Muziek en theater bij Havendagen Kortgene Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Grill buffet Mediterraan Keuze diner 15,25 p.p. www.piccard.nl onbeperkt spareribs eten Van Broodroosters tot oldschool bij Lost Key on Tour in Vlissingen voor Expositie, galerie en tentoonstelling Restaurant La Bonne Auberge 25.50 p.p. v.a. 10 personen 10% korting In juli en augustus eet dagelijks per volwassene 1 kind tot 12 jaar GRATIS mee! Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178, Vlissingen Tel. 0118 413551 RESTAURANT MIDDEN ZEELAND Zonnig terras aan het vliegveld IEDERE VRIJDAG j Telefoon 0113 - 613264 www.restaurantmiddenzeeland.nl All-in, inclusief dranken 11 Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Afscheid in De Piek Ossenberg Grijpskerke, 14.30 Concert Grote Markt Goes uur Lisa Jacobs en Sander Sittig, viool en pianoconcert met Brahms, Chausson en Szy- manowski, St.Jacobskerk Vliss- ingen, 15.30 uur Het Zeeuws Jeugdorkest, concert Schubert, Mozart, Co- relli e.a., Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 15.30 uur Argentijnse Tango El Am ante, Tango café met dj Guillermo, Foyer Cine Café Vlis- singen, 16.00 uur Amstel accordeonist Live optreden op het terras, Café 't Loze Vissertje, Het Goese Sas, 16.00 uur Willem3 Vlissingen Tot en met 12 juli, Passages 3 achter de Dijk, schilderijen, werken op papier, foto's, video en ruimtelijk werk De Drvkkery Middelburg Tot en met 12 juli, Expositie Denz de Kroon - Traces of Faces, fotoprints Galerie Verhagen Tot en met 17 juli, schilderijen PC Hooft prijswinnaar Hans Verhagen Galerie-T Turfkaai Middelburg, maande lijks wisselende expositie van diverse kunstenaars G Achttien 88 Baarland Tot en met eind augustus, zo- merexpositie van diverse kun stenaars Kunsthandel Thom Schaar Middelburg Tot en met 1 augustus, glasob jecten Mieke Groot POP Domburg Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens, Galerie Art Aurum Dom burg Doorlopend, Art Aurum, Sierraden, objecten, schilderij en Kunstuus Heinkenszand Tot en met 1 augustus, kera miek en schilderijen Geerteskerk Kloetinge Tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen MuZEEum Vlissingen Tot en met 30 augustus, Port of New York: 25 Amerikaanse schilderijen en foto's Boerderijgalerie De Ossen- berg Grijpskerke 2 juli tot en met 1 augustus, schilderijen, houtsculpturen en maskers uit Jeruzalem Dorpshuis De Jeugdhoeve 's-Heerenhoek Tot en met half augustus, schil derijen Leo Burgs GOES - De Zeeuwse Muzikan ten uit Middelburg geven zater dag 11 juli een concert op de Grote Markt in Goes. Het orkest bestaande uit tweeënveertig mensen met een verstandelijke beperking, speelt zowel klassie ke composities als populaire nummers. Naast de instrumen tale stukken wordt bij een groot aantal nummers ook gezongen. Het orkest heeft zich ontwikkeld tot een professioneel orkest en is sinds kort onderdeel van de Arduinse bedrijven in het kader van werken en dagbesteding van stichting Arduin. De muzi kanten werken minstens een dagdeel per week onder des kundige leiding en met hulp van vrijwilligers aan de ontwik kelingvan het repertoire, het or kest en de presentatie. Jaarlijks worden er ongeveer vijftien concerten gegeven, soms in combinatie met andere orkes ten. Het orkest is in 1971 opge richt als drumkorps De Tam boerijnen en gaat sinds 1996 onder de huidige vorm en naam. Het Muziekcentrum in Middelburg is de thuishaven van het orkest. De algehele en muzikale leiding is in handen van orkestleider René Koelema- ij. Het orkest wordt organisato risch en op de piano muzikaal ondersteunt door Jetty Brak man. Ook zijn er een aantal vas te vrijwilligers die de orkestle den assisteren en ondersteunen tijdens