eek Luxe kamperen met korting r 17 JULI "«CHT Middelburg Zeeuwse Uitjes Krant Wi ZATERDAG VAN 19.00 TOT 24.00 UUR Cellist brengt kamermuziek Goes Zingt op Grote Markt Circus Bongo in Zeeland Restaurant Mediterraneo rriMTHiii De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL EVEN. BUREAU "Z.W.-NED." 0113-220107 heeft voor u 4 heerlijke zomerse menu's uitgezocht Zeeuwse mosselen 16,50 p.p. Mediterraanse mosselen 17,50 p.p. Zomerpizza 10,00 p.p. Ossenhaaspuntjes 17,50 p.p. Vlasmarkt 17-19, Middelburg, tel. 0118 - 63 41 00 Woensdag 15 juli 2009 - Pagina 34 WGG6NGR Huis-aan-huisMedia Canvas Holidays heeft voor u de ideale gezinsvakantie, dichtbij huis. Combineer uw luxe kampeervakantie op een topcamping met een bezoek aan een pret park! Tot 16 augustus 2009 krijgt u 40% korting op overnachtingen op cam ping Duinrell en op cam ping La Croix du Vieux Pont bij Parijs. Duinrell: inclusief gratis toegang tot attractiepark en Tikibad! Camping Duinrell is prach tig gelegen nabij de duinen van Wassenaar en grenst direct aan het attractiepark met het glijbanenparadijs Tikibad. Als gast van Can vas Holidays heeft u hier gratis toegang toe! Kinde ren kunnen de hele dag in en uit lopen en u komt heerlijk tot rust bij uw ac commodatie. De omgeving buiten de camping heeft u veel te bieden; leuke plaat sen en natuurlijk het strand en de zee! Disneyland Parijs Op slechts 415 km van Utrecht en op een uur rijden van Parijs en Disney land vindt u topcamping La Croix du Vieux Pont. Hier zal jong en oud zich prima vermaken. De plaat sen zijn ruim en de voorzie ningen zijn uitstekend. Er zijn meertjes voor vissen, watersporten en zwem men, een uitgebreid zwem badcomplex en zelfs een beautycentrum. Dit is een ideale uitvalsba sis voor een bezoek aan de wereldstad Parijs en Dis neyland. U hebt de keuze uit veel accommodatiety pen waaronder het authen tieke Chalet Deluxe, waar u met wel tien personen kunt verblijven! Reserveren of meer informatie? Bel nu met Canvas Holidays, tel. 0900-8824 0,20 p.min) en boek met 40% korting. Kijk voor meer informatie op www.canvasholidays.nl/wegener. Voorwaarden: Geldig voor boekingen gemaakt vóór 30 juli 2009. Alleen geldig op alle nachten tot 16 augustus 2009. Alleen geldig voor nieuwe boekingen en op basis van beschikbaarheid. Geldig voor een minimum verblijf van 3 nachten. Vermeld bij uw boeking de code: WEG069. met friet, salade en saus in Napolitanasaus (Mediterraanse bereiding) met friet, salade en saus Mosselen zijn perfect te combineren met Prosecco! Fles 25,- Glas 5,- met spinazie, feta, verse tomaten, basilicum en knoflook saus van de chef met friet en salade VEERE - Cellist Paul Uyterlinde speelt zondag 19 juli met het Trio Scherzando in de Grote Kerk in Veere. Uyterlinde be haalde zijn diploma Uitvoerend Musicus met onder meer een uitvoering van het eerste cello concert van Shostakovitch bij Jean Decroos aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Tijdens zijn opleiding kreeg hij masterclasses van Maurice Gendron, Heinrich Schiff en Boris Pergamenschikov. Sinds 1991 is hij solocellist van Het Brabants Orkest, waar hij uit eenlopende concerten speelde van Richard Strauss tot Tristan Keuris. Daarna legde hij zich toe op de kamermuziek. Trio Scher zando bestaat verder uit violist Orsolya Horvath en altviolist Mare Tooten. Ze spelen werken van Beethoven, Schubert en Von Dohnanyi. Aanvang: 15.30 uur. