geldig tot 1 maart 2010 of zoveel eerder als dat er ambtshalve of op aanvraag voor deze activiteit tot wijziging van de huidige vergunning is overgegaan. Terinzagelegging De gedoogbeschikking en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28) op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. 2. In de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 48 73 39/48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Bezwaar en voorlopige voorziening Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan tegen de gedoogbeschikking binnen zes weken na de dag waarop dit is bekendgemaakt een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan de Staats secretaris van Verkeer en Waterstaat en gezonden aan de hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014,4330 KA Middelburg. Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening van het bezwaar; c. een vermelding van het bestuursorgaan dat het gedoogbesluit heeft genomen en zo mogelijk de datum en het kenmerk van het gedoogbesluit; d. een opgave van de redenen waarom men zich met het gedoogbesluit niet kunt verenigen. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een derge lijk verzoek dient te worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State (adres: Postbus 20019,2500 EA Den Haag). Van de indiener van een beroepschrift/verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffiegeld geheven. Omtrent de hoogte hiervan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dit dient te betalen, kunt u zich in verbinding stellen met de secretarie van de voornoemde afdeling. Middelburg, 12 augustus 2009. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Bestuurlijk Juridische Zaken en Vastgoed, mevrouw mr. J.C.M. Bol I Paprikamix 3-pack Q35 Knorr Chicken Tonight alle soorten, 2 potten a H85-H95 ml naar keuze 2 stuks Wiener- of Zigeunerschnitzels voordeelpok 5*5 per 500 gram 2?9 De aanbiedingen zl|n geldig van donderdag 13 augustus t/m zondag 16 augustus 2009. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. Wederverkoop verboden. Voor alle aanbiedingen geldt OP=OP. www.superdeboer.nl

de Faam | 2009 | | pagina 51