Spelregels Kunstbende Showcase Creative Garden wwwJamstbende*nï www.danceparademiddelhurg.nl Brief aan de bewoners JpuwZeeland Dresscode ►hop tijdens Danceparade Middelburg City of Dance Funky fotoshoot Wil je jezelf verkleed terugzien op jouwzeeland.nl in een gekke, mooie of bijzondere outfit? Doe dan mee aan de Funky fotoshoot. Die vind je in de JouwZeeland- tent op het plein. Stap binnen, trek een outfit aan en laat je jezelf van een andere kant zien aan Zeeland. Er staan overal containers waar afval in terecht kan. Drugs Zero Tolerance. Alcohol Alleen toegestaan op het evenementen terrein. I Let op jezelf en je eigendommen, ondanks de inzet van de politie en beveili ging is het onmogelijk om op ieders spullen te letten. Stichting Streetparade Middelburg is niet verantwoordelijk voor verlies of beschadiging van uw spullen. In samenwerking met de gemeente Middelburg zijn er extra toilet voorzieningen. Zorg dat je opvalt, want bij de Danceparade gaat het natuurlijk allemaal om iet zien en gezien worden. So make sure you Dress to Impress! This year City of Dance. mrnm Kunstbende is dé landelijke wedstrijd voor jong I' creatief talent in de categorieën: taal expo muziek dans fashion theater&perfor- mance film&animatie DJ. In de 19 jaar dat Kunstbende bestaat hebben inmiddels ruim 65.000 jongeren uit heel Nederland op een pro fessioneel podium gestaan. Sommigen van hen zijn nu BN-ers. Neem Abdelkader Benali, Trijntje Oosterhuis, Roosbeef, Krezip en Claudia de Breij: ooit begonnen zij bij Kunstbende. De parels uit de Zeeuwse voorronde zijn te bewonderen bij de MACHTlge Kunstbende Showcase. Van cabaret tot rockband, van moderne dans tot een modeshow en van poëzie tot urban beats, voor jong én oud. Kom kijken en luisteren en geniet van 'ons' talent in Creative Garden. Alle acts zijn in het thema van Kunstbende 2009: MACHT! Voor meer info: Op zaterdag 25-07-2009 zal er achter het stadhuis van Middel burg (De Helm) het Rap Xprezz Podium staan. Dit podium is hos ted by the 12 Hours of Hip Hop crew! Op dit podium zullen 12 Zeeuwse hiphop formaties strijden om het vooroptreden van de hoofd act op het free open hiphop festival "12 hours of hiphop" in mei 2010 en een demo opname in een door You-Dance aangewezen studio bemachtigen. Heb jij talent en de skills? Don't hesitate, just participate! En geef jezelf of crew op via 12hoursofhiphop@zeelandnet.nl. Naast deze contest zullen er nog diverse Dj's en rap artiesten zoals: DJ Vindictiv, DJ Rafya, Mixxy (rap talent uit Goes) en last but not least: pgroep THC uit Amsterdam. De leden van de THC zijn: Rocks, djan, Zuen, Menaze, Ace, Stonyman, Kenna, Lanni B, Miss Sophie, Kingo en D'Tuniz. Voor meer info: iw-m- Danceparade Middelburg Presents: City of Dance: Danceparade Middelburg heeft zich de afgelopen acht jaar bewezen als stads- festival. Ieder jaar komen duizenden mensen naar het evenement vanuit Zee land, maar ook van ver daarbuiten. Na acht edities is het tijd voor vernieuwing. We willen met het festival een bredere groep mensen aanspreken en de binnen stad van Middelburg ten volste gebruiken als decor. Deze nieuwe insteek betekent een grote verandering voor de Danceparade zoals we deze kennen. Een nieuwe naam en een nieuw concept moeten de parade om toveren tot een stadsfestival van een nog groter kaliber. De grootste verandering ten opzichte van de Danceparade is het middagpro gramma. Dit gratis toegankelijke festival genaamd City of Dance zal zich dpi heel de binnenstad van Middelburg afspelen. In plaats van één parade door stad, komen er nu overal in het centrum podia te staan. Bezoekers kunnen zo van de ene naar de andere activiteit lopen en hun eigen route bepalen. Het centrale thema van deze activiteiten blijft muziek, net als in voorgaande jaren van de Danceparade. We kiezen nu echter voor een grotere diversiteit van muzieksoor ten. Er is niet alleen ruimte voor dancemuziek, maar ook voor bijvoorbeeld klas sieke muziek en rockbands. Na een grondige evaluatie met onder andere politie, brandweer en gemeente Middelburg is geconcludeerd dat het een prima, veilig en verfrissend evenement is. D.m.v. een betere samen-werking met de afdeling milieu, de gemeente, en onze organisatie hebben wij meer gekwalificeerde medewerkers ingezet met als resul taat geen geluidsklachten meer tijdens onze 2007 editie. Een groot aantal top Dj's, live-acts en muzikanten zorgen ervoor dat de City of Dance een groot muzikaal spektakel zal worden. City of Dance start zaterdag middag om 12.00 uur en gaat in de binnenstad door tot 18.30 uur eindigen. Waarna het feest doorgaat op het Hof van Tange tot uiterlijk 23.45 uur. Het po dium op de Markt zal tot uiterlijk 19.00 uur optredens verzorgen. City Party: De Cityparty zal plaatsvinden op zaterdag 25 juli aanstaande op het Hof van Tange van 16.00 tot 23.45 uur. Donderdagavond 23 juli na 21.00 uur starten wij met opbouw werkzaamheden. Wij zullen er voor zorgen dat het Hof van Tange op Maandag 27 juli na 12.00 uur weer geopend zal zijn. Het is mogelijk dat er op bovengenoemde data geluid geproduceerd wordt dat u niet dagelijks zal horen. In nauw overleg met de Afdeling Milieuzaken van de Gemeente Middelburg heb ben wij geluidsnormen afgesproken die wij zullen naleven, met als doel eventuele overlast tot een minimum te beperken. Wij danken u bij voorbaat voor uw begrip! Indien u vragen en/of opmerkingen heeft over het evenement verzoeken wij u een e-mail te sturen naar: info danceparademiddelburg.nl. Met vriendelijke groet, Stichting Streetparade Middelburg Kan Zeeland nog leuker en beter? Wat vind jij daarvan?! Laat dat horen op www.jouwzeeland.nl, de website voor jongeren in Zeeland. Je vindt er informatie over uitgaan, sport, onderwijs en politiek en je ziet foto's en beelden van alle festivals in Zeeland. Blijf op de hoogte van jouw Zeeland en meld je aan!

de Faam | 2009 | | pagina 25