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en www.theaterver- koopzeeland.nl. foto: pr. ZEELAND - Nostalgische woonwagens, een authentieke theatertent en prachtige deco raties. Al dertig jaar lang presen teert het Nederlandse Circus Bongo circus uit lang vervlogen tijden. De voorstelling Happy Birthday staat maandag 20 juli op Camping Scheldeoord in Baarland, dinsdag 21 juli bij Camping Pekelinge in Oostka- pelle en woensdag 22 juli op Camping De Duinhoeve in Brugh-Haamstede. Camping Olmenveld in Serooskerke Wal cheren krijgt donderdag zater dag 25 juli een bezoek. Happy Birthday is een voorstel ling uit een prentenboek. De voorstellingen beginnen om 19.00 uur. Kaarten zijn op voor- stellingsdagen tussen 11.00 uur en 12.00 uur verkrijgbaar aan de kassa en een half uur voor aan vang. foto: jan jong fotografie. Voor meer informatie: www.circus- bongo.nl. door j0sie kneepkens Van donderdag 16 tot en met woensdag 22 juli Donderdag 16 juli Middagpauzeconcert, Orgelconcert door Gerard Boot, Oostkerk Middelburg, 12.30 uur Goes Zingt, Grootschalig openlucht mee- zingspektakel en optreden Wim Leys &@Fundum, Grote Markt Goes, 19.30 uur Vrijdag 17 juli Middagpauze orgelconcert door Margarita Schablowskaja uit Rusland, St.Jacobskerk Vliss- ingen, 12.00 uur Afrikafestival, Met optredens van Going Dutch, Ubuntu, Djembe Deft, De Goese Schans, 18.00 uur Muziekvereniging Veere's Ge noegen, Zomerconcert met Vlijt en Vol harding, Grote Kerk Veere, 19.30 uur Muziekquiz en barbecue, Van de jaren zestig tot gisteren, Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen, 20.30 uur Zaterdag 18 juli Southparkfestival, Muziek, dans en straattheater, Meiveld Middelburg, 12.00 uur Afrikafestival, Met Ubuntu, eenakters, mode shows, De Goese Schans, 12.00 uur Kattendiekse dag, Met diverse optredens, kunst en ambachtsmarkt, centrum Kat- tendijke, 12.00 uur Shantyfestival met Scheepse Veertuig, Scheldeloodsenkoor en vele an deren, centrum Veere, 13.00 uur Organist Kees van Eersel, Marktconcert, Grote Kerk Goes, 13.30 uur Straatmuziekfestival, Diverse optredens, sport, spel en folklore, Hotel De Kroon Wissenkerke, 15.00 uur Martin Mans en Jan Vayne, Orgel- en pianoconcert, Oost- kerk Middelburg, 20.00 uur Another Level, Covers en eigen werk, Café Graaf van Buuren, Kortgene, 21.30 uur Zondag 19 juli Manhuistuinconcert, Met Muziekvereniging Apollo onder leiding van Cathy Ko- toun, Manhuistuin Goes, 12.00 uur Afrikafestival, Met optredens van Going Dutch, Ubuntu, modeshows, De Goese Schans, 18.00 uur Paul Uyterlinde en Trio Scher zando, Kamermuziekconcert, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Friends of JJ Cale, Livemuziek, 't Loze Vissertje, Goese Sas, Wilhelminadorp, 16.00 uur GOES - Wie regelmatig onder de douche zingt, neuriet op de fiets of headbangend de file voor de brug uitzit, is er donder dag 16 juli het zangspektakel Goes Zingt op de Grote Markt in Goes. Geschoolde en onge schoolde zangers en zangeres sen kunnen zich opgeven om als voorzanger op te treden op het podium. Met de teksten binnen handbereik zetten zij de toon en zorgen voor de juiste sfeer. Een presentator kon digt de liedjes aan zodat publiek en de podiumzangers kunnen meezingen. Als opwarmer treedt de Belgische formatie Wim Leys &@Fundum op met een grotendeels Nederlandsta lig repertoire. Wim Leys was ra diopresentator en nam deel aan het Eurosongfestival. Wie graag in het koor van voorzangers wil zingen kan zich opgeven via in- fo@goespromotie.nl met ver melding van naam. Aanvang: 19.30 uur. foto: pr.

de Faam | 2009 | | pagina 50