Fantasie en werkelijkheid effeweg.nl SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN effeweg.nl SCHOOR!®-® a Kijk op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 4 dagen Berlijn PBVmMl De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL SÏÜ' SPRINTPHOTO SERVICES MF WF WF www.verschoore.nl JËÏSb. ANVR Brochure aanvragen, meer informatie of boeken? (^jJ Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. (Ook groepsreizen mogelijk!) Woensdag 1 juli 2009 - Pagina 45 Oog&Oor De markante zangeres Beth Ditto heeft met haar Gossip een nieuw album gemaakt. Naast haai' stem, die soms wel wordt vergeleken met die van grote namen uit de popmuziek als Aretha Franklin en Janis Joplin, springt daarbij de bijzondere mix van stijlen in het oog. Het nieuwe album Music for Men, dat werd geproduceerd door Rick Ruben, laat weer een mix horen van punk, disco en soul. Music for Men is opgenomen in de his torische Shrangri La Studios in Malibu. Wereldwijd verkochten de Jonas Brothers 8.1 miljoen albums en verzamelden ze maar liefst 36 gouden en platina awards! Op naar nog meer met het nieuwste album Lines, Vi nes and Trying Times. Daarmee tonen de broers aan sinds hun vorige album geweldig ge groeid zijn, niet alleen als songwriters maai' ook als muzikanten. Ze zijn dan o.ok al toe aan hun vijfde album. Ook dit album bevat weer een heleboel leuke pop en rock songs waar bij de Jonas Brothers inspiratie putten uit hun eigen ervaringen. Als kind speelde de uit Australië afkomstige Daniel Merriweather viool. Toen hij op groeide verschoof zijn interesse echter van Vivaldi naai- pop, soul, R&B en hip hop. Hij vond zijn inspiratie vooral bij zangers als Elvis, Jeff Buckley, Otis Redding en Tom Yorke. Zijn eerste demo's kwamen terecht bij producer Mark Ronson en dat was het begin van een samenwerking tussen de twee. Als zanger was Merriweather al te horen op Ronsons single Stop Me. Nu verzorgt Mark Ronson de productie van het debuutalbum Love War. supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen Hoogtepunten: Big Ben, Buckingham Palace, Westminster Abbey, St. Pauls Cathedral, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Powningstreet, winkelstraten Regentstreet en Oxfordstreet, lichttour, Tower of London, Harrods. Inclusief: 3 hotelovernachtingen, 3 maal ontbijtbuffet, overtocht per boot Calais - Dover v.v., vervoer per Tourist Class touringcar. Vertrek: o.a. 31 juli, 16, 23, 30 okt., 6,15 nov. Hoogtepunten: stadstour Berlijn, Brandenburger Tor, Alexanderplatz, Checkpoint Charlie, Gedachtniskirche, Unter den Linden, Reichstag, boottocht rivier de Spree, lichttour, Fernsehturm, Potsdam, park Sanssouci. 3 hotelovernachtingen, 3 maal ontbijtbuffet, vervoer per Tourist Class touringcar. Hoogtepunten: stadswandeling beneden- en bovenstad Praag, boottocht rivier de Moldau, Praagse Burcht, het 'gouden straatje', St. Vituskathedraal, Tynkerk, het astronomisch uurwerk, lichttour, Joodse wijk, Karelsbrug. Inclusief: 3 hotelovernachtingen, 3 maal ontbijtbuffet, vervoer per Tourist Class touringcar. In ene geval ga je te rug in een fan tastische wereld, waarvan je zou moeten denken dat het ooit werkelijkheid geweest zou kunnen zijn. In het andere geval wordt een werkelijkheid weerge geven, waarvan je je nauwelijks kunt voor stellen dat het echt is. De dertien afleveringen van het eerste seizoen van de fantasyserie Merlin is afgelopen week op dvd verschenen. Zoals bij Merlin kan worden ver wacht, wordt het verhaal gesitueerd in de mythi sche stad Camelot, in een tijd voor de geschiedenis begon. Een fantastisch rijk van legendarische schep sels en mysterieuze volke ren. De kijker wordt mee genomen naar eerp gevaarlij-1 ke we reld waaruit de genadeloze ti ran Uther Pendragon elke vorm van magie heeft ver boden. Wanneer Merlin, een jon geman met magische krachten, in het koninkrijk aankomt, maakt hij me teen heel wat vijanden. Dankzij zijn mentor Gai- us, de wijze lijfarts van Ut her, ontdekt Merlijn zijn talenten om de mystieke geheimen van Camelot te ontsluieren en daarmee te overleven. Zo ontdekt hij dat zijn lot en dat van Ar thur, de volgende vorst van het koninkrijk, onlos makelijk met elkaar ver bonden zijn. Italië In II Divo wordt de kijker meegenomen naar de soms wat sur- realistisch ogende ja- ren negentig in Italië. Het land wordt opge schrikt door een serie terreur daden door de maffia en politieke opponen ten. Minis ters worden ontvoerd, be langrijke in dustriëlen ver dwijnen en worden dood teruggevonden. Temidden van al deze terreur-zo wel kil als esthetisch in beeld gebracht door regis seur Sorrentino - staat één man, die onaantastbaar lijkt: de politicus Andreot- ti (Toni Servillo), één van de belangrijkste en mach tigste Italiaanse politici van na de Tweede Wereld oorlog. Totdat alles veran dert. De voorheen onaan tastbare Andreotti wordt nu zelf ter verantwoording geroepen door de over heid - er worden proces sen tegen hem gestart we gens vermeende banden met de maffia. Zal Andre otti er in slagen zijn mas ker te behouden en zijn huid te red den? objectief' DIGITALE I, REFLEXCAMERA Beeldstabilisatie - 6,9 cm LCD scherm j f f 10 Megapixels normaal A69T- DIGITALE REFLEXCAMEF Beeldstabilisatie Kantelbaar 6,9 cm _J LCD scherm met Live View j normaal £59? S R Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. 15,- reserveringskosten, eventuele toeslagen, overige verzorging en entreegelden (tenzij anders genoemd). Kijk voor meer informatie op www.effeweg.nl

de Faam | 2009 | | pagina 61