Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Nostalgische Dag keert ook dit jaar weer terug Kunst kust de stad wakker K m POM LAY m "De Meerkoet" 21,00 onbeperkt spareribs eten Muziekvereniging Apolio houdt zaterdag een jubileumfeest voor de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Expositie, galerie en tentoonstelling Try out drie brassbands Juli-menu Restaurant, Paviljoen MAANDMENU JULI Steengrillen RESTAURANT MIDDEN ZEELAND Zonnig terras aan het vliegveld IEDERE VRIJDAG P-P- Telefoon 0113-613264 www.restaurantmiddenzeeland.nl All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu jubileumprogramma, diverse locaties en galerieën in de bin nenstad, 13.00 uur Onderstroom Festival, straattheater, muziek, dans, centrum en Boulevard Vlissin- gen, 14.00 uur Het Zeeuws Jeugdorkest, hoom, piano en orkestconcert, De Hoogte Goes, 15.30 uur Ribattuta Vocaal Ensemble, met werk van Monteverdi, Gro te Kerk Veere, 15.30 uur Crapshoot, livemuziek blues, Strandpavil joen Panta Rhei Vlissingen, 17.00 uur Nachtstroom, afterparty Onderstroom met dj's, acts en meet Greet, De Piek Vlissingen, 23.00 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, maande lijks wisselende expositie van diverse kunstenaars G Achttien 88 Baarland, tot en met eind augustus, zo- merexpositie van diverse kun stenaars Kunsthandel Thom Schaar Middelburg, tot en met 1 augus tus, glasobjecten Mieke Groot Galerie de Norenburgh Middelburg, doorlopend expo sities van schilderijen en beel den POP Domburg Doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde wezens Galerie Art Aurum Domburg Doorlopend, Art Aurum met sierraden, objecten en ook schilderijen Kunstuus Heinkenszand Tot en met 4 juli, gemengde technieken Eva Bonneur en Karlijn Haars Geerteskerk Kloetinge Tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen Museum Schotse Huizen Veere Zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Geluid MuZEEum Vlissingen Tot en met 30 augustus, Port of New York: 25 Amerikaanse schilderijen en foto's Willem3 Vlissingen Tot en met 12 juli, Passages 3 achter de Dijk, schilderijen, werken op papier, foto's, video en ruimtelijk werk De Drvkkery Middelburg Tot en met 12 juli, Expositie Denz de Kroon - Traces of Faces, fotoprints World of Silk Meliskerke Tot en met 29 augustus, kera miek en schilderen Atelier Sandra van der Meulen Tot en met 4 juli, gemengde techniek, abstract, schilderijen Boerderijgalerie De Ossenbèrg Grijpskerke, 2 juli tot en met 1 augustus, schilderijen, hout sculpturen en maskers uit Jeru zalem Dorpshuis De Jeugdhoeve 's-Heerenhoek, tot en met half augustus, schilderijen Leo Burgs MIDDELBURG - Maandelijks kust een overvloed aan kunst en cultuur Middelburg wakker uit zijn zondagse mst. Ook zondag 5 juli zijn van 13.00 tot 17.00 uur galeries, musea, antiquariaten, ateliers, kunstuitleen, antiekza ken en andere winkels geopend. Vanwege het 10-jarig jubileum wordt de K&C vlag eens extra buiten gehangen. Er is een kunstcarrousel in de crypten van de Abdij, er start een zoek tocht naar kunst per paarden tram en op de Markt bevindt zich een kunstpromenade met diverse kramen en boeken en een meet-and-greet tussen ko ren, kunstenaars, acteurs en musici. In de Drvkkery spelen vier actrices enkele fragmenten uit de najaarsproductie van de Zeeuwse Komedie Nu even wel van Maria Goos en op de Vis markt brengt De Wereldwinkel Cultuur van ver en Poëzie van dichtbij. Met de Kunstcarrousel probeert de K&C route Middelburg tege moet te komen aan de verzuch ting van enkele routebezoekers dat het bijna onmogelijk is om alle locaties op één zondagmid dag te bezoeken. Het biedt een eenmalige overzichtspresenta tie met werken van deelnemers aan de Kunst Cultuurroute Middelburg en de maandelijkse thema's. De carrousel is geo pend van donderdag 2 tot en met zondag 5 juli van 13.00 tot 17.00 uur. Tevens is het moge lijk de crypten - die zelden