J\fieUVPinAria mt© Spectaculair beeld op de ijstijd in 3D zomer-yrlria Koken Baden Wassen Spelen Loungen Werken Eten Studeren Wonen Koken Baden Wassen Spelen Loungen Werken Eten Studeren Wonen 28 op de speciale verkoopdagen Stijlvolle 2-onder-l -kap 289.900,- v.o.n. ééngezinswoningen Koopprijzen vanaf 185.000,- v.o.n. START VEnF°raruwuocOTE www.symfonie-mortiere.nl Uiterst betaalbare rijworiing architect Sjaak Goud Met 3 (4) ruime slaap kamers, luxe badkamer, vaste trap naar grote zolder, garage Halfvrijstaand wonen kunt u al v.a. 50Ï3T Mortiere Middelburg Inlichtingen verkoop: Inlichtingen verhuur: M Woongoed 0118 - 641 500 0118 - 442 200 0118- 691 700 www.orisantmakelaardij.nlwww.m2makelaars.nlwww.woongoed.nl architect Sjaak Goud Met 3 (4) slaapkamers en een grote zolder met vaste trap U woont nu al in Aria v.a. €179.500,-von Woensdag 1 juli 2009 - Pagina 42 De onderkoelde helden uit de wereldwijde kaskrakers 'Ice Age' en 'Ice Age: The Melt down' zijn terug in een onge looflijk nieuw avontuur. Scrat probeert nog steeds een weg te knagen naar zijn on- --»• - JÉte grijpbare noot (en komt mis schien wel zijn ware lief de tegen); Manny en El- lie zijn in blijde verwachting van hun mini mam moet; Sid de luiaard raakt in de pro blemen wanneer hij zijn ei gen gezinnetje sticht nadat hij een paar dinosauruseieren heeft gevonden en Diego de sabeltandtijger vraagt zich af of hij geen 'watje' wordt als hij nog langer bij zijn vrienden blijft hangen. Ze komen in een mysterieuze ondergrondse wereld terecht wanneer ze ge Sid proberen te redden. Ze komen dinosaurussen te gen, leveren strijd met woeste flora en fauna - en ontmoeten een meedogenloze, half blin de, op dino's jagende wezel die luistert naai- de naam Buck. 'Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs' heeft alles in zich wat het publiek leuk vond aan de eerste twee films, al leen nu met nog meer ko medie, actie en spectaculaire beelden. En dat al lemaal in magisch 3D! De geliefde helden leven voort met een paar nieuwe onverge telijke personages in 'Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs'. Kf - KP Pf Wonen als in een dorp waar de buren elkaar nog kennen? Waar je eikaar groet op straat en de kinderen buiten spelen? Dat is Aria Goes, een nieuwe, fraaie wijk. De moderne vertaling van dorps wonen in een jonge wijk dichtbij het centrum van Goes. Waar elke woning anders is en de straten spontaan lijken te zijn ontstaan. Waar de kavels groter zijn en recht-toe- recht-aan i

de Faam | 2009 | | pagina 58