TECHNISCHE MEDEWERKERS M/V Beled Takl, hou Tali Thermo fro to Jeremiasse fiets Sc fitness www.veiligthuisinzuidsoedan.nl Meer informatie kijk op of bel gratis naar 0800-7427622 jaar 1984-2009 rMV/?3fl!BSTTTl De FaamALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N Lwoensdag i juii 2009 - Pagina 46 Onderzoek bij patiënten PRA zoekt diabetespatiënten PRA International geneesmiddelenonderzoek mensenwerk gezocht: diabetes type II Wie Diabetes Mellitus type II (suikerziekte) heeft, moet medicijnen gebruiken en speciale leefregels volgen. De ziekte is goed te behandelen, maar nog niet te genezen. De medische wetenschap werkt hard aan steeds betere geneesmiddelen. Sommige patiënten besluiten daarbij niet werkeloos toe te kijken. Zij schrijven zich in als vrijwilliger voor onderzoek. Voor onze vestiging Vlissingen zoeken wij: www.vrijwilligerPRA. com MEER WETEN? KIJK OP WWW.FIETSPLEZIER.NL Werkzaamheden Als technicus verricht je werkzaamheden aan fietsen en fitness apparatuur om deze te repareren, afmonteren en te onderhouden. Je neemt reparaties aan, adviseert klanten en houdt de werkplek op orde. Je vindt het een sport om met klanten om te gaan, het ze naar de zin te maken en deze de perfecte reparatie af te leveren. Hierbij wordt je uiteraard ondersteund door ons team. gratis advertentie rookgasafvoersystemen Thermo Products produceert roestvaststalen rookgasafvoer, lucht toe/afvoer ventilatie-, en industriële systemen. Een zeer geavanceerd machinepark zorgt voor een hoogstaand kwalitatief assortiment aan systemen, geproduceerd volgens de nieuwe Europese richtlijnen. De enkel- en dubbelwandige systemen zijn toepasbaar voor: - open haarden, houtkachels, oliegestookte toestellen - conventionele, VR- en HR-ketels - industriële ovens en bakkerijen - lucht toe/afvoer en ventilatie - sfeerverwarming - etc. Wij verlenen 10 jaar garantie op alle door ons Tevens hebben wij de beschikking over een ervaren montageploeg en bent u van harte welkom in onze showroom waar wij kachels, haarden, schouwen en de benodigde accessoires verkopen. Onze schoorstenen staan op eenzame hoogte. Thermo Products B.V. Bedrijfsweg 14. 4387 PD Vlissingen Tel.: (0118) 475479 Fax: (0118) 473537 E-mail: ThermoProduct@Planet.nl gefabriceerde systemen. Namens de teruggekeerde vluchtelingen in Zuid-Soedan bedanken wij alle deelnemers van de Nationale Postcode Loterij van harte! Is deze baan je op het lijf geschreven en wil je graag bij ons werken stuur dan je sollicitatiebrief naar: Jeremiasse Fiets Fitness t.a.v. Dhr E. Aarnoutse Troelstraweg 364 4384 AW Vlissingen of per e-mail: vlissingen@fietsplezier.nl Wij bieden - een boeiende baan in een dynamisch en groeiend bedijf - een gezellige werksfeer y* - een goed salaris - prima arbeidsvoorwaarden gvoorhm Zi:i£^SoedfiA.2C03- Cordaid Mensen in Nood, Free Voice, Stichting Vluchteling en UNHCR hebben in dit project hun krachten gebundeld. De Nationale Postcode Loterij ondersteunde het project. Vóór een nieuw geneesmiddel op de markt komt, moet het uitgebreid onderzocht worden. Om te kijken of het werkt en wat eventuele bijwerkingen zijn. Het is wettelijk verplicht om hierbij eerst proefdieren te gebruiken. Als uit dit onderzoek blijkt dat er geen gevaar voor de gezondheid is, wordt het middel getest op gezonde proefpersonen. Pas in de allerlaatste fase onderzoekt men de werking op mensen met de desbetreffende ziekte. Met onze twee vestigingen in Goes en Vlissingen hebben wij de grootste speciaalzaken van Zuid-West Nederland. Wij beschikken over alles op het gebied van fietsen en fitnessapparatuur en hebben een zeer ruime keuze in accessoires, onderdelen en kleding. Ook op gebied van service en onderhoud bieden we de hoogste kwaliteit. Voor twee grote Diabetesonderzoeken die van juli tot en met september 2009 lopen, is PRA op zoek naar mannen en vrouwen met Diabetes Mellitus type II tussen de 18 en 75 jaar, die geen insuline gebruiken. Het onderzoek duurt 18 of 20 dagen. Deelnemers ontvangen een vergoeding van 2.354,- of 2.503,- exclusief reiskosten. Bel gratis naar PRA of kijk op onze website voor de data, de voorwaarden en directe aanmelding. PRA International is een onafhankelijk wetenschappelijk instituut in Zuidlaren dat al 25 jaar (1984-2009) onderzoek verricht voor bekende internationale farmaceutische bedrijven. Soms gebeurt dit in samenwerking met (universitaire) ziekenhuizen. In 25 jaar hebben 15.000 vrijwilligers meegedaan met geneesmiddelenonderzoek en de ontwikkeling van nieuwe medicijnen mogelijk gemaakt. Profiel - een nauwkeurige werker met twee rechterhanden - representatief - communicatief - dienstverlenende instelling - technisch inzicht - teamplayer - sportieve intresses - computervaardigheden - werken op Zaterdag en Vrijdag avond zeggen ze in Zuid-Soedan. Vrij vertaald: Jouw huis is thuis. Een gezegde dat voor veel vluchtelingen uit Zuid-Soedan voorzichtig werkelijkheid begint te worden. Zij keren terug naar huis. Het project 'Veilig thuis in Zuid-Soedan' helpt hen daar bij. In de afgelopen twee jaar werden meer dan 170.000 mijnen, wapens en munitie opgeruimd; meer dan 75.000 mensen kre gen voorlichting over mijnen; er kwamen 8 gezondheidspos- ten, waar nu al ruim 135.000 mensen zijn geholpen; meer dan 50.000 mensen kregen toegang tot schoon water; er is een in formatieve radiosoap gemaakt die door 12 radiostations wordt uitgezonden, 20.000 radiootjes zijn beschikbaar voor vluchte lingen. En nog veel meer....

de Faam | 2009 | | pagina 62