voor publiek geopend zijn - te bekij ken. www.kunstroutemiddelburg.nl. WISSENKERKE - Muziekver eniging Apolio uit Wissenker- ke houdt zaterdag 4 juli een groot 120-jarig jubileumfeest aan de Molendreef in Wis- senkerke. Het heugelijke feit wordt gedurende het gehele jaar met tal van activiteiten gevierd. Na het bezoeken van het internationale hafabra- festivai In Praag en het ont vangen van het Korps Mari niers, houdt de verenging de ze keer een feestdag met grote talentenshow en gala concert. in de amusement show kan iedereen op het po dium laten zien welk talent hij of zij heeft. Alles mag, als het maar bijzonder is. De jury onder voorzitterschap van Corina Rijnhout bestaat ver der uit burgemeester Henny van Kooten, statenlid Koos Meulenberg en dirigent Ca thy Kotoun. Zij kiezen de win naar uit de categorieën live muziek, playback, dans en origineel. Vooraf opgeven is mogelijk via htto://people.zeelandnet.nl /cn.apollo/ Verder wordt er tijdens het feest een braderie en koeschijtwedstrijd gehou den en is er een galaconcert met speciale gast Jeroen Ma- nuhutu. De dag wordt afge sloten met de feestband VII- lagroove. Aanvang: 14.00 uur. Kaartverkoop: reserve- ren.apollo@xs4all.nl of 0113- 302346. KAPELLE - Drie brassbands geven zaterdag 4 juli een try-out voor de wereldmuziek concours in De Vroone in Kapelle. Brassband Excelsior Kloetinge, die zelf in de eerste divisie deel zal nemen en de try-out organiseert, heeft hiervoor de twee Belgische brass bands Hombeek en Bacchus uitgenodigd. Alle drie de orkesten zullen tijdens de try-out verplicht gesteld werk en keuzewerk la ten horen. Aanvang: 19.30 uur. Toegang gratis. www.brassbandexcelsior.nl foto pr GOES - Stichting Goes Promo tie presenteert zaterdag 4 juli in samenwerking met Kleder- drachtgroep Mooi Zeeland en Zorggroep Ter Weel de jaarlijks terugkerende Nostalgische Dag in Goes. Om 10.30 uur worden meer dan 250 in klederdracht gehulde mensen welkom gehe ten door Burgemeester drs. D.J. van der Zaag in de Grote Kerk in Goes. Vervolgens zullen zij het Goese stadscentrum opfleuren en de bezoekers terugbrengen naai- de tijd van toen. Er zijn ruim vijftien folkloregroepen. Van 11.00 tot 16.00 uur kunnen bezoekers zich onderdompelen in nostalgische sferen. Op de Grote Markt, de Binnenstads haven en Manhuistuin vinden verschillende optredens plaats. Men kan hier genieten van ou de ambachten, streekproduc ten, antiek en curiosa. Medeor ganisator Zorggroep Ter Weel brengt op de Vlasmarkt oud en jong samen met poppenkast- theater, Oudhollands snoep, zang en dans. Het Kerkplein bij het Historisch Muséum de Be- velanden vormt het opstappunt voor een rondrit met koets en paard. Tevens is hier de nostal gische kermis, Zeeuws houtsnij werk en Oudhollandse spelen. De dag eindigt om 15.15 urn- met een slotmanifestatie op de Grote Markt, waarbij medeor ganisator Mooi Zeeland zich zal presenteren en het Zeeuwse volkslied ten gehore brengt. jF Chinees-Indisch SPECIALITEITEN restaurant Kleine Markt 13-15 Vlissingen Tel. 0118-413025 Bestaande uit: Babi pangang, foe yong hai, Gebakken garnalen en saté 2 personen (afhalen) 18,50 Verder gratis keuze uit één van de volgende gerechten: Tjap Tjoi Koe Loe Yoek Kip met ananas Kip-kerrie Varkenshaas met champignons Varkenshaas met sambalsaus Faa Daa Yoek En keuze uit nasi, bami of witte rijst Bij besteding vanaf 15,00 krijgt u een portie mini-loempia's t.w.v. 3,30 GRATIS Elke dinsdag gesloten zF 7 dagen open! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-21.00 uur Meloencocktail of Mosselcocktail Grootmoeders gebonden soep of Heldere groentesoep Gebakken wilde zalm met dillesaus of Kalkoenspies Rode-vruchtenba varois of Vanille-ijs met stukjes perzik vanaf 2 personen a 17,50 1 dag vooraf reserveren) Schelphoekvyeg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Calandweg 30 Arnemuiden Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 55