repetities, uitvoeringen en keyboardlessen of die helpen bij allerlei werkzaamheden. Aanvang: 13.00 uur. www.zeeuwsemuzikanten.nl. VLISSINGEN - Lost Key On Tour wordt vrijdag 10 juli ge houden in Café de Concur rent en in Club Midnight. Bei de locaties liggen in Vlissin gen. Van 22.00 tot 23.45 treedt in de Concurrent de coverband The Broodroos ters op met covers uit de ja ren '70 en '80. De band be staat uit een zanger en zan geres, twee saxofoons, bas, gitaar en drums. Het reper toire gaat van The Rolling Stones tot Ike Tina, van Talking Heads, the Doors en Kaiser tot Herman Brood. Daarna zal er tot een uur of 02.00 een jamsessie gehou den worden. In Club Midnight barst een uur voor midder nacht het dansgeweld los door Lost in Chaos. Dit is het resultaat van een samenwer kingsproject tussen Lost Key en Dj Chaos met andere Zeeuwse Dj's die beukende hardcore en oldschool draai en. De line-up bestaat uit Chaos, Djexunz, D Sill, Et- tienne U, GO! Diva, Hardnoi- ze, Nazgul en Tera-Pi. Het feestje duurt tot een uur of vijf in de morgen. Normaliter is Lost Key On Tour op de eerste vrijdag van de maand, maar vanwege het twintigja rige bestaan van De Concur rent is het een weekje ver schoven. KORTGENE - Tijdens de Ha vendagen in Kortgene donder dag 9 tot en met zondag 12 juli is er volop muziek en theater te beleven. Het begint met Live in Kortgene, een popconcert van de band Fragment en een pop party driveshow. Het popfeestje begint om 20.30 uur. Kinderen kunnen vrijdag 10 juli om 18.30 uur terecht bij de Super Kinder theatershow, een programma met allerlei activiteiten rondom een thema, spel, quiz en dans. Grote mensenkinderen kunnen vanaf 21.00 uur hun jeugdsenti ment ophalen bij de 70's en 80's show. Een tienkoppige band speelt alle bekende Discohits uit die tijd. Wie daarbij in zijn kle dingkast driftig op zoek gaat naar broeken met wijde pijpen, bloezen met te grote kragen en plateauzolen, maakt daarbij kans op leuke prijzen. Zaterdag speelt er overdag een dweilband en is er livemuziek op de terrassen. De avond wordt begonnen met de Bolle Jan Show die om 20.30 uur start met diverse Nederlandstalige artiesten en eindigt met een hoofdact die pas op de avond zelf bekend wordt gemaakt. Het Shantykoor het Veerse Scheep stuig en EMM geven zondag 12 juli om 12.00 uur een koffiecon cert en sluiten daarmee de Kort- geense Havendagen af. Meer info: www.kortgene-los.nl. Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01 18-551526 is vriendelijk ook met de prijzen MAANDMENU JULI Zomerse salade met geitenkaas, honing, spekjes of met nootham en zomers fruit "Surf 'n Turf" van speenvarkenfilet en gamba's met limousinesaus Stracciatella-parfait-ijs met bramencompöte CCARD Bij 25,- besteding ontvangt u 1 stempel. Bij 10 stempels krijgt u een dinerbon t.w.v. 30,- ledere zondag: a 21,50 p.p. vanaf 16 uur Iedere zaterdagavond buffet a 24,50 p.p. vanaf 18 uur maandag t/m vrijdagavond: 21,50 p.p. vanaf 18 uur - Voorgerechtenbuffet - Soep van de dag - Keuze uit 10 verschillende hoofdgerechten, vis en vlees - Nagerechtenbuffet kindermenu's GRATIS gebruik van het overdekte zwembad Gelegen direct achter de boulevard Calandweg 30 Arnemuiden Iedere zondag van 12.00- 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's th jpéÉ Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl VLISSINGEN - De Nederlandse reggaeband BEEF is op afscheids- toumee en doet vrijdag 10 juli De Piek in Vlissingen aan. De band stopt niet voorgoed, maar is wel aan een rustperiode toe tot 2011. De groep toerde langs onder andere Pinkpop, Lowlands en in Zuid- en West Afrika. Supportact van deze avond is Soundsystem Unitedsounds. Aanvang: 21.30 uur. foto: john klunen.

de Faam | 2009 | | pagina 41