VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE 6)- 6)" Woensdag 8 juli 2009 - Pagina 30 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is verleend: - Veersegatstraat en Sloestraat, 1 tillia, 6 alnussen, 1 fraxinus, 4 acers, 3 carpinussen, 1 prunus en 1 aescules. De vergunning ligt met ingang van 8 juli 2009 tot en met 11 augustus 2009 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Kanaalweg 3 in Middel burg. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus Ó000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 29 juni 2009. De bezwarentermijn loopt van 30 juni 2009 tot en met 11 augustus 2009. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. BEKENDMAKING WET MILIEUBE HEER Kennisgeving ontwerp van be sluit tot opïeggen maatwerk voorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn over te gaan tot het opleg gen van maatwerkvoorschriften ten aanzien van Timmerfabriek en In- terieurbouw Wondergem B.V. ge vestigd op het perceel plaatselijk bekend als Kleverskerkseweg 20 en 67 te Mid delburg. Het gaat om voorschriften als bedoeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieube heer en artikel 2.20, lidl van het Besluit algemene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bij behorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (ministe riele regeling). Op basis van artikel 2.20, lid 1 van het Activiteitenbesluit be staat het voornemen maatwerkvoor schriften vast te stellen met betrekking tot andere waarden voor het maximale geluidniveau. Deze maatwerkvoorschrif ten beperken de toegestane geluidsruim te in de nacht en geven meer ruimte overdag dan op grond van het Activitei tenbesluit zou zijn toegestaan. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen ge durende zes weken, vanaf donder dag 9 juli 2009 lot en met woensdag 19 augustus 2009 el ke werkdag tijdens kantooruren ter inza ge bij de vakbalie van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middel burg. Belanghebbenden kunnen gedurende de terinzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te worden ingediend bij het college van burge meester en wethouders van Middelburg, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt ver zocht, tijdens een gesprek een zienswij ze mondeling kenbdar worden ge maakt (via toestelnummer (0118) - 67 52 43). UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GEMEENTE LUKE BASISADMI NISTRATIE (GBA) Uit onderzoek door de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblijven op het adres waarop zij in de GBA zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wet houders neeft besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze perso nen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: Karei Doormanplein 5 C.C. Cabdi, geb 23-11-1971 Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken na de dag van de bekend making van dit besluit, een bezwaar schrift indienen; deze tefmijn eindigt op 14 augustus 2009. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrij ving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen be zwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij ae rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet be stuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening, aanvragen bij de voorzie ningenrechter van de rechtbank Middel burg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, Sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht gehe ven; dit recht bedraagt 150 voor na tuurlijke personen (individuele personen) en 297 voor niet-natuuriijke personen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Belfort 27? uitbreiden woning. - Derringmoerweg 7, Amemui den: bouw woning. - Eddie Boydstraat 14: bouw tuin- huis/carport. - Hoogstraat 25/27: veranderen gevel (begane grond). - Klaverakker 36, Amemuiden: uitbreiden woning. - Klaverakker 38, Amemuiden: uitbreiden woning. - Lange Noordstraat 50: schilderen gedicht op gevel. - Noordweg 339: plaatsen 2 Velux dakramen en een vaste trap. - Park de Griffioen 107: vernieu wen kozijnen. - Podium 5: plaatsen (intern) schei dingswand toiletgroep. - Schroeweg: aanleggen fietstunnel. - Spanjaardstraat 74: vernieuwen dak. - Vlissingsestraat 50: veranderen in deling (2 app. I.p.v. 1). - Willie Dixonstraat 11plaatsen berging. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het Stads kantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvra gen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften worden inge diend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - An ode weg 52 t/m 60: aanbren gen reclame (26-6). - Belfort 27: uitbreiden woning (29- - Klaverakker 36, Amemuiden: uitbreiden woning (29-6). - Klaverakker 38, Amemuiden: uitbreiden woning (29-6). - Park de Moucneron 6: wijziging op eerder verleende reguliere bouw vergunning d.d. 17 aprif 2009 betref fende de kleur van de rabatdelen (26- - Podium 31: inrichten pand als hore cagelegenheid (29-6). - President Kennedylaan 27: uit breiden woning (26-6). - Scheldepoortstraat 34, Nieuw en Sint Joosland: uitbreiden wo ning (29-6). - Stromenweg 20: sloop galerij en trap woongebouwen Al t/m A8 (29- 6)- - Stromenweg 20: vernieuwen gale rij en trap woongebouwen Al t/m A8 (29-6). - - Voorborch 12: uitbreiden woning (266). - Zusterstraat 6Aged. vernieuwen kozijnen voorgevel (26-6). