Kinderen heroveren eigen schoolplein 20 jaar concurrent ©[LtMMllItNnr TOff ö^flanrDsttslsQSjeirSgS Workshop fotografie Viskwekerij Neeltje Jans BV dé Weekkrant Feest De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Drum Circle met Djemhé-Bedlam Mediterrane tuin in weekenden open Knuffelen op de kinderboerderij in de Concurrent deze Frans en Josien al 20 jaar in Vlissings café Topkwaliteit van eigen slacht en worstmakerij Deze week als super MARKTAANBIEDING: 100 gram CORNEDBEEF slechts 0,50 Ze mw er wee-tri NltllWt 0@pt lüHWit Hangcattuur Voor prijzen, routebeschrijving en verdere informatie, kijk op de nieuwe website: www.neeltjejansmosseIen.nl WILHELMINADORP - Stich ting Het Zeeuwse Land schap houdt dinsdag 7 juli van 19.30 tot 21.30 een fo toworkshop. De workshop is op het kantoor in Wilhel- minadorp en de toegang is gratis. Chiel Jacobusse, hoofd ecologie van Het Zeeuwse Landschap, geeft tips en deelt persoonlijke ervaringen voor het maken van mooie landschapsfo to's, kijken naar structu ren, gebruik van licht en lens. Aanmelden voor de workshop graag voor 6 juli via info@hetzeeuwseland- schap.nl. Info op www.het- zeeuwselandschap.nl. door marcel van der voort VLISSINGEN - Hangjongeren hebben lange tijd het plein van Archipelschool De Vlieger in de Vlissingse wijk Westerzicht ge domineerd. Ze blowden er, gooiden bierflessen kapot en sloopten de boel. Daar lijkt nu een einde aangekomen. Er is deels een hoog hek om het schoolplein geplaatst, er zijn nieuwe speeltoestellen en alles oogt een stuk vriendelijker. De leerlingen hebben samen met burgemeester Wim Dijkstra af gelopen vrijdag hun school plein heroverd. Er is zelfs een vliegtuig aan de operatie te pas gekomen om de sleutel van het nieuwe hek te droppen. "Als er één hangjongere is, die iets durft te vernielen, dan sturen jullie mij", aldus Dijkstra strijd lustig tegen de kinderen. "Dit nieuwe schoolplein is belang rijk. Het was hier aan het ver loederen en dat kon niet langer doorgaan", vult hij aan, nadat hij het hek en dus ook het nieu we plein heeft geopend. Direc teur Hannie de Bos: "Ik ben zeer tevreden. Maar het is nog niet helemaal klaar. Het voet balveldje wordt nog veran derd" Locatiehoofd Harma Hoogerheide glundert: "Het ziet er mooi uit. Gemeente Vlis- Woensdag 1 juli 2009 - Pagina 22 BORSSELE - Voor de derde keer houdt Djembé Bedlam op 4 juli een percussie festi val op het natuurstrand De Kaloot in Borssele. De avond begint om 19.00 uur met een gratis workshop. Om 20.00 uur laten de beginners van Djembé Bedlam zien en ho ren wat ze geleerd hebben. Om 21.00 uur is het de beurt aan de roemruchte optreed groep Djembé Bedlam. Af sluiting om 22.00 uur. Infor matie via tel. 06-29040354 (Bij slecht weer wordt het festival verplaatst naar 11 ju li). BUTTINGE - De Middel landse Zeetuin (2000 m2) aan de Middelburgseweg 17 in Buttinge is gedurende de maanden juli en augustus op zaterdag en zondag open. De tijden zijn van 10.00 tot 17.00 uur. In deze modeltuin zijn er palmen en bamboes te zien. Verder is er een kleurrijk plein in Spaanse sfeer. Entree: 4,50 euro (incl koffie/thee), kinderen gratis. Inlichtingen: 06-51310127. MIDDELBURG - Kinder boerderij de Klepperhoeve aan het Meiveldpad in Mid delburg houdt woensdag 8 juli een knuffelmiddag. Mo menteel zijn er veel jonge konijntjes en geitjes die ge knuffeld kunnen worden. De knuffelmiddag is van 13.30 tot 15.00 uur en kost 1 euro per persoon. Burgemeester Wim Dijkstra