VAN DE K 3 INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GEMEENTELIJKE BASISADMI NISTRATIE (GBA) Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblijven op het aares waarop zij in de GBA zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wet- houders heeft op 16 juli 2009 besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze personen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: Parelplein 1 1 S. Fernandes, geb. 17-5-1985 K.E. Felisberto, geb. 4-7-2002 MJ. Felisberto, geb. 20-1-2005 Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekend making van dit besluit, een bezwaar schrift indienen; deze termijn eindigt op 28 augustus 2009. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuurs recht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopi ge voorziening aanvragen bij de voor zieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, Sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; ait recht bedraagt 150 voor natuurlijke personen (individuele rsonen) en 297 voor niekiatuur- ijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). per lijki VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: - Molenwater, 2 kersenbomen, 6 es doorns, 6 lijsterbessen, 1 es, 1 venijn- boon en 1 kastanjeboon. De vergunning ligt met ingang van 22 juli tot en met 21 augustus 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 in Middel burg. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 10 juli 2009. De bezwarentermijn loopt van 11 juli 2009 tot en met 21 augustus 2009. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is grif fierecht verschuldigd. BEKENDMAKING WET MILIEUBE HEER Kennisgeving ontwerp van be sluit tot opleggen maatwerk voorschriften Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoorschriften ten aan zien van Nevenpost Brandweer ge vestigd op het perceel plaatselijk be- kena als Nooraweg 115. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieu beheer en artikel 2.20, lid 1 en 5 van het Besluit algemene regels voor inrich tingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van ar tikel 2.20 lid 1 en 5 van net Activiteiten- besluit bestaat het voornemen maat werkvoorschriften te stellen met betrek king tot geluid. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen ge durende zes weken, vanaf donderdag 23 juli 2009 tot en met woensdag 2 september 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de gemeente Middelburg, Kanaal- weg 3 te Middelburg. Belanghebbenden kunnen gedurende de terinzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schrifte lijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te wor den ingediend bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een ziens wijze mondeling kenbaar worden ge maakt (via toestelnummer (0118) - 67 52 48). VERKEERSMAATREGEL In september 2009 wordt gestart met het doortrekken van de Ampèreweg tot aan de nieuwe N57. De verlengde Ampèreweg wordt de toegangsweg voor industrieterrein Arnestein vanaf de N57. Ten behoeve van de inrichting van de verlengde Ampèreweg besluiten burgemeester en wethouders de vol gende verkeersmaatregelen te nemen. 1 .De Elektraweg wordt aan beide kan ten van de verlengde Ampèreweg met een schrikhek fysiek afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Als voor aanduiding wordteen bord L8 (dood lopende weg) en een onderbord 'uit gezonderd (brom)fietsers' geplaatst op de Elektraweg ter hoogte van de aansluitingen met de Voltaweg. 2.De verlengde Ampèreweg wordt tus sen de aansluitingen met de N57 en de Herculesweg gesloten verklaard voor langzaam verkeer. Dit wordt aangeduid met borden Cl5 (geslo ten voor fietsen, bromfietsen en ge handicaptenvoertuigen) en Cl6 (ge sloten voor voetgangers) bij de aan sluitingen met de Elektraweg, Volta- weg en Herculesweg. 3.Op de verlengde Ampèreweg wordt tussen de nieuwe rotonde en de Her culesweg een inhaalverbod inge steld. Dit wordt aangeduid met een dubbele doorgetrokken asstreep op de rijbaan met een lengte van circa 110 meter op het wegvak tussen de Elektraweg en de Voltaweg en circa 75 meter op het wegvak tussen de Voltaweg en de Herculesweg. 4,Op de calamiteitenstrook aan de zuidzijde van de verlengde Ampère weg wordt een maximumparkeer- duur van 30 minuten ingesteld. Dit wordt aangeduid met een bord E4 (parkeergelegenheid) en een onder bord 'max 30 min'. 