Brunch Vijftien dweilorkesten strooien klanken uit Aan u de keuze menu Diner compleet spotters verdienen leuk Landlust Mezzosopraan in kerk Veere Zeeuws Mannenkoor treedt op tussen de rozenstruiken De Lammerenburcht ZATERDAG 27 JUNI Woensdag 1 juli Expositie, galerie en tentoonstelling Cd-presentatie Grandpa Nick DANSEN Maand juli GEEN DANSEN All-in, inclusief dranken Reserveer nu ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL HOTEL ZUIDERDUIN Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. A restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 -14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Café 't Schuttershof Middel burg, 17.00 uur Onderstroom, muziek,-theater- en kunstfesti val op verschillende locaties in de binnenstad van Vlissingen, 12.00 uur Galerie-T, Turfkaai Middelburg, maande lijks wisselende expositie van diverse kunstenaars G Achttien 88 Baarland, tot en met eind augustus, zo- merexpositie van diverse kun stenaars Kunsthandel Thom Schaar Middelburg, tot en met 1 augustus, glasob jecten Mieke Groot Galerie de Norenburgh, Middelburg, doorlopend expo sities van schilderijen en beel den POP Domburg, doorlopend, Liesbeth Minder- houd, Grote en kleine doeken met vreemde weZens Galerie Art Aumm Domburg, doorlopend, Art Aurum, Sierra den, objecten, schilderijen Kunstuus Heinkenszand, tot en met 4 juli, gemengde technieken Eva Bonneur en Karlijn Haars Grote Kerk Goes, tot en met 27 juni, overzichtsex positie Goes en Passant Rechtbank Middelburg, tot en met 27 juni, sierraden In eke Otte Geerteskerk Kloetinge, tot en met 12 september, foto tentoonstelling wierook en tra nen Museum De Glazenkast Middelburg, tot en met 28 juni, Anna Blom beeldend kunstenaar e.a. Museum Schotse Huizen Veere, zomerexpositie Een Tere Stilte en een Sterk Geluid MuZEEum Vlissingen, tot en met 30 augustus, Port of New York: 25 Amerikaanse schilderijen en foto's Willem3 Vlissingen, tot en met 12 juli, Passages 3 achter de Dijk, schilderijen, werken op papier, foto's, video en ruimtelijk werk De Drvkkery Middelburg, tot en met 12 juli, Expositie Denz de Kroon - Traces of Faces, fotoprints Gallery Maritime Middelburg, tot en met 27 juni, Geer Hybers, martime schilder World of Silk Meliskerke, tot en met 29 augustus, kera miek en schilderen Atelier Sandra van der Meulen, tot en met 4 juli, gemengde techniek, abstract, schilderijen Boerderijgalerie De Ossenberg, Grijpskerke, 2 juli tot en met 1 augustus, schilderijen, hout sculpturen en maskers uit Jeru zalem Dorpshuis De Jeugdhoeve, 's-Heerenhoek, t/m half augus tus, schilderijen Leo Burgs VEERE - De mezzosopraan Ber- nadette ter Heyne brengt zon dag 28 juni een concert in de Grote Kerk in Veere samen met de violist Jindrich Pazdera en pianist Vaclav Macha. Het drie tal gaat eind dit jaar de studio voor een cd opname, maar laat nu alvast een deel van het re pertoire aan het publiek horen. Het programma bevat onder meer werk van Dvorak, Ravel, Handel, Rosier, Spohr, Moyzes, Schulhoff, Offenbach en Louis Andriessen. De in Middelburg woonachtige mezzosopraan maakte recentelijk een goed ontvangen cd samen met pia nist Rien Balkenende met mu ziek van de Zeeuwse componist Von Brucken Fock. Ze maakte echter vooral naam en faam als operazangeres. Opgeleid in En schede, Maastricht en Wenen, heeft Bemadette ter Heyne zich in de loop van haar carrière ont wikkeld tot een veelzijdige mez zosopraan. Eén van haar eerste rollen in Wenen waren Cheru- bino in il nozze di Figaro en Cle opatra in Julius Ceasar van Handel. I^ater bij De Nederland se Opera zong ze in opera's van Mozart, Wagner, Zemlinsky, Britten en Janacek. Ze werkte met dirigenten als Edo de Waart, David Porcelijn en Hart- mut Haenchen. Tegenwoordig wordt ze ook steeds vaker ge vraagd voor rollen in