in gesprek met Peter Stok van de gemeente Vlissingen bij het schoolplein. foto powernews singen heeft ons prima gehol pen." Op het plein zijn onder andere een schommel, klim- rek, glijbaan en een zandbak. Leerlinge Daphne de longe (10): "Eerst was het saai, maar nu is het heel leuk." En lens Schellekens (8) roept vanaf het klimrek: "Wij hebben eindelijk een tof schoolplein." bruiken. Daar is een optreden van smartlappenkoor Scharret- joe. Om 18.30 uur zingt Renee de Haan, die onder andere een hit heeft gescoord met Vuile Huichelaar. Tussen 19.00 en 20.00 uur is er in het café aan het Bellamypark 22 een receptie voor genodigden. Op donder dag 2 juli draait dochter Sarien Meijer in het voorprogramma van Don Diablo in het Urban Village op het Bellamypark. Dat start om 21.30 uur. Frans: "Daarna gaan we gezellig door in het café." En hij vervolgt: "Klanten van de afgelopen twin tig jaar en mensen die in de Concurrent hebben gewerkt zijn vrijdag 3 juli om 19.00 uur wel kom tijdens de reünie. "Wij heb ben via het internet een soort positieve kettingbrief verspreid om bijvoorbeeld oud leerlingen van Hogeschool Zeeland die bij ons achter de bar hebben ge staan bij elkaar te krijgen. Ik heb er veel reacties op gekregen. Daarbij zijn hbo'ers die inmid dels flink zijn doorgestroomd naar de top van het bedrijfsle ven. Ik hoor soms van hen dat ze bij mij sociale vaardighéden hebben gekregen", lacht Frans. Informatie: www.conc.nl door marcel van der voort Kastelein Frans Meijer runt samen met zijn vrouw Josien twintig jaar het Vlissingse café De Concurrent. Tegenwoordig zijn ook twee dochters aan de zaak verbonden. Deze week vieren ze feest met de klanten en de oud-medewerkers. foto powernews. -Frans en Josien Meijer runnen twintig jaar het Vlissingse café De Concur- Dat vieren ze van woens dag 1 tot en met vrijdag 3 juli met onder andere een smart- lappenavond en reünie. Het is begonnen aan het Groenewoud en veel studenten van Hogeschool Zeeland wis ten het café te vindèn. De Concuixent is verhuisd naar het Bellamypark en uitge roeid tot een etablissement dat geliefd is bij een breed Vlissings publiek. Omdat deze week het festival Onderstroom is, mag het café woensdag vanaf 17.00 uur de tent op het Bellamypark ge- Nu ook elke donderdag op de weekmarkt in MIDDELBURG. Wij staan in de rij van vishandel Stevens. Wekelijks met vers vlees en vleeswaren van superieure kwaliteit en met de smaak van vroeger. Wij bieden u een keur van rund-, kalfs-, lams- en varkensvlees en natuurlijk ook onze specialiteit: STRO-GEBRAND varkensvlees. Voor andere aanbiedingen kom even een kijkje nemen aan onze verkoopwagen, de dames van slagerij Clement heten u gaarne WELKOM. Dus tot ziens in MIDDELBURG a.s. donderdag. Uw MARKTSLAGER, Slagerij Clement vof, Ring 47, Nieuwdorp, telefoon 0113-670040, e-mail: slagerijclement@hetnet.nl Leer in 3 lessen de golfsport kennen bij de BurgGolfAcademy voor slechts 35! Altijd al willen leren golfen? 1-2-3 Golf is speciaal ontwikkeld om u in 3 lessen de basis van de golfsport te leren. De basisbeginselen van de golfsport worden behandeld en u leert de belangrijkste technieken van de swing, het putten en chippen. Ga naar www.burggolf.nl/lessen en boek meteen uw kennismaking met golf. BurgGolf •uTVffiPiP "iff! Faelweg 1 (nabij Deltapark Neeltje Jans) 4354 RB Vrouwenpolder, Tel. 0111-653451 Openingstijden: Ma. - Vr. 8.00 - 16.00 uur, Za. 8.00 - 14.00 uur.

de Faam | 2009 | | pagina 22