Lekker SIMPEL Wauw/ LAAT LICHTJE SCHIJNEN DROPKICK! Vouwdoos met GROTE boodschap Hoe leuk vuilnis De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - The Sims 3 Games - Rocket Riot Games - Tales of Vesperia Woensdag 1 juli 2009 - Pagina 20 Gadgets/Games De zomer komt er weer aan en dus ook de gadgets om buiten mee aan de slag te gaan. Deze Flyro Gy ro is één van de nieuwkomers. Je gooit 'm als een bal, maar hij vliegt als een vliegtuig. En het aller leukste: met een beetje handigheid kun je 'm allerlei stunts laten doen. Kijk maar op Firebox.com. Op zoek naar een camera waar alle gezinsleden het hart kunnen ophalen? De nieuwe serie Cyber shots zijn voorzien van automatische functies die fotograferen nog gemakkelijker maken. Hiermee zijn de camera's door het hele gezin te gebruiken en ide aal om op vakantie mee te nemen. Zo behoren bewogen foto's tot het verleden dankzij SteadyShot. De Face Detection- functie herkent maximaal acht ge zichten in een scène en de gevoeli ge scherptestelling en belichting zorgen voor uitstekende por tretfoto's. Smile Shutter zorgt voor spontane foto's met vrolijke mensen. In deze stand neemt de camera automatisch een foto wanneer de personen in beeld lachen. Bron: Sony.nl 'Een grote boodschap doen' zonder toilet in de buurt, is met deze op vouwbare doos geen punt meer. De ontlasting valt in een speciaal zakje, waardoor dit kartonnen toilet keer op keer te gebruiken is. Uitkomst! Bron: Thebrowncorporation.com. Een eigen ruimteschip laat wel licht nog even op zich wachten, maar de stoel kun je al in huis halen! Jawel, het is een echte re plica van de stoel van Captain Kirk. In dezelfde maten en met dezelfde details. Extra is de in gebouwde muziek en stemge luiden onder de knoppen. Een must-have voor de echte Trekkies. Meer op Hammacher.com. nnTl Als je - net als James Bond - jouw drankje liever 'shaken, not sturred' wilt, dan is het handig als je ook daadwerkelijk een shaker in huis hebt. En natuurlijk kun je kiezen voor een heel stijlvol exem plaar, maar als rugby jouw ding is, zul je je ongetwijfeld meer aangesproken voelen door de ze Football Shaker. Vul de 'bal' met de gewenste drankjes, schroef beide delen op elkaar en gooi de bal tussen de gasten in het rond! Origi neel, met een smakelijk effect. Bron: Nerdapproved.com Op zoek naar een manier om het leven een beetje op te vrolijken? Soms zit het in de kleinste dingen. Deze Happy Sacks maken bij voorbeeld zelfs van vuilnis iets leuks. Want zeg nou zelf..tegen een zak vol goudvissen kan de saaie grijze vuilniszak niet op! En speci aal voor december kunnen er kerstpuddinkjes langs de weg gezet worden. Dat zal een heel ander straatbeeld gaan geven! Meer informatie is te vinden op Suck.uk.com. Wij houden ab-so-luut niet van The Sims. Waarom zouden we ons bezig houden met een virtueel poppenhuis? Wat is er zo leuk aan om een virtueel mannetje op tijd naar de WC te laten gaan? En waarom spelen wij dit spel nu toch tot drie uur 's nachts door? The Sims 3 heeft wat ons betreft het onmogelijke gedaan en ons overgehaald. Dit komt door de omvang (je hebt nu toegang tot een compleet dorp) een perfecte manier van be sturen en zo vreselijk veel spelmogelijkheden dat ook wij be keerd zijn. Sims fans wisten al lang hoe verslavend de reeks is, en wij denken dat nieuwkomers nu toch echt ook de sprong moeten wagen. Sims 3 is fenomenaal. Voor: PC File View Options Help Natuurlijk hopen we allemaal op een war me zomer, maar als het allemaal een beetje té warm wordt, is een beetje windje een heerlijke manier om af te koelen. Geen ventila tor maar juist een sfeervolle verlichting nodig? Ook dan is dit Wind Licht een goede optie. Want diezelfde ventilator zorgt ook voor de energie om LED's te laten branden. Bron: Mathmos.com File View Options Help Met een perfecte mix van retro jaren 80 vormgeving en moder ne graphics maakt Rocket Riot een explo sieve indruk. Muziek die uit een commodore 64 lijkt te komen, en HD gepixeleerde beel den... je moet het ei genlijk gewoon zien om te snappen. Je be stuurt spelfiguren die met een jetpack door de levels vliegen. Met raketten schiet je vijanden en de omge ving aan stukken. Het is allemaal heel hectisch en vrolijk, en het nonsens verhaal draagt alleen maar bij aan de melige sfeer. Rocket Riot is een geweldige arcade game waar je ook online veel uren in kunt steken. Wie op zoek is naar iets origineels en heimwee heeft naar de actiespellen van vroeger stapt met Roc ket Riot in een warm bad. Voor: 360 (alleen te downloaden) File View Options Tales of Vesperia is een rollenspel van Japanse origine. Jij begint het avontuur als een avon turier met hart van goud, die het opneemt voor de armen van de stad. Dit leidt uiteinde lijk tot een wereldreis met diverse vreemde reisgenoten waarbij Iets Groots op het spel staat. De wereld is lek ker kleurrijk en de ge vechten zijn nu eens een keer vol actie zonder op je beurt te hoeven wachten. Dit is een behoorlijk lange game, waar je naar schatting zeker 80 uur mee door kunt brengen als je alle zij verhalen tot een goed ein de wilt brengen. Onze enige klacht is over de kwaliteit van de stem acteurs, die vaak behoorlijk amateuristisch klinkt. Objectief bezien is Tales of Vesperia geen revolutionaire of originele titel. Maar wel een hele goede. Voor 360

de Faam | 2009 | | pagina 20