lamz Iborssele Zeeuwse Uitjes Tentoonstelling Willem3 "Make my Day" Gitaarclinic van Joe Stump Zomerse panfluitmuziek m w ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRkNT.NL Zomer Najaarsreizen €25,- €29,- 289,- Voor meer informatie en reserveringen 0113-351551 www.amz.nl reservéren@a 129,- Wil jij onder handen genomen HÉËiiÉi- worden door de beste kappers, /y.lifllïiPwl stylisten en kledingadviseurs uit de regio? Onder de noemer worden de kandidates door een enthousiast en zeer deskundig team omgetoverd tot ware catwalkdiva's! OOK JIJ KUNT SCHITTEREN OP DE CATWALK! Durf je de uitdaging aan, meld je dan vandaag nog aan. Dit kan door je aan te melden via www.maximaal.nl/makemyday Donderdag 30 juli Vrijdag 31 juli Zaterdag 1 augustus Zondag 2 augustus Maandag 3 augustus Woensdag 5 augustus door tara de vrienc VLISSINGEN - De vuurwerk avond is traditiegetrouw de drukste avond van de kermis in Vlissingen. Vanaf 22.30 uur werd het vuurwerk afgeschoten vanaf een ponton op de Wester- schelde. Omdat ook de attrac ties langer open mochten blij ven, was er extra veel volk op de been. Ook vanaf de terrassen werd het spektakel gevolgd. Een andere publiekstrekker was af gelopen zondag. De laatste ker misdag is altijd een feestelijke familiedag met gratis schmin ken en ballonnen voor de kin deren. Vlissingen heeft één van de grootste kermissen van Zee- land. Niet voor niets kwamen er Veel belangstelling voor het vuurwerkspektakel in Vlissingen. vorig jaar ruim 100.000 bezoe- FOTO: JASPER KARMAN kers. Dagtocht Brugge Op donderdag 30 juli, 6,13 en 20 augustus I Dagtocht Lille Op vrijdag 31 juli, 7, en 14 augustus 3-daagse Tuinenreis Kent Vertrek op 7 september Reis met luxe touringcar en deskundige chauffeur. Overtocht met ferry Calais - Dover. Verblijf in luxe hotel op basis van 2- persoonskamers met ontbijt. Entree tot vijf verschillende tuinen is inclusief. Toeslag 1-pers.kamer 79,00 p.p. 2-daagse Herfstreis Parijs Met vertrek op zaterdag 24 oktober U verblijft in een goed hotel aan de Seine op loopafstand van een metrostation. Inclusief sightseeingtour met touringcar; op basis van 2-persoonskamers met ontbijt Toeslag 1-pers.kamer 49,00 p.p. Woensdag 29 juli 2009 - Pagina 20 VLISSINGEN - De zomerten- toonstelling die tot en met 6 september te zien is in Kunst ruimte de Willem3 in Vlissingen bevat de drie tentoonstellingen Together van Mitsy Groenen dijk en Anya Janssen, Hearta ches and cakes van Elza JO en Van hier naar daar van Rob Me ijer. De beelden van Mitsy Groe nendijk zijn apen die vanuit hun wereld naar de onze kijken. In de schilderijen van Anya Janssen is een meisje afgebeeld dat vanuit een wereld kijkt die zowel spannend en betoverend als gewelddadig en bedreigend lijkt te zijn. In Heartackes and cakes geeft Elza Jo door middel van Mixed media haar ode aan het gebroken hart en Rob de Meijer laat via zijn schilderijen en tekeningen momenten van impulsen zien. De kunstruimte is geopend van woensdag tot en met zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. www.burobk.nl. FOTO: ELZA J0. Ti VLISSINGEN - Gitaristen opge let! Na twee jaar getoerd te heb ben met HolyHell en Manowar is gitarist Joe Stump zaterdag 19 september in de Piek in Vlissin