Brunch Diner compleet Concerten in Maria Magdalenakerk Aan u de keuze menu Landlust Slotfeest in De Spot Grill buffet Mediterraan Keuze diner C 15,25 p.p. www.piccard.nl onbeperkt spareribs eten Lachen met stand-up comedians in Club Devo voor G9E3333BI3 De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL All-in, inclusief dranken Exposities, galerie en tentoonstelling Zomeravondconcert Dorpskerk Oostkapelle Organiste geeft orgelconcert Goes Vijfde editie van de Dance Tour In juli en augustus eet dagelijks per volwassene 1 kind tot 12 jaar GRATIS mee! Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178, Vlissingen Tel. 0118 413551 RESTAURANT MIDDEN ZEELAND Zonnig terras aan het vliegveld IEDERE VRIJDAG Telefoon 0113-613264 www.restaurantmiddenzeeland.nl Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Woensdag 22 juli 2009 - Pagina 37 restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep t luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Zomeravondconcert met diverse artiesten, centrum Oostkapelle, 20.00 uur Follie a Deux, cd presentatie Passionata deux, Piazzolla, Bernstein e.a, Prote stantse kerk Domburg, 20.30 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, maande lijks wisselende expositie van diverse kunstenaars G Achttien 88 Baarland, tot en met eind augustus, zo- merexpositie van diverse kun stenaars Kunsthandel Thom Schaar Middelburg, tot en met 1 augus tus, glasobjecten Mieke Groot Galerie de Norenburgh, Middelburg, doorlopend expo sities van schilderijen en beel den POP Domburg, Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens Galerie Art Aurum Domburg, Doorlopend, Art Aurum, Sieraden, objecten, schilderijen Kunstuus Heinkenszand, tot en met 1 augustus, keramiek en schilderijen Geerteskerk Kloetinge, tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen Museum Schotse Huizen Veere, zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Geluid MuZEEum Vlissingen, tot en met 30 augustus, Port of New York: vijfentwintig Ameri kaanse schilderijen en foto's World of Silk Meliskerke, tot en met 29 augustus, kera miek en schilderen Boerderijgalerie De Ossenberg Grijpskerke, tot en met 1 augustus, schilde rijen, houtsculpturen en mas kers uit Jeruzalem Dorpshuis De Jeugdhoeve 's-Heerenhoek, tot en met half augustus, schilderijen Leo Burgs Boerderij Atelier Van Buiten Uit Oud Sabbinge, tot en met 31 juli, olieverf en aquarelschilde rijen July Hartog Duingalerie Domburg, tot en met 30 september, zomerexpositie Art is travelling the mind, beelden en schilderij en van Ton van Grunsven en van Toos van Holstein De Willem3 Vlissingen, tot en met 6 september, met schilderijen van Anya Janssen en Rob Meijer, beelden door Mitsy Groenendijk, mixed me dia Elza Jo De Drvkkery Middelburg, tot en met 6 september, zeefdrukken en actieaffiches Iris de Leeuw en fotoreportage van het Zeeland Nazomer Festi val van Lex de Meester Westwal 45 Goes, tot en met 5 september, exposi tie foto's Viviane Sassen, Goes Afrikajaar Nicolaaskerk Kortgene, tot en met 23 augustus, foto-ex- positie met unieke portretten uit Cuba MIDDELBURG - Tijdens De Danceparade zaterdag 25 juli houdt Kunst Cultuurpodium de Spot in Middelburg een af terparty onder de naam Audio Autopsy. Het slotfeest, wat te vens de afsluiting van het Spot seizoen inluidt, is in handen van ChampagNoise en Kaleidoli- cious. Verschillende DJ's, VJ's en live act Mooq Conspiracy uit Berlijn brengen house en tech no, gecombineerd met live visu als van kunstenaar VJ Marek. Moog Conspiracy zet samen met VJ Monkeypresso, een waar spektakel neer. Hij wordt gezien ais een van de meest vooruit strevende producers van deze tijd en heeft al vele releases op zijn naam staan. De Moog Con spiracy presenteert een mix van minimal, house, techno, rock, trip-hop, funk en trance. De tweede hoofdact is DJ Ille Bitch. Hij stond eerder in Paradiso, Club 11, Lichtfabriek, Patro naat, het befaamde Cocoon en vele andere clubs en hij spreidt zijn muzikale mix van house, electro, minimal en techno uit over Nederland en daarbuiten. Hij draait samen met de oor spronkelijk Zeeuwse Noisy Lois die jaren in Londen onderdeel was van de underground tech no, drum en bassscene. Verder draaien, Estocastico, Champag