Spectaculaire Speed en Gein in de Zeelandhallen in Goes Els Gerritse kiest voor Chrysler PT Cruiser Van Fraassen levert bedrijfsauto die goed opvalt in het straatbeeld Rinie Vaane kiest ween voor een Dodge Caliber IN BEDRIJF www.zeeuwsautojournaal.nl In het weekend van 18 en 19 juli staat het grote parkeerterrein bij de Zeelandhallen vol met spannende, sensationele en snelle zaken. Er is ook een hoop plezier te beleven! Autorijschool Gerrïtse heeft ge kozen voor een Chrysler PT Cruiser van Jan Hop Goes. Je kunt zeggen wat je wil van een PT Cruiser, maar opvallen doet hij in ieder geval! Autobedrijf Van Fraassen in Goes leverde vorige week een mooie C1 voor Janse Gevel techniek uit Vlissingen en Oost burg. Woensdag 15 juli 2009 - Pagina 11 In de Randstad is het een al jaren te rugkerend festijn en de directie van de Zeelandhallen vond het hoog tijd dat Speed en Gein eens naar Zeeland werd gehaald. In het laatste weekend voordat de vakanties beginnen, komt er een spektakel naar de Zeelandhal len dat zijn weerga niet kent. Ook vele Zeeuwse bedrijven die iets met speed hebben, waaronder een aantal mer- kendealers en aanverwante bedrijven, zullen acte de présence geven in het komend weekend. Op het grote par keerterrein zijn allerlei eilanden ge maakt waar je niet alleen kunt kijken, maar het ook van dichtbij kunt mee maken. Zo is er een driftshow waar coureurs laten zien wat je allemaal met een achterwiel aangedreven raceauto kunt doen. Je kunt ook in stappen in de drifttaxi en dat is me teen de snelste taxi waarin je ooit hebt meegereden. Het rubber van de vaak ongelooflijk dikke banden ne men de mannen niet meer terug naar Zandvoort. Ze laten het gewoon op het parkeerterrein liggen, dankzij de honderden paardenkrachten die de bolides in het vooronder hebben lig gen. Daar is Indian Pete die speciaal voor het Zeeuwse publiek met zijn Jettruck uit Breda is gekomen. Hij produceert vlammen van vele meters hoog! Wat dacht je van de stunten van de Belg Bleuk, die met een motor stunts uithaalt, waarvan wij alleen maar kunnen dromen. Er kan worden gekart, zowel binnen als buiten en als je dat nog nooit hebt gedaan, is dit je kans! Wel eens gehoord van steile wandraces met motoren? Er komt een grote ronde ton waarin motor coureurs halsbrekende toeren uitha len! Bij de Solexrace gaat het wat minder spectaculair toe, maar je lacht je te barsten! De 4x4 trail laat zien wat je allemaal met zo'n terreinwagen kan doen..als dat maar goed gaat! Op eiland 8 laten radiografische cou reurs zien wat ze allemaal met die ve nijnige auto's kunnen doen: formule 1 geweld in het klein, maar zeker net zo snel! Kleine kinderen kunnen zich vermaken op eiland 9, waar allerlei springkussens de taak van vader en moeder overnemen. Daarnaast kan men genieten van racen pur sang. Al lerlei soorten racedisciplines op een tijdelijk circuit zorgen voor spanning en sensatie. Voorts zijn er vele soor ten stands waar van alles gekocht kan worden. Bovendien staan een ei land verderop de meest sensationle auto's, motoren en trucks die Zeeland rijk is. Tot slot kan men in de Merral bioscoop naar de film The Fast en the Furious, een film voor liefhebbers van bloedsnelle auto's en acties. Het hele gebeuren kost slechts 10 eu ro entree. Voor zo weinig heeft men nog nooit zoveel gezien in het Zeeuw se! "Dat is nu precies de bedoeling", zegt rijschoolhouder Marcel Gerritse. "Hij moet uitsteken boven de rest van het wagenpark van mijn colle ga's! Ik ben bovendien erg onder de indruk van de fijne dieselmotor die een geweldig koppel heeft. Ik werk al negen jaar in deze branche en ver zorg rijlessen op Noord- en Zuid-Be- veland.dk rijd zo'n 50.000 kilometer per jaar en heb alle vertrouwen in deze bijzondere auto. Ik ben uitste kend geholpen door verkoopadviseur Jeroen Bouwman van Jan Hop Goes." Als ik. even op de site kijk van Auto rijschool Gerritse, zie ik dat een les van een uur 40 en van anderhalf uur 55 euro kost en dat met zo'n bijzon dere auto! Doop Rob Strating De witte C1 is door reclamebureau Van Kruiningen uit Yerseke van de kleuren voorzien die het gerenom meerde bedrijf zo kenmerken. Daar door valt de bedrijfswagen goed op in het straatbeeld. Janse Geveltech niek bestaat al elf jaar en is gespe cialiseerd in veranda's, kunststof en aluminium kozijnen, zonwering, rol luiken, garagedeuren, dakkapellen, horren en terrasverwarming. Janse Geveltechniek is gevestigd aan de handelsweg in Vlissingen en aan de Neringweg in Oostburg. Ik sprak met mevrouw Wisse die samen met haar partner de heer Janse het be drijf runt: "We zijn via een adverten tie in contact gekomen met de heer Van Fraassen. We konden goed za ken doen met hem en het blijkt een fijne auto te zijn. Hij wordt ingezet voor klantenwerk in heel Zeeland." Op de foto mevrouw Wisse en de heren Van Fraassen en Janse. De rijschool is niet alleen lid van de BOVAG, maar voldoet aan alle kwali teitseisen die de BOVAG aan haar autorijschoolleden stelt. Bovendien was deze rijschool de eerste die het driesterren kwaliteitslabel in Zeeland mocht voeren. Zowel Rinie als zijn zoon Mark zijn overigens bevoegd faalangst instructeur. De auto ziet er, dankzij de belettering van Conversions uit Vlissingen, ge weldig uit. De verkeersschool met zijn vele facetten heeft in de loop van de jaren een bijzonder goede naam opgebouwd en de Dodge van Jan Hop Goes draagt daar graag aan bij! Een paar jaar geleden schafte ver keersschool Rini^Vaane een Dodge Caliber aan bij Jan Hop Goes. Deze is zó goed bevallen, dat hij die heeft ingeruild en weer een nieuwe heeft gekocht. De stoere Dodge Caliber heeft inderdaad vormen die ver keersschool Rinie Vaane weet te waarderen: "We hebben niet voor niets weer zo'n fantastische auto ge kozen..!" Hij heeft zeker wat betreft zijn hoekige neus geen geheimen voor de potentiële weggebruikers. Misschien helpt hij de kandidaten door zijn niets verhullende uiterlijk wel over de tunnelangst heen.

de Faam | 2009 | | pagina 31