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffiereent verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDU RE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Hoek Kanaalweg/Schroeweg ong.: reguliere bouwvergunning le fase: bouw kantoorgebouw C. da9 2L motiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuurs- De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, vanaf don derdag 9 juli 2009 tot en met woens dag 19 augustus 2009 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het des betreffende bouwplan kan vanaf vrijdag 10 juli 2009 tot en met donderdag 20 augustus 2009 een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor- noemd(e) besluit(en) komt gedurende laatstgenoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat- ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt ge maakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende Rijksmonumenten vergunning is verleend: - Viasmarkt 56: vernieuwen deurko zijn met deur. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, vanaf don derdag 9 juli 2009 tot en met woens dag 19 augustus 2009 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vak balie in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die tegen het ont- werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf vrijdag 10 juli 2009 tot en met donderdag 20 augustus 2009 een ge- sroepsch Aiddelbu recht, Postbus 5015, Z330 KA Middel burg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten bin nen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn ge bracht: - Herengracht 20: verlenen van ver gunning op grond van de Monumen tenwet 1988 voor het herstellen en iso leren van het dak en overige herstel werkzaamheden - Verwerijstraaf 35/37: verlenen van vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 voor het plaatsen van zonnecollectoren en het aanbren gen van ladderhaken - Punt (tegenover huisnr. 21): ver lenen van ontheffing op grond van arti kel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening voor het verplaatsen van een afvalcontainer. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 9 juli 2009 tot en met 19 augustus 2009 ligt bij de vakbalie in het Stadskantoor net ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Dam 43 en Molstraat 2-2a: in tern verbouwen. - Viasmarkt 42 t/m 46: intern ver bouwen, het realiseren van 3 apparte menten, het realiseren van een op bouw en een dakkapel. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren nebben gebracht. VERLEENDE ONTHEFFING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het bestem mingsplan en bouwvergunning is ver leend: - Schenge 4: plaatsen fietsenoverkap- ping. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdbg 9 juli 2009 tot en met woensdag 19 augustus 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie'in het Stads kantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belangheb bende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf vrijdag 10 juli 2009 tot en met donderdag 20 augustus 2009 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van ae indiener, de dagtekening, omschrijving van het be sluit waartegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlopige voorziening is griffierecht verschuldigd. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is inge komen ten behoeve van het plaatsen van een reclamepaal met een hoogte van 4,80 m op het perceel Noord- weg 467 te Middelburg. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschriften van het ter plaatse vige rende bestemmingsplan "Sint Laurens". Het college is voornemens om ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan met gebruikmaking van de van de daar toe in het bestemmingsplan opgenomen zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel mogelijkheid. In verband hiermee ligt het bouwplan vanaf donderdag 9 juli 2009 gedurende 2 weken (tot en met 22 juli 2009) voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het Stadskantoor, Ka naalweg 3. Gedurende deze periode kan een ieder mondeling of schriftelijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouw- aanvraag kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 83. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. PROCEDURE ONTHEFFINGVER LENING Oostkapelle Wij zijn van plan, om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van de regels van het bestemmingsplan Kom Oost kapelle en bouwvergunning te verle nen voor: - het uitbreiden van een woning Oude Domburgseweg 49 Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ontwerpbe sluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 9 juli t/m 19 augustus 2009 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben- cnrifl den een schriftelijke zienswijze indie nen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kun nen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Ina van Belzen, tel. (011 8) 555352. Lees- verder op pagina -31

de Faam | 2009 | | pagina 30