eigentijdse muziekstukken, waarbij ook een beroep wordt gedaan op haar acteertalent. Aanvang: 15.30 uur. Kaartver koop: www.theaterverkoopzee- land.nl en 0900-3300033. KATS - Het Zeeuwse Man nenkoor uit geeft zaterdag 27 juni onder leiding van Marcel van Westen een con cert in de Rozentuin in Kats. Het zestig leden tellende koor heeft de volgende num mers op het programma staan: Trösterin Musik, Chor al Festcantate, Sei Stil!, La Nuit en Nachtgesang im Wal de. Ook staan Sweet and Low, Gwa Hoddiad, Domine Salvam Fac, Sanctus, Plovi, Plovi, Der Lindenbaum, Geis- terchor en het Zeeuws Volks lied, coupletten een en drie op de setlist. Het koor heeft een uitgebreid repertoire, dat zich uitstrekt van volkslied jes tot klassieke en gewijde muziek, zowel in het Neder lands als in vreemde talen. Dirigent Marcel van Westen (1978) studeerde orgel en kerkmuziek aan het Utrechts Conservatorium. Daarnaast volgde hij verschillende cur sussen en masterclasses op het gebied van orgel en koor zang. In september geeft het Zeeuws Mannenkoor samen met het Ural Kosaken Chor Andrej Scholuch 1924 con certen in de Zeeuwse Con certzaal in Middelburg en in Theater De Mythe in Goes. Het concert in de Rozentuin begint om 14.00 uur. Kaart verkoop: 0113-600361 of yv fo@zeeu wserozentuinnl GOES - De Dweilband The Pink Panters presenteert zaterdag 27 juni in samenwerking met de Stichting Goes Promotie een dweilbandfestival. Maarliefst vijftien dweilorkesten strooien hun klanken uit over belang stellenden en winkelend pu bliek. Vanaf een uur of twaalf melden de bands zich in het stadhuis op de Grote Markt, waarna tussen 13.00 en 17.00 uur doorlopend gespeeld wordt bij de Stenen Brug, de Bult (Oostwal), Kerkplein, Kolve- niershof en op de Grote markt. Om 17.15 begint op de Markt de finale waarbij alle bands betrok ken zijn.De Goese dweilbands Oor Ons Noe, Vals Alarm, te Zot, MIDDELBURG - De Grandpa Nick Sessieband presenteert zon dag 28 juni de nieuwe live-cd Don't Stop in Cafét Schuttershof in Middelburg. Tijdens de presentatie worden behalve songs van het album, ook andere nummers gespeeld. De liveregistratie geeft volgens de band een mooie indruk van het brede repertoire dat de groep speelt Aanvang: 17.00 uur. De CD is ook te bestellen via www.grandpanicksessieband.nl. foto randpa nick zelf De Sjokkers en The pink Pant hers staan op het programma, net als de eveneens uit Zeeland afkomstige The Orange Band, de Scheldedweilers, Té Geen Noam, Zonder Drank Geen Klank, de Sjores Ambras Band, de Dikküh Nekküh Bent en de Lamsoören. Uit het Brabantse land komen de Geitebrij ers, Bloas Tüm Op en de HéHé- Band.In 2006 werd eerder het initiatief tot een dweilbandfesti val genomen. De organisatoren hebben de ambitie het Hanze- feest in de toekomst te gaan uit breiden, mogelijk zelf met meerdere genres en stijlen. De toegang tot het Hanzefeest is gratis. Zie ook goespromotie.nl RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapeile www.zuiderduinbeachhotel.nl Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur Spot iemand voor één van onze vacatures m.m.v. Riverside Trio Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree 6,- Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl Nu elke zaterdag en zondag High Tea Van 14.30 tot 16.00 uur a €17,50 p.p. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. Iedere dag vanaf 17.00 uur Diverse kindermenu's Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl BEACH FLETCHER A3 HOTELGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt brood buffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen vanaf 4 tot 12 jaar: voor de helft van de prijs Van 12.00 tot 14.30 uur Enkel op reservering, reserveer nu! soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte.

de Faam | 2009 | | pagina 29