Walcheren Woongoed koopt huis Bakkerij Steketee in 't nieuw Outdoor Center Vlissingen Aankoopmakelaardij Nieuw: Rijschool Berra Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL All Sports Bodygym scoort in Sneek Inkoopgarantie bij nieuwbouw projecten Nieuwe websites Zeeland Attracties Goed Voor Elkaar voor alleenstaanden Woensdag 8 juli 2009 - Pagina 28 The City of Dance MIDDELBURG - Voor één dag wordt Middelburg om getoverd in The City of Dan ce. Het spetterende outdoor spektakel is op 25 juli. Een veelzijdig assortiment bij Outdoor Center VLISSINGEN - Outdoor Center Vlissingen (voor heen Falcon Store) is met een veelzijdig assortiment van functionele kleding tot binnen- en buitensportbe nodigdheden de vrijetijds- winkel van Vlissingen. De winkel biedt outdoor-kle- ding en -schoenen van be kende merken voor een aantrekkelijke prijs, waar onder jacks, outdoorbroe- ken en wandelschoenen. Outdoor Center Vlissingen voert hiermee gedeeltelijk de naam door van Outdoor Center International, waar onder ook Soccer Center en Running Center die in Eu ropa specialisten zijn op hun gebied. MIDDELBURG - Stichting Goed Voor Elkaar is een nieuwe project gestart. Waar de stichting voorheen alleen gezinnen met kinderen hielp, stapt Goed Voor El kaar nu ook af op de Zeeuw se alleenstaanden (zonder (thuiswonende) kinderen) Gezinnen worden geholpen aan spullen om materieel voor kinderen te kunnen zorgen. De alleenstaanden kunnen zich nu ook inschrij ven om gebruik te maken van het aanbod kleding en schoenen. Vrijdag 10 juli opent de heer Helmond, di recteur van de Sociale Dienst Walcheren, het vernieuwde en verbeterde pand aan de Balans 5 in Middelburg. DOOR KARIN OCKI OOST-SOUBURG - Een rui me en gezellige winkel met een nieuwe uitstraling. Dat is wat Bakkerij Steketee biedt in de nieuwe zaak op nummer 22 in de Paspoort straat in Oost-Souburg. Freek Kuzee is al 16 jaar actief in Zeeland MIDDELBURG - Zeeland is een gespecialiseerde dienstverlener rijker. Aan koopmakelaardij Zeeland heeft zich volledig toege legd op het behulpzaam zijn van klanten bij het aan kopen van een woning of bedrijfshuisvesting. Aan koopmakelaardij Zeeland, behartigt alléén de belan gen van de aankopende partij. Oprichter Freek Ku zee, inmiddels 16 jaar actief in Zeeland als makelaar, weet als geen ander dat er .regelmatig belangrijke za ken over het hoofd worden gezien. De klant kan vol gens hem veel tijd en geld besparen. Info: www.aan- koopmakelaardijzeeland.nl Rij instructrice Nuray Orman-Tosun en haar lesauto DOOR KARIN OCKÉ VLISSINGEN - Nuray Or man-Tosun heeft enkele maanden geleden haar ei gen rijschool, BERRA, op gericht, vernoemd naar haar dochtertje. Nuray is een Nederlandse vrouw van Turkse afkomst en spreekt zowel Nederlands als Turks. Haar praktijkles sen zijn leuk en leerzaam. De eerste les is gratis en er hoeft geen inschrijfgeld te worden betaald. Naast de lessen wordt een tussen tijdse toets afgenomen. Het is mogelijk om een lespak ket samen te stellen, inclu sief praktijkexamen. Info via 06-50409694. Een van de top dj's die dag is dj Biggi. In een interview vertelt hij over zijn werkzaamheden. "Ik ben dus dj, producer en evene menten organisator door heel Nederland. Waar je me van kent? Mijn dj werkzaamheden zijn zowel nationaal als interna tionaal, dus als je genoeg leuke feesten bezoekt, kom je me altijd wel ergens tegen achter de draaitafels!" vertelt hij. "Naast mijn dj leven heb ik ook drie prachtige zoons met wie ik veel tijd spendeer: Jairo, Justus en Owen. Verder bestaat mijn leven tegenwoordig uit: de stu dio in en de studio uit, met toch wel de crème de la crème van de Nederlandse muziekindustrie. Daarbij run ik een eigen evene mentenbureau en doe ik veel or ganisatie en ondersteuning in deze sector", aldus Biggi. "Hoe ik aan de naam Biggi kom? Haha, eigenlijk is het een beetje een lang verhaal, maar ik heb Surinaamse ouders/familie en zij noemden me vanaf kleins af aan eigenlijk al Biggi boy, wat grote jongen betekent