VAN DE INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande persoon niet meer verblijft op het adres waarop deze in de Gemeen telijke Basisadministratie (GBA) is inge schreven. Het college van burge meester en wethouders heeft besloten de bijhouding van de persoonslijst van deze persoon met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit bete kent dat deze daardoor niet meer op dat adres staat ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkene meegedeeld. Het betreft: Statenlaan 168, E.R. de Visser, geb. 10-8-1979 Belanghebbende kan gedurende zes weken na de dag van de bekendma king van dit besluit, een bezwaarschrift indienen; deze termijn eindigt op 11 september 2009. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. In net bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan qeen be roep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuurs recht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet be stuursrecht). Vooriopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopi ge voorziening aanvragen bij de Voor- zieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht n; ait - Oude Veerseweg 1Van Hel leman Houtbewerking vc werkwijze houtbewerking leman Houtbewerking voor wijzigen erkingbedrijf; - Schenge 2: Zeeland Gezond/Arbo geheven; ait recht bedraagt 150 voor natuurlijke personen (individuele personen) en 297 voor nieTnafuur- lijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders hebben de navolgende meldingen ontvangen: Op grond van het "Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer" (Activiteitenbesluit) van: - Lange Delft 8: Bakker Bart voor plaatsen koelmotoren; Unie B.V. voor activeren gasreductie- station; - Teresastraat 2A: Praktijkschool "het Bolwerk" voor wijzigen werkwij ze school voor praktische vorming. Op grond van het "Besluit landbouw milieubeheer" van: - Binnendijk 12A: MSP Sorteer- bedrijf voor oprichten fruitteeltbedrijf. BEKENDMAKINGEN WET Ml- UEUBEHEER Kennisgevingen ontwerp van be sluit tot opleggen maatwerkvoor schriften Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoorschriften ten aanzien van: - Grieks restaurant "Saloniki" gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Gravenstraat 6. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet mi lieubeheer en artikel 1.8 van het Be sluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 1.8 van het Activiteitenbesluit bestaat het voornemen maatwerk voorschriften te stellen met betrekking tot bescherming van het milieu. - OK Tankstation Cebeco Zuid West (tanks) gevestigd op het perceel plaat selijk bekend als Kleverskerkse- weg 12. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20 lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteiten besluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.20 lia 5 van het Activiteitenbesluit en de bijbehorende ministeriele regeling bestaat het voor nemen maatwerkvoorschriften te stel len met betrekking tot geluid. De ontwerpbesluiten en de op de beslui ten betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 6 augustus tot en met 16 september 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Belanghebbenden kunnen gedurende de terinzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te worden ingediend bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mon deling kenbaar worden gemaakt, tele foonnummer (0118) 67 52 48. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Bluesroute 20A: bouw garage/ berging. - Breeweg 71E: uitbreiden school. - Bremstraat 24, Arnemuiden: bouw berging. - Jazzroute 21bouw garage. - Maa sstraat/Wester scnelde- straat/Oosterscheldestraat/Zand -kreekstraat: bouw woningen, ap partementen, jeugdhonk en winkel centrum. - Nieuwe Burg 19: vernieuwen pui aanbrengen gevelreclame. - Oosterscheldestraat 43/Zand- kreekstraat 48: oprichten nieuwe kopgevel en tuinmuren. - Park de Griffioen 107: plaatsen garaae. - Pinakel 11vernieuwen tuinhuis/ schuurtje. - Prins Bernhardstraat 2, Arne muiden: uitbreiden huisartsenprak tijk. - Sprencklaan 13: vernieuwen gevel bouw carport. - Vlissingsestraat 19: plaatsen 2 dakkapellen en wijzigen indeling wo ning. - Wijngaardstraat 7, 9 en 11: aed. vernieuwen/veranderen bloem- binderij en binnenplaats. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum vün verzending): - Bluesroute 20A: bouw garage/ berging (28-7). - Breeweg 71 E: slopen gymzaal met was- en kleedruimten school (27-7). - Bremstraat 24, Arnemuiden: bouw berging (28-7). - Jazzroute 76: bouw garage (28-7). - Klompen pad 1, Nieuw- en Sint Joosland: wijziging op eerder ver leende reguliere bouwvergunning d.d. 13 februari 2009 voor bouwen woning met schuur (24-7). - Lange Delft 57: wijziging op eer der verleende reguliere bouwvergun ning d.d. 19 juni 2009 voor veram deren gevelreclame en schilderen win kelpui (23-7). - Langevielesingel 80: uitbreiden woning (28-7). - Noordweg 339: plaatsen 2 Velux dakramen en plaatsen vaste trap naar 2e verdieping (24-7). - Noordweg 467: aanbrengen reclame (2x) (27- en 29-7). - Oosterscheldestraat 45 en 47: sloop woningen inclusief bergingen (29-7). - Oosterscheldestraat 49a t/m 49m (uitgezonderd 49i): sloop woningen (29-7). Griffioen 107: vernieu- aan- - Park de wen kozijnen (29-7). - Pottenbakkerssingel 10: brengen reclame, plaatsen lichtbak boven entreedeuren restaurant en plaatsen afzuigunit op dak (28-7). - Sloestraat 2 t/m 48: sloop 24 woningen (29-7). - Vee raam 24, Nieuw- en Sint Joosland: uitbreiden wonina (28-7). - Westmede 71: sloop asbesthou dend materiaal gevelkozijnen school (2 7-7). - Willie Dixonstraat 11plaatsen bergina (29-7). - Zandkreekstraat 37: sloop wo ning (29-7). - Zandkreekstraat 94 t/m 108: sloop woningen inclusief bergingen (29-7). