TERUGHAAL-ACTIE LEOLUX! Bevelandse tuinen Jan de Nooijer vof Woning- en meubelstoffeerder /Ook voor uw boot en cardan stoffering kunt u bij ons terecht dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten SFEER, IN IEDER INTERIEUR Nieuw van Quiek-step een extra brede en lange plank in diverse nieuwe kleuren, neem eens een kijkje in onze showroom naar de uitgebreide collectie van laminaat vloeren van Quick-step! Wij garanderen vakwerk en streven naar perfectie Linedance in het atrium ter Reede Langstraat 79 Arnemuiden www.jandenooijervof.nl deweekkrant.nl Bingo en verhalen in de Vliedberg Wandeltochten voor ouderen Woensdag 29 juli 2009 - Pagina 5 Taridprolhetische Praktijk Schippers Wij willen ALLE Leolux bezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie. Van een Leolux bank of fauteuil geniet de bezitter vele, vele jaren. Op dit moment kunt u als Leolux liefhebber de nieuwste collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen. Wanneer u nü een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw oude Leolux per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw Leolux fauteuil 150 euro korting, bij een Leolux 2-zitter 300 euro korting enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw "oude" Leolux krijgt een 2e leven bij goede doelen in Oost-Europa: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jongé Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersweg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 9.30 - 17.30 uur, zaterdag 9.30 - 16.30 uur 's avonds op afspraak. Leegloop passage door marcel van der voort VLISSINGEN - "De Sint Ja- cobspassage in Vlissingen is om zeep geholpen door de bouw van winkelcentrum De Fonteyne. Het zou beter worden, maar het is ver slechterd. Binnen twee maanden sluit ik daar mijn leerwinkel", verzucht eige naar Huseijn Soner. De winkelpassage kampt met leegstand. WÊMmÊÊ "Ik ben blij dat ik aan de Wal- straat 193 een ander pand heb gevonden. Daar ben ik Armada Exclusieve begonnen. Mijn om zet in de Sint Jacobspassage is bijna honderd procent gekel derd, terwijl alle kosten door gaan. Veel winkels gaan weg. Ais de gemeente niet oppast wordt het een spookstraat", gaat hij verder. Erica Prinsen van de cadeauwinkel Hipka- dootje op nummer 30 gaat nog dit jaar sluiten. "Er komen in de winterperiode te weinig klan ten. Ik ben van plan om aan een opleiding te gaan beginnen", zegt ze. "Eind van dit jaar gaat onze an tiekzaak in de passage dicht", kondigt ook Netty Vromans aan. "Dat doen wij vanwege twee redenen: de gezondheid van mijn man en de situatie in de Sint Jacobspassage. Het zou schelen als de winkels er beter uitzien. Ik zit vanuit mijn win kel tegen een dicht rolluik met graffiti aan te kijken", zegt ze. "Ik heb de huur van Silhouette nog niet opgezegd, maar ga dat Gerard Kloeg houdt de moed erin, al ziet hij steeds meer winkels in zijn buurt verdwijnen. foto: powernews binnenkort doen. Ais de ge meente niet alsnog met nadeel compensatie van de Fonteyne bouw over de brug komt, dan houdt het snel op", zegt eigena resse Yvonne van Noppen. "De Wibra gaat niet dicht. Ik ken de verhalen dat wij vertrekken en ben daar niet blij mee", aldus bedrijfsleider Scheline. Gerard Kloeg van de sigaretten, souve nirs en munten winkel: "Ik ga door. Al is het elke maand een race om de kosten te kunnen opbrengen." Schoenmaker Huub van Assem vertelt: "Ik blijf, maar merk goed aan de omzet dat er veel winkels ver trekken." De winkeliers zeggen dat het weghalen van de door gangen Torenstraat en naast het huidige Bart Smit funest zijn voor de doorloop in het winkelgebied. door 1 ra de vriend KORTGENE - De NBvP, Vrouwen van Nu, afdeling Noord-Beveland houdt op woensdag 19 augustus een open tuinenroute. De route gaat langs zeven verschil lende tuinen in Kamper land en Kortgene. De tuinen zijn tussen 10.00 en 17.00 uur te bekijken. Bezoekers betalen in de eerste tuin 5 euro en krijgen daar een toegangskaart voor alle vol gende tuinen. De opbrengst gaat naar Stich ting Don Bosco Kinderfonds in Cambodja. In de tuinen is ook koffie, fris, curiosa en bloem- stukjes te koop, allemaal voor het goede doel. De vrouwen die met hun tui nen meedoen in Kortgene zijn: Nel Verburg aan de Kaaioprit 1 met haar boerderijtuin en Mu seum t'Ouwe Uus; Nel Tim merman aan de Prinsendijk 11 met haar landschapstuin en Hannie de long en Engeline Muys aan de Trintellaan 5 en 36. Zij hebben respectievelijk een knusse tuin en een tuin aan het Veerse Meer. In Kamper land stelt Ellen van Pelt aan het 's Heer Janszdorp 32 haar ro mantische tuin open voor be zoekers. Hetzelfde doen Anne ke van Liere aan de Molenweg 50 en Riny Jager aan de Knot- wilgendreef 9. Deze dames hebben een boomgaardtuin en moderne tuin. VLISSINGEN - Stichting Palladium houdt elke woensdag in de maand au gustus van 10.00 tot 12.00 uur in het atrium van ter Reede aan de Vredehoflaan 370 in Vlissingen een line dance ochtend. Dit is onder leiding van W. Makkelie. Meedoen kost 2,50 euro in clusief koffie/thee. je eigen wereld op KOUDEKERKE - SVRZ lo catie Vliedberg houdt op woensdag 5 augustus een bingo voor cliënten en geïnteresseerden van bui tenaf. De bingo is van 14.00-16.00 uur. Meespe len kan voor 1 euro. Er zijn mooie prijzen te winnen. Op donderdag 6 augus tus is er vanaf 19.15 uur een Zeeuwse vertel avond onder leiding van Frans van der Heijde uit Biggeker- ke over het Zeeland van toen. KAPELLE - De Fantasy Tuning Day is op 16 augustus voor de tweede keer in Kapelle. De top van de Nederlandse en Belgische tuningwereld is daarbij aanwezig; van een extreem verbouwde BMWs via Ferrari's tot auto's die meer dan 150 dB muziek aan boord hebben. Het is van 10.00 tot 16.30 uur aan de Handels weg op industrieterrein De Smokkelhoek. Entree is gratis. VLISSINGEN - Stichting Palladium houdt op woensdag 5, 12, 19 en 26 augustus van 9.30 tot 10.30 uur wandeltochten voor ouderen. Het verzamel punt is de Kanovijver aan de Burgemeester van Woel- derenlaan in Vlissingen. Meedoen kost 1,50 euro.

de Faam | 2009 | | pagina 5