Schipper OAZ Interview met Billy The Klit Interview met Shermanology Accountants, fiscalisten, bedrijfs- en organisatieadviseurs Vestiging Vlissingen Stadhuisplein 20 4382 LG Vlissingen telefoon 0118 48 68 48 www.ondernentendoejesamen.nl vlasmarkt 83 4331ll middelburg www.cafetympaan.nl Kantoren: Goes, Mlddelharnis, Oud-Beijerland, Rotterdam, Terneuzen.Tholen, Vlissingen en Zierikzee. Deze act ie is alleen geldig bij de Bakker Bart-wirikel in Middelburg aan de Lange Delft 8- Om te beginnen. Voor de mensen die hel nog niet weten. Wie ben je, wat doe je en waar kennen we je van? Joost Seilberger, Billy the Klit, ik ben DJ, producer en onderhoud een label. Waar mensen me van kennen? Ik boop van 't draaien...:-) Een kijkje in je persoonlijke leven, hoe ziet een normale week van Bitty the Klit er uit? Maandag dinsdag en woensdag sporten en in mijn studio produceren vaak met Dani 1 Mebius een collega en vriend. In het week end is het touren, heel Nederland door! iMfi Dit jaar sta je op de City Party van de Daneeparade in Middelburg, wat zijn je ervaringen met dit evenement? Ik ben er ongeveer 5 jaar geleden als bezoeker geweest. Was te gek! Ga je nog wat speciaals doen op een dag als deze? Zoals altijd knallen, dat zijn de mensen gewend van mij! Hoe ben je in aanraking gekomen met het DJ vak? Ben altijd met muziek bezig geweest. Speel sax en piano. Mijn vader beeft in veel bane gezeten in de 70 jaren (o.a. Tee Set) dus 't is met de paplepel ingegoten. 29 april stond je ook in Zeeland op Qpeensnfght in de Zeelandballen in Goes. Hoe ervaar je zo een avond als het publick helemaal los gaat op jouw muziek? Geweldig, daar doe je 't voor. Ik probeer nog altijd vanuit het publiek te denken en te draaien en als dat goed lukt op een avond krijg je taferelen zoals toen. Hahaba! Heb je nog wat nieuwe dingen voor ons achter de hand? Releases van eigen producties, mix-cd s of een tour? We zijn benieuwd! Ja! mijn nieuwe cd Bily The Klit summer 2009 is nu uit en te krijgen op bol.com, etc. Daaraan vast zit ook mijn zomertour welke je weer kan zien op mijn site of hyves. Verder nog nieuwe producties samen met Vato Dani L Mebius en The Partysquad. Genoeg reclame zo denk ik!!!! En als laatste vraag, hoe ziet jou carrière als DJ er over 5 jaar uit denk je? Ik hoop dat ik er nog net zoveel plezier in heb als nu dat is voor mij het belangrijkste! Om te beginnen, voor de mensen die jullie misschien nog niet kennen. Wie zijn jullie? Hoe lang zijn jullie al bezig en waar kennen we jullie van? Shermanology is: Dorothy Andy Sherman (broer en zus). Jullie kennen Shermanology waarschijnlijk van de track 3 minutes 2 explain van Fedde Le Grand en Funkerman. We zijn al meer dan 10 jaar bezig in de muziekindustrie.Wij zijn ons hele leven al bezig met muziek van soul, garage, house en nog veel meer andere stijlen. Al deze invloeden verwerken wij in onze live sets. Onze sets bestaan uit stevige house/tech sounds met veel vocalen. Wat wij doen is schrijven en produceren van house tracks, deze tracks hoor je weer terug in onze live set. In 2009 komen er veel nieuwe nummers uit, deze zullen jullie als primeur zeker te horen krijgen! Hebben jullie naast een overvolle agenda nog tijd over voor andere dingen die misschien niet met muziek te maken hebben? Hoe ziet een week van jullie eruit? We besteden Keel erg veel tijd aan onze muziek. Op dit moment zijn we er fulltime mee bezig. Door de week zitten we veel in bet buitenland, en we als we onderweg zijn we meestal bezig met het produceren van nieuwe nummers. Het gebeurt dan ook vaak dat we op woensdag thuiskomen en dat we meteen weer de studio induiken. Het is nou een maal een way of life ;-) Maarrrr naast de muziek is het natuurlijk belangrijk om tijd door te brengen met familie en vrienden, just chilling and having fun! De Daneeparade, hebben jullie al meer ervaring met dit evenement? Een paar jaar geleden stond Andy als MC op de mainstage. Andy: "Dit was een hele leuke dag, ik was toen onder andere met mijn partners in crime Sunnery James &Ryan Marciano. Omdat het toen nog als MC was, vind ik het extra leuk dat we dit jaar de kans krijgen om Middelburg te laten zien wat Shermanology doet. We hope they are ready!!" Wat kan het publiek op deze dag van jullie vernachten? Bereiden jullie je ook voor voor een optreden? Of kijken jullie wal: werkt voor het publiek op dat moment? Je hebt wel een aantal vaste punten in je set die je wel voorbereid, maar voor de rest moet je gewoon inspelen op je publiek. Niet in elke stad of discotheek is de smaak qua muziek hetzelfde. En verder vinden we het belangrijk om steeds vernieuwende dingen te draaien. Het enige waar we ons aan houden zijn een stevige sound met veel vocalen. Dat is waar Shermanology voor staat. - Zijn jullie naast zingen en Dj en ook bezig met het produceren van eigen nummers of Ja daar zijn we nu fulltime mee bezig, ons eerste nummer komt uit bij het label va Chuckle, Dirty Dutch Music. En we zijn veel bezig om nieuwe nummers te gaan doen voor Flamingo Recordings, het label van Fedde le Grand en Funkerman. Voor de rest komen er nog veel producties aan van internationale artiesten waar we de vocalen voor doen. Maar de mainfocus ligt nu op onze eigen producties die na de zomer gaan uitkomen. En als laatste vraag! Hebben jullie zin in het optreden op de Daneeparade? Ja, we hebben er zeker zin in! De gigs in Zeeland staan hekend om mensen die helemaal los gaan. Het enthousiasme van het publiek is geweldig. So Daneeparade here we come!

de Faam | 2009 | | pagina 26