Noise, Kaleidolicious, Rocstar, Bleephead, Morninglory Rize. Aanvang om 22.00 uur. Voor verkoop voor Audio Autopsy bij De Spot, platenzaak De Spin, Peter Christ, Kaffee 't Hof en Café Aloha in Middelburg. www.despotmiddelburg.nl. OOSTKAPELLE - Stichting Oostkapelle Cultureel houdt vanavond (22 juli) een zomeravondcon cert in de Dorpskerk in Oostkapelle. Bezoekers kunnen luisteren naar Bernadette ter Heyne en Rien Balkenende. Zij brengen een programma met liederen van G.F. Handel, Vivaldi, Fauré, Massenet en Offenbach. Aanvang is om 20.00 uur en meer informatie via www.zomeravondcon- certenoostkapelle.nl. VLISSINGEN - Organiste Susanna Veerman ver zorgt op vrijdag 24 juli om 12.00 uur het middag pauze orgelconcert in de Sint Jacobskerk in Vliss ingen. Veerman studeerde koordirectie en orgel in Moskou en ze is in bezet van het eerste graad kerkmuziekdiploma voor cantor en organist. Met haai- echtgenoot Wim Does vormt zij een vast quatre-mainsduo op orgel en piano bij con certen. Ze speelt werken van Bach, Rousseau, Dubois, Saint-Saëns en Widor. GOES - Stand-up is hot. Van uit de theaters is de hype overgewaaid naar de beeld buis, poppodia en clubs. Ook Club Devo uit Goes organi seert de laatste zaterdag van de maand succesvolle come dy avonden. Drie stand-up co medians uit Amsterdam zijn zaterdag 25 juli te gast aan de Grote Kade 34 in Goes. Welke komen is nog een ver rassing. 'Comedy Café Am sterdam, waar ik zaken mee doe, stuurt er altijd drie van hoogstaand niveau", zegt Os car Meijerink, manager van de Club. "De line-up bestaat iedere keer uit een opko mend talent, een reeds ge vestigde naam en een pro fessional. Het is de derde keer dat we deze avond or ganiseren" zegt hij. Come dians die men kan verwach ten zijn onder meer Martijn Oosterhuis, Harry Glotzbach. Tom Slighting, Fritz de Roo en vele anderen. "Na afloop draait DJ Le ber eerst wat rustige classics waarna hij langzaam het tempo en de beats gaat opvoeren tot ie dereen volledig los kan gaan tot een uurtje of vier" aldus de enthousiaste manager. De avond begint rond 22.00 uur en de toegang is gratis. Zie voor meer informatie www.clubdevo.nl. GOES - Dancetour houdt zondag 26 juli haar vijfde editie op de Grote Markt in Goes. De line-up bestaat uit jong talent zoals de 21-jarige Jarah Damiël en gevestigde namen als Sebastiaan Slee- bos, Sunnery James, Samson Salto, Nikolai Dmitrov en Lady Bee, Bates45 en top DJ Marco V. Aanvang: 13.00 uur. Entree is gratis, www.dancetour.nl. foto: lady bee pr. GOES - In het zonnetje op een bankje op de Grote Markt in Goes of juist lekker koel in de Grote Kerk, er zijn de komende tijd diverse concerten te belui steren in- en rond de Maria Magdalenakerk. Zo geeft Henk van Putten zaterdag 25 juli om 13.30 uur een orgelconcert. De organist van de Nederlands Hervormde Kerk in Kapelle brengt werken van Mendels sohn, Saint Saëns, Messiaen en vele anderen. De vaste cantor organist van de Grote Kerk van Goes, Kees van Eersel brengt woensdag 29 juli om 20.00 uur een Bach herdenking met on der meer de slotfuga uit Die Kunst der Fuge en het zesstem mig, koraalvoorspelen, Partita Sei gegrüsset Jesu gütig en Ri- cercar uit het Musikalisches Opfer. Van Eersel speelt 5 au gustus een slotconcert met on der meer Te Deum van Jean Langlais, De Final van César Franck en de grote koraalfanta sie over Alle Menschen müssen sterben van Max Reger. Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd neemt Van Eersel 8 augustus afscheid van de Grote of Maria Magdalena kerk als cantororganist. Voor dit concert speelt hij improvisaties over op te geven liederen. De concerten op 25 juli en 8 augus tus zijn gratis toegankelijk. Meer info: www.grotekerkgoes.nl. ^■^PlCCARD Bi] 25,- besteding ontvangt u 1 stempel. Bij 10 stempels krijgt u een dinerbon t.w.v. 30,- ledere zondag: a 21,50 p.p. vanaf 16 uur Iedere zaterdagavond buffet a 24,50 p.p. vanaf 18 uur v.a. 10 personen 10% korting maandag t/m vrijdagavond: a 21,50 p.p. vanaf 18 uur - Voorgerechtenbuffet - Soep van de dag - Keuze uit 10 verschillende hoofdgerechten, vis en vlees - Nagerechtenbuffet kindermenu's GRATIS gebruik van het overdekte zwembad Gelegen direct achter de boulevard Calandweg 30 Arnemuiden Iedere dag vanaf 17.00 uur Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 45