Hoop voor Walcheren Midzomernachtmarkt op de boulevards Kennisgeving <s> Politieberichten Walcheren P^JLITIE Graag gedaan. Super deBoer dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Deze ambtenaar zorgt er op de motor voor dat de stra ten schoon blijven. foto: martin de vriend VLISSINGEN - Elk jaar, aan de monding van de Westerschelde, zijn de Vlissingse Boulevards Evertsen en Bankert de decors van de langste Nachtmarkt van Neder land. Traditiegetrouw is dit op de eerste vrijdag (7 augustus) van augustus. Deze zomer voor de zes entwintigste keer. Wat ooit begon met een paar kraampjes naast hotel Bri tannia, is uitgegroeid tot twee en een halve kilome ter markt met een twintig tal standwerkers en 350 kramen van uiteenlopen de branches. Dit betekent vermaak, cultuur en mu ziek voorjongenoud, met ondermeer optredens van de Seargeant Wilsons Ar my Show die op het Leeu wenplein muziek uit de ja ren '40 ten gehore brengt, een gratis springkussen voor de kinderen en ver schillende muziekgroe pen. De Koninklijke Land macht geeft demonstra ties bij het standbeeld van Michiel de Ruyter. De Nachtmarkt wordt om 20.00 uur geopend, met kanonschoten, door wet houder Rob van Doom. Om 0.30 uur'sluit de markt met een spectaculair vuurwerk, dat vanaf de he le boulevard is te zien. VLISSINGEN - Overlast van hondenpoep, hon denhaltes met opruim- zakjes, boetes. Eigenlijk baat het allemaal niet zo veel. De strijd tegen de overlast van hondenuit werpselen. Toch is er hoop voor Walcheren! In het Zuid-Franse Nimes hebben ze de oplossing gevonden: een motorrij der die de straten afstruint op zoek naar iets bruins. Hij zuigt met een buis de uitwerpselen op en spoelt het bevuilde plekje schoon met een lekker ruikend sopje. Ontspan nen rondrijdend doet hij zijn werk. Misschien een idee voor de Walcherse gemeenten? Wat vindt u van deze oplossing? Reageer via red.faam- @whm.wegener.nl. Vernieling kermis VLISSINGEN - In het cen trum van Vlissingen werden zondag tussen 3.30 en 4.30 uur twee Vlissingers van 18 en 23 jaar aangehouden op verdenking van vernieling aan een kermisattractie. Zij zouden een fiets in een ker misattractie hebben ge gooid, waardoor deze be schadigd raakte. De 18-jari- ge zou ook een 17-jarige plaatsgenote, een bekende van hem, diverse keren heb ben geschopt. Rijbewijs ingevorderd MIDDELBURG - Een 19-ja- rige automobilist uit Yerse- ke moest zondag rond mid dernacht op de Nieuwe Vlis- singseweg in Middelburg zijn rijbewijs inleveren. Hij had te veel gedronken, was niet handsfree aan het tele foneren en reed met een snelheid van 135 kilometer per uur. Op de Nieuwe Vlis- singseweg geldt in verband met wegwerkzaamheden een maximumsnelheid van 50 kilometer per uur. Vechtpartij MIDDELBURG - In de Lan ge Noordstraat in Middel burg was zaterdagmiddag een korte vechtpartij tussen een groep Zeeuwen en een groep van buiten de provin cie. De politie heeft deze laatste groep uiteindelijk naar het station gestuurd, waar ze de trein terug naar huis namen. Diefstal uit auto MIDDELBURG-In de Bur gerweidestraat in Middel burg is in de nacht van za terdag op zondag een auto opengebroken. Uit de auto werden de radio/cd-speler, een navigatiesysteem en persoonlijke papieren ge stolen. Drugs in beslag MIDDELBURG - Op Hof van Tange in Middelburg is zaterdagavond een 21-jari ge man aangehouden. Hij was in het bezit van 43 XTC- pillen en een zakje weed. De dmgs werd in beslag geno men en de man is in verze kering gesteld. Motorrijder overleden AAGTEKERKE - Op de Pre- laatweg in Aagtekerke is za terdag rond 17.30 uur een motorrijder uit Veere om het leven gekomen bij een aanrijding met een auto. Deze werd bestuurd door een man (54) uit dezelfde gemeente. De motorrijder kwam uit de richting van Westkapelle en de automo bilist van Aagtekerke. De motorrijder raakte de auto linksvoor, waarna de motor onder de auto schoof. De motorrijder kwam bij de aanrijding om het leven, de autobestuurder bleef onge deerd. Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) Melding van Thermphos International B.V. te Vlissingen De Rijkswaterstaat dienst Zeeland geeft kennis van de acceptatie van de volgende melding: een melding Wvo van Thermphos International B.V. te Vlissingen, ontvangen op 22 juni 2009. De melding heeft betrekking op het op de Westerschelde lozen van sealwater (niet-verontreinigd afvalwater) als daarvan een overschot is ontstaan. In de regel wórdt het sealwater als doorspoelwater gebruikt in de Natzuurreiningsfabriek. De melding en het besluit daarop kunnen worden ingezien van 30 juli 2009 tot en met 9 september 2009 bij de Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur en in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen, gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 48 73 39/48 73 00 ofwhe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan tegen het besluit binnen zes weken na de dag waarop dit is bekendgemaakt, een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat en gezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat dienst Zeeland (adres: Postbus 5014, 4330 KA Middelburg). Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: 1. de naam en het adres van de indiener; 2. de dagtekening; 3. een vermelding van de datum en het kenmerk van de beschikking waartegen het bezwaarschrift zich richt; 4. een opgave van de redenen waarom men zich met de beschikking niet kan verenigen. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Het verzoek dient te worden ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: 1. de naam en het adres van de indiener; 2. de dagtekening; 3. een vermelding van het bestuursorgaan dat de beschikking heeft genomen en de datum en het kenmerk van de beschikking; 4. de gronden van het verzoek (motivering). Bij het verzoek dient voorts een afschrift van het bezwaarschrift te worden overgelegd. Naar aanleiding van het verzoek kan de voornoemde voorzitter een voorlopige voorziening treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor de behandeling van een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven. Degriffiervan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State wijst de verzoeker na de indiening van diens verzoek op de verschuldigdheid van het griffierecht en bericht de verzoeker binnen welke termijn en op welke wijze het verschuldigde griffierecht moet worden voldaan. Middelburg, 29 juli 2009. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman Coca-Cola alle soorten, regular, zero of light H-pack a 4 flessen x 1.5 liter Bij aankoop van een 4-paek een glas t.w.v. 1.95 gratisl •Wij verkopen geen alcohol aan klanten Jonger dan 16. Nog geen 20 Jaar? Laat Je legitimatie zien! aanbiedingen geldt OP=OP. www.superdeboer.nl Wieckse Witte of Rosé* 6-packa6flesjes x 25-30 cl Omo wasmiddel grootformaat poeder pak 3726 gram of vloeibaar flacon 2190 ml-5 liter I Hamlappen of Fricandeau voordee\pak 29$feisr

de Faam | 2009 | | pagina 7