Ben jij trots op je baan? BORSELE SLOEPOORT Bekendmaking CUPTOERNOOI Het was een hele mooie trouwdag dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 10, 11, 12, 13 en 15 AUGUSTUS SPORTCOMPLEX SV NIEUWDORP Inzicht met de 'werkpleziertest' V Grontmij ffimarsakl Woensdag 5 augustus 2009 - Pagina 18 Het echtpaar Koos (87) en Catrien Aarts (81) uit Middelburg is woensdag 5 augustus zestig jaar getrouwd, foto: powernews Al zestig jaar MIDDELBURG - "Toen Koos en ik elkaar in Et- ten-Leur leerden ken nen was het liefde op het eerste gezicht. Het is al die jaren goed tus sen ons gebleven, al dus Catrien Aarts (81), vanuit haar woning aan de Middelburgse Poelendaeleweg. Het echtpaar is woensdag 5 augustus zestig jaar ge trouwd. Catrien: "Ik woonde als kind in de Middelburgse Zusterstraat. Vanwege de oorlog is ons huis ver woest en moesten wij naar Brabant vluchten. Ik ben daar vijfjaar gebleven." In die periode maakte Koos (87) kennis met het harde leven. "Ik moest van de Duitsers in hun land wer ken. Ik weigerde en ging in Brabant onderduiken. La ter ben ik gepakt en over gebracht naar een Duits concentratiekamp", legt hij uit. Bij thuiskomst heeft Koos tijdens een feest Catrien voor het eerst ontmoet. Koos kon in Zeeland aan het werk. Het stel heeft een huisje gevonden in Middelburg en is getrouwd. "Het was een mooie trouwdag. Wij zijn vervoerd in een koets." Jarenlang werkte Koos als timmerman. "Ik heb het druk gehad met onze acht kinderen groot brengen", verklaart Ca trien. Koos heeft in zijn vrije tijd kastjes gebouwd, die over de hele wereld zijn verkocht. Hij is daar mee gestopt omdat zijn ogen slecht zijn. Ze beste den veel tijd aan hun ze ventien kleinkinderen en negen achterkleinkinde ren. Zaterdag 8 augustus viert de familie het huwe lijksfeest in familierestau rant De Schelp in Vlissin- gen. Als je trots wilt zijn op je werk, kun je er als werkne mer ook veel aan doen; dan kun je daar vrij een voudig een paar stappen in zetten. Houd je successen en mooie momenten bij op papier. Bij het terugle zen krijg je meteen een goed gevoel. Bovendien is het handig bij een functio- foto: ed dewaerheut neringsgesprek. Sta ook eens stil bij een hoger doel van jouw werk, bijvoor beeld een groter maat schappelijk belang of meer bedrijfswinst. Benoem ook wat je tegen staat in je werk en je trots in de weg staat en be spreek dat met collega's en je baas. Op de site Plezieropje- werk.nl tref je informa tie aan over hoe je jouw plezier op je werk op een heel eenvoudige manier kunt vergroten. Doe de online werkple ziertest en je weet bin nen vijf minuten of jij wel echt werkplezier hebt Werk je alleen maar voor het geld, of wil je ook ple zier hebben in je werk? Durf jij trots te zijn op wat je doet; vertel je aan je vrienden of aan de bar waar je werkt en wat je doet? Plezieropjewerk.nl legt die vragen op tafel. "We zijn een calvinistisch landje, waarin borstklop perij niet wordt gewaar deerd. Dat maakt dat we op dit soort vragen terug houdend reageren, soms zelfs negatief." Ze vinden dat zonde, omdat we daar door vaak het positieve aan ons werk niet eens meer zien. Trots heeft te maken met je verbonden voelen met je bedrijf. Met de uitdagin gen in je werk en het zin volle daarvan. De werkge ver speelt daarbij een hoof drol. Hij moet willen inves teren in de werktrots