loens Spaan nsjsqë STOFFERING Zomeropruiming «ODD" H Recht op alles dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Uw specialist in projecten, meubelstoffering en complete woninginrichting Openingsaktie 1 'Voel je goed' Openingsaktie 2 'There's no love like Beebielove' ComputerPlusBus Woensdag 22 juli 2009 - Pagina 4 Molendijk 59 4339 AC Nieuw St. Joosland Telefoon: 0118-601233 Kom eens langs in onze woonboerderij, waar u naast een groot assortiment woningtextiel en vloeren ook twee verdiepingen meubelen, zowel klassiek als jongwonen, aantreft. Kijk voor meer informatie en aanbiedingen op WWW.moensstoffering.nl Compostella, seksueel experimenteren met mens en dier en dan pak ik mijn recht op een kind", zegt ze. "Vanzelfsprekend. U wilt eerst leven en dan zorgen", zegt Zonnebloem. "Ikzit nog niet te wachten op zo'11 handen- bindertje. Ik wil genieten! En als ik uitgeno- ten ben, heb ik recht op een maakbaar kind. En doet u daar meteen een bakfiets, een maxi- cosy en een flinke kinderwagen bij. "Mag het een jongen of een meisje zijn?" "Doe maar een tweeling van twee meisjes. Dan ben ik er in één keer van af. Het betekent wel een grotere bakfiets, noteert u dat? En een betaalbare foto: peter elenbaas woning met huur subsidie in een wijk met een postcode die toegang verleent tot een witte school. Op klasgenootjes met een taalachterstand zitten mijn dochters niet te wachten. Dat houdt maar op", zegt de vrouw. "Wat is uw leeftijd, mevrouw?" vraagt pro fessor Zonnebloem. "Ik ben 29. Dus heb ik nog twintig jaar om reikhalzend uit te kijken naar mijn aan staande moederschap", zegt ze. Reageren op de column van Henk Spaan? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Wij hebben overal recht op. We hebben rechtop ruimte, rechtop voorrang, rechtop subsidie, recht op ouderdom, rechtop wo nen, rechtop vrijheid, rechtop tutoyeren, tatoeëren, kunstmatig insemineren en recht op ons geluk. Als we ons recht niet krijgen, nemen we het. Hierin verschilt de Nederlander van veel andere volkeren, zoals bij voorbeeld het Belgische. Krijgt een Belg de ruimte niet waarop hij recht heeft, doet hij met alle plezier een stapje opzij. Als de Nederlander in de laatste twintig jaar iets heeft verloren, is dat het talent om een stapje opzij te doen. De Nederlandse vrouw heeft recht op een kind. Een man heeft zij daarbij niet nodig. Doordrongen van haar recht op een kind, meldt zij zich aan het loket. Achter het loket zit een man in een witte jas. Hij is de ijsmeester van de eicellen. Hier vriest men in. "Wanneer had u het kind precies gewenst, mevrouw?" vraagt professor Zonnebloem. "Als ik 49 ben. Eerst heb ik recht op mijn le ven zonder kind, ik wil nog een wereldreis maken, wandelen naar Santiago de badkamer en keuken met aggresieve poets middelen, kalkoplossers zouten spuug zat. Door de 1 -malige aanschaf van de ISO 9002 en ISO 9001-2000 en QA gecertifi ceerde onderhoudsvrije Alpine Water Des- caler No.1 bent u van van al deze wekelijk se kalk "ellende" af. Direct na montage zijn de voordelen te zien, voelen en proeven. Na het wassen voelen uw huid en haar lekker zachter en veel minder droog aan. Geen huidirritaties meer na het douchen. Het drinkwater is helderder en smaakt beter. Geen moeizaam poets- en schuurwerk meer in keuken en badkamer. Douchecabi ne blijft stralend schoon. Ontkalken van (keuken) apparatuur wordt overbodig. U gebruikt tot 50% minder zepen en waspoe- ders. Geen strepen en vlekken meer op uw ramen en auto. 2 maanden op proef De Alpine Water Descaler No.1 verwijderd alle oude kalkaanslag en voorkomt nieuwe kalkvorming. De module wordt 2 maanden OP PROEF (niet goed geld terug) gele verd en gratis gemonteerd zonder voorrij- kosten indien u ons binnen 1 week belt. Vèér montage eft na montage'van de WATÊR DÉSCALÉR No, 1 Kalkrijkwater in Zeeland? Kalkaanslag veroorzaakt heel wat schade en extra kosten in Zeeland. De energie- en waternota neemt toe. De levensduur van boiler, geiser, (stoom) douchecabine, stoom- oven, vaatwasser wasmachine, (thermo- staat)kraan, combiketel wordt drastisch ver kort. Reparaties en vervanging zijn duur. U bent het wekelijkse poetsen en schuren in 'het tandenpoets+nachtkastje glas' FUEL SAVE EUROPE BV Tel.: 0475-527 516 info: www.kalkaanslag.nl 'de wekelijkse poets ellende' Mevrouw De Jong dacht altijd dat de computer te moeilijk voor haar was. Tijdens haar bezoek aan de ComputerPlusBus bleek dat ze er veel leuke en handige dingen mee kon doen. Wilt u ook gratis en vrijblijvend kennismaken mét de computer? Bezoek dan de ComputerPlusBus op: Dinsdag 28 juli 2009 bij Zorgcentrum Ter Reede Vredehoflaan 370 4382 CJ VLISSINGEN De ComputerPlusBus is geopend van 10.00 uur tot 16.00 uur. Koffie en gebak staan voor u klaar! De ComputerPlusBus is een dienst van het Nationaal Oudercnfonds. en wordt mede mogelijk gemaakt door het Mooiste Contact Fonds, een iniliatiefvan KPN. Nu eindelijk in Middelburg: een winkel met zwangerschapsmode! mode cadeau mama café Win een Beautybehandeling bij Beautyline! Win een setje babykleding van het merk beebielove! Kijk voor de aktievoorwaarden op onza wabaite: www.proudmary.au Bovendien op de gehele zomercollectie van Queen Hum (positiemode) 2S% korting en 10% korting op de zomercollectie van Beebielove! Openingstijden Maandag: gesloten Dinsdag: 9.30 -17.30 uur Woensdag: 9.30 -17.30 uur Donderdag: 9.30 -17.30 uur 19.00 - 21.00 uur Vrijdag: 9.30 -17.30 uur Zaterdag: 9.30 -17.00 uur kennismaken met de computer voor senioren) 'ooiste ontoct fonds OudsrënFonds

de Faam | 2009 | | pagina 4