5.Op het kruispunt verlengde Ampère weg /Voltaweg wordt een voorrangs regeling ingesteld waarbij het verkeer op de Voltaweg voorrang moet verle nen aan het verkeer op de verlengde Ampèreweg. Dit wordt aangeduid met borden B3 (voorrangsweg) op de verlengde Ampèreweg en met borden B7 (stop; verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg) en een stopstreep op de Volta weg. ó.Op het kruispunt verlengde Ampère- weg/Voltaweg wordt het op alle vier de aansluitingen verplicht op het kruispunt rechtdoor te rijden. Dit wordt aangeduid met borden D4 (verplichte rijrichting rechtdoor) op alle aantakkingen van het kruispunt. Ter ondersteuning hiervan plaatsen we rondom dit kruispunt verhoogde middengeleiders met daarop een bord D2 (gebod om het bord aan de rechterzijde voorbij te gaan). 7,Op het kruispunt (verlengde) Ampère- weg/Herculesweg wordt een voor rangsregeling ingesteld waarbij het verkeer op de Herculesweg voorrang moet verlenen aan het verkeer op de (verlengde) Ampèreweg. Dit wordt aangeduid met borden B3 (voor rangsweg) op de Ampèreweg en met bord B6 (verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg) en haaientanden op de Herculesweg. Inzage Het besluit ligt tot en met 2 september 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de heer D. Heesbeen, telefoonnummer (0118) 67 53 16. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 23 juli tot en met 2 sep tember 2009, een bezwaarschrift indie nen. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Belanghebbende U bent belanghebbende als uw belang rechtstreeks bij een besluit is betrokken (artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht). Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belan gen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrek king heeft. Bij een willekeurige ver keersdeelnemer is dat onderscheid on voldoende aanwezig. Een belanghebbende die redelijkerwijs verweten Kan worden dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuurs recht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar heot gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzie ningenrechter van de rechtbank Middel burg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, Sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht gehe ven; dit recht bedraagt 150 voor na tuurlijke personen (individuele perso nen) en 297 voor niet-natuurlijke per sonen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). VERGUNNING WET MILIEUBE HEER Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend, dat zij een revi sievergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Maatschap Walhout voor het houden van melkrundvee en geiten en een kaas makerij. De inrichting is gelegen aan de Derringmoerweg 4 te Arnemuiden. De milieuvergunning is ten opzichte van het ontwerpbesluit niet gewijzigd. De vergunning en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken vanaf donderdag 23 juli 2009 tot en met woensdag 2 september 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Ver-gun ningverlening en Handhaving, Kanaal- weg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunning verlening en Handhaving een monde linge toelichting gegeven op de voor noemde stukken, tel. (0118) 67 52 48. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vergunning en die tegen het ontwerp van ae milieuvergun ning een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten daarte gen geen zienswijzen te hebben inge bracht) kan vanaf vrijdag 24 juli 2009 (de dag na begin inzage) tot en met donderdag 3 september 2009 schrifte lijk beroep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van ae Raad van Sta te, postbus 20019, 2500 EA 'sGraven- hage. Degene die een beroepschrift heeft in gediend en van mening is dat de onver wijlde spoed dat, qelet op de betrokken belangen, vereist, ban tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 'sGravenhage, verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een be roepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffie recht geneven. WET GELUIDHINDER HERONT- W1KKEUNG OOSTPERKWEG Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij vanwe ge de voorgenomen herontwikkeling van de Oostperkweg in verband met de aanleg van rijksweg N57 beslo ten hebben voor een drietal woningen, te weten Noordmonsterweg 2 en Oud Arnemuidsvoetpad 43 en 45, een hogere grenswaarde ingevolge de Wet geluidhinder (Wgh) vast te stellen. Uit akoestisch onderzoek is gebleken, dat door de herontwikkeling van de weg de wettelijke voorkeursgrens waarde van 48 dB op de gevel van genoemde woningen wordt overschre den met respectievelijk 