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 6 augustus tot en met 16 september 2009 liggen bij de vakbalie in het stadskantoor de ontwerpen van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzacje voor: - Vernieuwen monumentenin formatiebordjes: Balans, Bedde- wijkstraat 15, Bolwerken, Dam 31 en 36, Damplein 33, Herenstraat 14, Hoogstraat 20, Kinderdijk 88, Konin gin Emmapark, Kromme Weele 5/Schuttersnofstraat 1-1A, Kuipers- poort 21/23, Lange Delft 94, Lange Noordstraat 29, 31, 35/37 en 39, Lanaeviele 49, Maisbaai 2/4/6/8/ 10/12, Markt 1, Molenwater 101, Oostkerkplein 1Rotterdamsekaai 35, Schuttershofstraat 7, Simpelhuis- straat 10/12, Sint Pieterstraat 17 en 48/50, Spanjaardstraat, Stadsschuur 2, Wagenaarstraat 1 en 12, Zuidsin gel 70, 92 en 126. - Rouaansekaai 31: aanbrengen nieuwe ramen en achterzetbeglazing. - Varkensmarkt 15: oprichten rook ruimte. -Vismarkt 2IA: intern verbouwen pand en aanbrengen 3 dakramen. - Vlissingsestraat 50: ged. veran deren inrichting. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23, lia 1, van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "(Noord- weg" ten behoeve van Noordweg 402: ged. veranderen schuur. Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerp-bouwvergunning met de rele vante stukken liggen gedurende zes weken, van 6 augustus tot en met 16 september 2009, ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het cöllege van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en sluit, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 6 augustus t/m 16 ber 2009 ter inzage. Voor het indienen Zoutelande ^pagii PROCEDURE ONTEHEFFINGVER LENING Domburg Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 7 lid 3 sub i in samen hang met artikel 11 lid 1 sub a van het bestemmingsplan 'Brouwerijwea, 2e fase'om, met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ontheffing van het bestemmingsplan te verlenen voor: - Het bouwen van een zomerwoning op het perceel Aanloop 28. De ontheffing wordt verleend voor de afwijking van het bouwplan van de toegelaten bouw hoogte. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerpbe- september 2009 ter inzage. Tijdens de ze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opne men met ae heer B. Suijkerbuijk, tel. (0118) 555360. Serooskerke Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6 lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3 lid 2 van het bestemmingsplan, om met toepas sing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van de regels van het bestemmingsplan Kom Serooskerke 1 e herziening en bouwver gunning te verlenen voor: - het plaatsen van een speeltoestel, Zand- put 1; Voordat wij een beslissing nemen op de ze aanvraag liggen het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 6 augustus t/m 16 septem- van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, tel. (0118) 555342. Serooskerke Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaal de in het bestemmingsplan "Kom Serooskerke le herziening" en bouw vergunning te verlenen voor: - het plaatsen van het bouwen van een garage, Laan van Wervenhove 11 Voordat wij een beslissing nemen op de ze aanvraag liggen het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 6 augustus t/m 16 septem ber 2009 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schrifte lijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opne men met Moniek van Vugt, tel. (0118) 555342. Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 7 lid 3 sub a in samenhang met artikel 9 sub a van het bestemmingsplan 'Zomerhuizenterrein De Zandput te Zoutelande' om, met toe passing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ontheffing van het bestemmingsplan te verlenen voor: - Het bouwen van een serre op het per ceel De Zandput 76. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerpbe sluit, de aanvraag en de daarbij beho rende stukken van 6 augustus t/m 16 september 2009 ter inzage. Tijdens de ze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. AANVRAAG BOUWVERGUN NING (bekendmaking ingevolge arti kel 41 Woningwet - tussen haak jes staat de datum van ont vangst) Aagtekerke - het veranderen van een verdieping van de schuur tot woning Pekelingseweg 5; - het plaatsen van een zomerwoning Westhovenseweg 7(1 e fase);(27-7) - het vergroten van een woning Oost straat 14; (24-7) Grijpskence - het plaatsen van een schuur Middel- burgseweg 35 (lefase);(17-7) - het vergroten van een woning Jacob Catsstraat 5;(27-7) Koudekerk© - het oprichten van een bedrijfsloods Kar- revela 43 en 45;(23-7) - het oprichten van een opslagloods en kantoor Karreveld 64;(r Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opne men met ae heer B. Suijkerbuijk, tel. (0118) 555 360. - het plaatsen van een bedrijfsruimte Kar reveld 55, 4371 GA (le fase);(21-7) Lees verder op pagina 25

de Faam | 2009 | | pagina 32