van zijn personeel. Trotse me dewerkers zijn loyaler en productiever. Zij zijn ge motiveerder en hebben ook hart voor de zaak. Communicatie en waarde ring zijn de sleutelbegrip pen voor de werkgever. Toon veelvuldig wat het bedrijf als geheel nastreeft en bereikt en hoe de indivi duele prestaties van mede werkers daaraan hebben bijdragen. Maandag 10 aug. Poule A: VC Vlissingen 1 SV Nieuwdorp 1 Zld. Middelburg 1 VCK1 Dinsdag 11 aug. Poule B: GPC Vlissingen 1 VV Goes 1 VV Kapelle 1 SVV '65 1 Woensdag 12 aug. Poule C: RCS 1 Wolfaartsdijk 1 Zierikzee 1 Bruse Boys 1 Ertrartaart Mar it «Minnatftna tt-tt laar m 89 7M 16 laar eui Donderdag 13 aug. Poule D: FC Dauwendaele 1 VV Patrijzen 1 VV HVV1 VV Oostkapelle 1 liaiTiT 2115 iatreekaart aa zaterdagamant «M6 laar ea 692J9 16 Jaar ea €3.80 1230 TOT 2118 tffff lorTële ZeelandSeaports TANKVAARTREDERU ROJAS TANKERSHIPPING 8.V. A. Otte Zn. B.V. DELTAS HU UxaatHhaiBy toavmy Heineken Brouwerijen Zeeland, Albert Slinger lederwaren B., Accountants en Advies groep Rijkse, Kloosterboer Vlissingen V.O.F, Profile Tyrecenter 7issink, Sagro Zeeland, Vergo Sport, N.V. EPZ, De Baar Mechanisatie, Qlmenveld Camping B.V, Meeuwse Handelsonderneming B.V, Installatie Techniek Nieuwenbuijse B.V., Wim v.d. Sluis V.O.fVan Westen Bouwmaterialen 8.V., McCain Foods Holland B.V^v/aenenburgh RecreatieBloemisterij J.l. Wisse, Transport- en Opslagbedrijf Boot Buteyn,Total Raffinaderij Nederland N.V., Bouw- en Houthandel De Jonge B.V,, Café Pension De Goede Verwachting, istimewa Elektro, Rudi V;d. Sluis, Bestratingen en Grondwerken, Uitzendbureau Vedior, Bouwbedijf J. van de linde Kioetinge B.V, Machine Service luteyn, Rabobank Oosterschelde, Gfashande! Melleste, Harrie Verkalk B.V.. Uitzendbureau Olympia, Drukkerij De lange, Parée Eiektro, Telecom B.V., Covra, Aannemingsbedrijf F. Van Craenenbroeck Zn B.V, Bowling- en Partycentrum De Kruitmolen, AVH auto's, Henk Kramer Themacommunicatie, Spoelhuis Jongepier, Roompot Recreatie B.V., Co da Vos Pakketdienst, Geo- Energie BV Nieuwdorp, Eco - Heating BVBA Marlakerke, Geo- Services BVBA Rijkevoorsel, Meesterbakker Bliek, Eetcafé 't Pioegje, Dorsphois Ammekore. De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, bekend dat hij een besluit heeft genomen om ter hoogte van de aansluiting van de rijksweg N57 met de Noordweg te St. Laurens een voet gangersoversteekplaats aan te leggen. Terinzagelegging Het betreffende verkeersbesluit ligt met ingang van 6 augustus 2009 gedurende zes weken ter inzage op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur op de volgende adressen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, Poelendaelesingel 18 (inzagekamer) te Middelburg; 2. Rijkswaterstaat, Wegendistrict Zeeland, Evertsenstraat 98 (kamer 2.05) te Goes; 3. Gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg. Bezwaar en voorlopige voorziening Belanghebbenden kunnen gedurende voornoemde termijn een bezwaarschrift indienen tegen het besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan daarnaast een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend, een en ander op de wijze zoals is vermeld in het onderdeel 'MEDEDELINGEN' van het ter inzage gelegde besluit. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd Wegendistrict Zeeland, ing. M. Heijdens M.Sc.

de Faam | 2009 | | pagina 26