4, 2 en 4 dB. Voorts is gebleken dat er ten aanzien van de aanpassing van (een deel van) de weg sprake is van een reconstructie in de zin van de Wgh en dat voor het nieuw aan te leggen deel van de Oostperkweg de wettelijke grens waarden niet worden overschreden Het vaststellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende 6 weken, van 24 juli t/m 3 september 2009 ter inza ge bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze termijn kunnen be langhebbenden, mits zij omtrent het ont werpbesluit een zienswijze naar voren hebben gebracht, ingevolge de bepa lingen van de Algemene wet bestuurs recht beroep instellen bij de rechtbank Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae recht bank Middelburg, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van zowel het beroepschrift als een voorlopige voor ziening is griffierecht verschuldigd. VASTSTELLING BESTEMMINGS PLAN STROMENWUK De raad van de gemeente Middelburg heeft in zijn vergadering van 13 juli 2009 besloten het bestemmings plan "Stromenwijk" gewijzigd vastte stellen. De wijzigingen die bij ae vaststelling zijn doorgevoerd, betreffen de volgende. Op de plankaart is gewijzigd: - Voor ae school 't Springtij aan de Piet Heinstraat, ter hoogte van de Dorus Rijkersstraat is een wijzigingsbevoegd heid naar de bestemming 'wonen' opgenomen. Deze locatie is nu aan geduid als wijzigingsgebied B. -Voor de herstructureringslocatie aan de Baarsjesstraat is het wijzigingsge bied B vervangen door de directe bestemmingen "Woondoeleinden" en "Maatschappelijke doeleinden". -Voor de herstructureringslocatie aan de Oosterscheldestraat (winkelcentrum en omgeving) is het wijzigingsgebied C vervangen door de directe bestem mingen "Centrumdoeleinden" en "Verkeer". Ook is het bestemmings- vlak "Groenvoorzieningen" gelegen tussen de Oosterscheldestraat, Zand- kreekstraat en Veersegatstraat vervan gen door de bestemming "Centrum- aoeleinden". In de voorschriften is gewijzigd: -Aan artikel 4 (Woondoeleinden) is onder lid drie een sublid k. toege voegd, met daarin het maximumaan tal van 42 woningen voor de herstruc tureringslocatie Baarsjesstraat. - In artikel 7 (Centrumdoeleinden) is lid drie onder d. vervangen door de bepaling dat het aantal woningen in deze bestemming niet meer mag bedragen dan 73. - Onder vernummering is aan de voor schriften in hoofdstuk II een artikel 21 (Archeologische waarden) toege voegd. - In artikel 22 (nu 23) waarin de wijzi gingsbevoegdheden zijn opgenomen, is in lid 3 onder g opgenomen dat voor het gebied met wijzigingsbe voegdheid B (locatie Piet Heinstraat) het plan gewijzigd kan worden, zodat de bouw van maximaal 11 woningen mogelijk gemaakt kan worden. Het plangebied is gelegen tussen de Kanaal aoor Walcheren, Stromenweg (inclusief het in uitvoering genomen pro ject Stromenpoort), Kouaekerkseweg, "•oelendaeleweg en de Poelendaelesin- gel. Het voorontwerp is bedoeld als een algehele herziening van de thans in het plangebied vigerende bestemmings plannen en heeft hoofdzakelijk een corv serverend karakter. De belangrijkste functie binnen het plangebied is wonen met daaraan verbonden voorzieningen als onderwijs- en andere maatschappe lijke voorzieningen, winkelvoorzienin gen, groenvoorziening en wegen. Het vastgestelde bestemmingsplan ligt met ingang van 24 juli 2009 (toten met 3 september 2009) gedurende 6 weken ter inzage in het Stadskantoor aan de Kanaalweg 3 te Middelburg. Tegen het vastgestelde bestemmings plan kunnen binnen de termijn van ter- inzagelegging schriftelijk en mondeling bedenkingen worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 165, 4330 AD Middelburg, door degene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede een belanghebben de die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Tegen de door de raad bij de vaststelling van het plan aangebrachte wijzigingen, kan gedurende oovenge- noemde termijn door een ieder schri' liike of mondelinge bedenkingen wor- len ingebracht. d< BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Beenhouwerssingel 6: aanbren gen gevelreclame. - Bluesroute 24A: plaatsen garage. - Derringmoerweg 7, Arnemui den: bouw vrijstaande woning met loods (rectificatie van publicatie a.d. 8 juli 2009). - Elektraweg 1: wijzigen en op nieuw oprichten muren. - Helm: plaatsen beeld en verplaatsen huidige beelden naar het oude Stadhuis. - Jazz route 55: bouw berging. - Jazzroute 76: bouw garage. Lees verder op pagina 31

de Faam | 2009 | | pagina 38