in de Su rinaamse taal. Toen ik als artiest begon is die naam eigenlijk blij ven bestaan." Biggi's ervaringen met City of Dance zijn positief. "Ik vind dit eerlijk gezegd een van de gezelligste festival die ik aandoe in het Dus als ik die dag verder vrij heb, ga ik Lezers maken kans op het winnen van vrijkaarten voor de Cityparty op het Hof van Tange foto: pr vaak met collega's de sfeer proe ven in Zeeland." is op een grappige manier in aanraking gekomen met het vak dj'en. "Mijn broer Ulrich van Gobbel, voorheen interna tional van het Nederlandse elf tal, werd een paar maal gecon tracteerd bij buitenlandse clubs en ik ging daar vaak heen. Om dat hij het zo druk had met trai nen en wedstrijden kocht hij voor mij een cadeau (draaita fels) omdat ik altijd aan het beat boxen was en scratchgeluiden, cut en breaks met mijn mond maakte. Hij zei: "Hier moet je dat mee doen als je denkt dat je zo 'biggi' bent." Aangeraakt en nooit meer losgelaten!" Gratis kaarten Wil je gratis kaarten winnen voor de Cityparty op het Hof van Tange? Beantwoord de volgen de vraag: Wat is dit jaar het the ma van de Danceparade? Stuur het antwoord uiterlijk maandag 13 juli naar de redactie van de Faam onder vermelding van 'Danceparade', via red.faam@whm.wegener.nl of via het postadres Postbus 5, 4460 AA in Goes. MIDDELBURG - In Sneek werd vorige week de wed strijd sterkste man (junio ren) van Nederland gehou den. Van Fitnesscentrum All Sports Bodygym uit Middel burg deed Ferdinand Vader (23 jaar) mee. Hij behaalde in het totaal klassement de MIDDELBURG - Woon goed Middelburg biedt ko pers van een aantal nieuw bouwprojecten inkoopga rantie. Een garantie dat Woongoed de huidige wo ning aankoopt van men sen die een nieuwbouw woningkopen. Woongoed wil zo de onzeker heid wegnemen bij mensen die in de huidige marktsituatie hun woning willen verkopen. Wel worden een aantal voor waarden gesteld. Het aan koopbedrag van de woning wordt gebaseerd op een onaf hankelijke taxatie en bedraagt 90 procent van de taxatiewaar de. Ook mag de taxatiewaarde niet hoger zijn dan de vrij-op- naam-prijs van de nieuwe wo ning en mag deze maximaal 240.000 euro bedragen. De wo- ning moet tevens via de make laar van Woongoed te koop worden aangeboden. Maxi maal drie maanden na opleve ring van de nieuwbouwwo ning koopt Woongoed de oude woning aan. De woning moet dan wel al een jaar te koop staan. De inkoopgarantie rege ling is van toepassing op de nieuwbouwwoningen die Woongoed gaat bouwen in de wijk Mortiere. De bouw hier van start in oktober en 4 juli begon de verkoop. De regeling geldt ook voor koopwoningen van het nieuwbouwproject aan de Baarsjesstraat en om geving in de Stromenwijk, en voor de nieuwbouwwoningen aan de Noordsingel, rond het voormalige Roggeveenhuis. Meer info kan worden opge vraagd bij het kantoor van Woongoed Middelburg, tele foonnummer 0118 691700, www.woongoed.nl en www.symfonie-mortiere.nl. tweede plaats en is nu de op één na sterkste man van Ne derland bij de junioren. MIDDELBURG - De vier at tractieparken van Zeeland Attracties hebben nieuwe websites. Binnenkort komt door een vijfde bij, namelijk Voetbal Experience in ZEP Middelburg. In dit thema park staat alles in het teken van voetbal. De gloednieuwe websites zijn te bekijken via www.arsenaal.com, www.minimundi.nl, www.langejanmiddelburg.n 1 en www.speelcircusbambi- ni.nl en www.voetbalexpe- rience.nl. Sfeervol, met een mooie houten vloer, een groot assortiment chocolade, een koffiecorner, een nieuwe afbakoven in de winkel en airconditioning. In de koffiecorner kunnen klanten genieten van een kopje koffie of fris en uit de vitrine een lekker gebakje of broodje kiezen. De eigen bakkerij staat garant voor ambachtelijk gebakken brood en gebak. Barbara en Comé Steketee zijn erg trots op hun nieuwe winkel. Vanaf september worden er Steketee runt de zaak samen taartworkshops gegeven, iets met zijn vrouw Barbara, zijn ou- dat nieuw is in Zeeland. Comé ders en hun team.

de Faam | 2009 | | pagina 28