gen voor een show en een gi taarclinic. Joe wordt vaak verge leken met gitaargigant Yngwie Malmsteen, en is beïnvloed door gitaristen als Ritchie Black- more en Gary Moore. Zijn mu ziekstijl varieert, van neoklassie ke speed metal, hard rock, po wer metal tot aan bluesrock en hij wordt een autoriteit ge noemd op het gebied van de sh red gitaar (razendsnel soleren). Om 16.00 uur geeft Joe een gi taarclinic, waarvoor gitaristen zich nu kunnen aanmelden via info@cultuurwerf.nl. De kosten zijn 10.00 euro inclusief toegang voor het optreden dat om 21.30 uur begint. "Een echte buiten kans voor gitaristen en liefheb bers! aldus Mare Maquelin, pro grammeur van De Piek. Meer info: www.depiek.nl. foto: pr. MIDDELBURG - Noortje van Middelkoop en Harm Hoeve brengen vrijdag 31 juli een con cert met panfluit, orgel en piano in de Koorkerk in Middelburg. Zij presenteren een vrolijk en toegankelijk programma voor jong en oud. Noortje en Harm werken al meer dan vijftien jaar samen. Hun repertoire is veel zijdig en verniéuwd steeds. Naast klassieke werken brengen zij geestelijke, populaire en folk lore muziek ten gehore. Van feestelijke composities van Handel en Haydn tot het zeer ritmische en moderne Revolt of the Nations (Van Middelkoop) en van een vrolijke Ierse medley tot een ingetogen The Prayer van Sager en Foster. Ook is er bekende muziek van Strauss te horen. Beide musici geven con certen in het hele land en daar buiten. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop aan de zaal. Zie www.noortjevanmiddelkoop.nl en www.harmhoeve.nl. foto: pr. Van donderdag 30 tot en met woensdag 5 augustus Middagpauzeconcert, orgelconcert door Jos Vogel, Oostkerk Middelburg, 12.30 uur Middagpauze orgelconcert, door Ludo Geloen, Sint Jacobs- kerk Vlissingen, 12.00 uur Peerock, pop- en rockfestival, met o.a. Nikki (Idols) en De- Wolff, Oude Haven Colijns- plaat, 19.30 uur Noortje van Middelkoop en Harm Hoeve, orgel, piano en panfluitconcert; Koorkerk Middelburg 20.00 uur Tribute to Michael Jackson door DJ Dash en Funkstar, Gro te Markt Goes, 20.00 uur Dag van 't Ouweland, diverse activiteiten en Zeeuwse artiesten, centrum Oud-Sab- binge, 10.30 uur Salsafeest met DJ JOBO, Karolingenburcht Oost-Sou burg, 22.00 uur Koffieconcert, Finissage zangeres Simone Ca role Levy en pianiste Liudmila Karmanova, Galerie de Ossen- berg, Grijpskerke 11.30 uur Kunstmarkt tijdens Kunst- en Cultuurroute, Abdijplein Middelburg, 11.30 uur JeugdOrkest Nederland onder leiding van Jurjen Hem- pel met Quirine Viersen (cello), Grote Kerk Veere, 15.30 uur Only Us, trio met gitaar en percussie, Café 't Loze Vissertje 't Goese Sas, Wilhelminadorp, 15.00 uur Live Friends of J.J. Cale, Café Graaf van Buren, Kortge- ne, 16.00 uur The Juke Joints, Bluesrock van Zeeuwse bodem, Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen, 17.00 uur Jan Pierement, accordeonconcert met bekende liedjes, Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur Zomeravondconcert, met fluitist Maaike van der He- ijdt en harpist Dorine van Dijk, Hervormde Kerk, Oostkapelle, 20.00 uur Kees van Eersel, orgelconcert, met werken van Bach, Cesar Franck, Jean Langais en Max Reger, Grote Kerk Goes, 20.00 uur

de Faam | 2009 | | pagina 36